Görüş Bildir

Savaş Haberleri

Savaş ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Savaş ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Suriye'nin Humus Kentinde Gerçekleştirilen Marmarita Karnavalı'ndaki Renkli Görüntüler Gündemde
Suriye'de düzenlenen Marmarita Karnavalı sosyal medya gündeminin en çok konuşulan konularından oldu. 45 yıldır düzenlenen ancak 2011-2014 yılları arasında iç savaş nedeniyle gerçekleştirilemeyen karnaval bu yıl da renkli görüntülere ev sahipliği yaptı. Bizler de hem karnavalın ayrıntılarını hem de renkli görüntüleri sizin için derledik. Detaylar içeriğimizde...
MasterChef Alinazik Tarifi: Alinazik Kebabı Nasıl Yapılır? Alinazik Tarifi, Malzemeleri ve Püf Noktaları
Ekranların en sevilen yemek programı Masterchef ekran serüvenine hız kesmeden devam ediyor. Ana kadro yarışı sona eren programda kalan isimler artık yedeklere girebilmek adına savaş veriyor. Dün akşam enginar yapan yarışmacıların bu akşam yedeklere dahil olabilmek için yapması gereken yemek alinazik. Peki alinazik nasıl yapılır? Alinazik malzemeleri nelerdir? Alinazik püf noktaları nelerdir? İşte alinazik tarifine dair tüm detaylar...
Tarot Falına Göre 19 Ağustos Cuma Günü Senin İçin Nasıl Geçecek?
Günlük tarot falına bakmak ve neler olacak hemen öğrenmek ister misin? Günlük olarak hazırladığımız tarot falı ile birlikte falsız kalmayacaksın. :)Bakalım 19 Ağustos Cuma günü senin için nasıl geçecek?  Yeni bir günde acaba hangi kartı seçeceksin? Aşk, aile, kariyer ve para konularında başına neler geleceğini merak ediyor musun?Merak ediyorsan, tarot falına başlayalım!
Çarpıcı Araştırma: Kazananın Olmayacağı Nükleer Savaşın Çıkması Durumunda 5 Milyar Kişi Açlıktan Ölecek
Rusya ve ABD arasında çıkacak bir nükleer savaşın beş milyar insanın ölümüyle sonuçlanacağı yönünde bir araştırma yayınlandı. Ölümlerin büyük bir kısmının nükleer patlamalar ve sonrasındaki serpintilerin aksine kıtlıktan kaynaklanacağı öngörülüyor. Nükleer bir kıyamet durumunda 5 milyar kişinin sadece açlıktan öleceği yönündeki araştırmanın detaylarına bakıyoruz.
Tarot Falına Göre 18 Ağustos Perşembe Günü Senin İçin Nasıl Geçecek?
Günlük tarot falına bakmak ve neler olacak hemen öğrenmek ister misin? Günlük olarak hazırladığımız tarot falı ile birlikte falsız kalmayacaksın. :)Bakalım 18 Ağustos Perşembe günü senin için nasıl geçecek?  Yeni bir günde acaba hangi kartı seçeceksin? Aşk, aile, kariyer ve para konularında başına neler geleceğini merak ediyor musun?Merak ediyorsan, tarot falına başlayalım!
Savaş Petrolü, Petrol Enflasyonu, Enflasyon Vatandaşı Vurdu: Yükselen Fiyatlardan Kimler Kârlı Çıktı?
Türkiye Petrol Rafineleri A.Ş. 2022 yılı 6 aylık konsolide net dönem karını 11 milyar 507 milyon 65 bin TL olarak açıkladı. Geçen yıl aynı dönemde 939 milyon 368 bin TL kar ederken, şirketin performansı ilgi çekince uzmanlar durumu inceledi. Petrol fiyatlarında dünya çapında sorunların enflasyona dönüştüğü 2022 ilk yarısında petrol fiyatları Rusya-Ukrayna savaşı etkisiyle zirveye taşınırken, bir petrol rafinerisi şirketinde bu derece kâr artışının nedenleri neler? Bir şirketin bu kadar kar artışı sağladığı bir ortamda devletin kasasına ne girdi?
Açıklandığından Beri Gündemden Düşmedi! KKM Tartışmasında Nebati 'Kötü Niyetliler' Demişti Erdoğan da Katıldı
Geçen yıl Eylül ayında yapılan faiz indirimleri sonrasında tırmanışa geçen kurlarda dolar/TL'nin 18 TL'yi aştığı gün Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından 'müjdelenen' Kur Korumalı Mevduat (KKM) sistemi bir miktar geri çekilmiş ardından yeniden yükseliş seyrine ivme kaybederek dönmüştü. 7 ayın sonunda dolar/TL yeniden 18 sınırına ulaşırken, KKM'de bir nevi kazan-kazan sistemi ile geçenler TL kalıp kur getirisi sağlarken, bankalara mevduat toplayarak kurla aradaki farkı da Hazine ve Merkez Bankası ödemiş oldu. Ekonomi yönetiminin burada kazancı da kurda yükselişin sıçramaya dönüşmemesi oldu. Ancak vatandaşın vergileriyle finanse edilen KKM kazancında sistem açıklandığı günden bu yana tartışılıyor.
  • 1