Görüş Bildir

sıcak Haberleri

sıcak ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. sıcak ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Caddebostan Sahili'nde Denize Girmeyi Çok Gören İzzet Çapa'ya Tepki Yağdı
İstanbul, Afrika'dan gelen sıcak hava dalgasının etkisiyle resmen kavruluyor. Hissedilen sıcaklıkların zaman zaman 40 dereceyi aştığı İstanbul'da vatandaşlar oldukça zor anlar yaşıyor. Serinlemek isteyen ve İstanbul'un denizinin tadını çıkarmak isteyenler de Caddebostan sahiline akın etti.O anları gören ünlü isim İzzet Çapa ise isyanını sosyal medya hesabından paylaştı.
"Ben Düşmem" Demeyin! Telefon Dolandırıcılarının Yeni Taktiğine Dikkat
Her gün yeni bir veri sızıntısı skandalına uyanıyoruz. Bunun yanında telefon dolandırıcılığı da ülkemizde oldukça yaygın ve ne kadar dikkatli olursanız olun dolandırıcılar bir yolunu bulup insanlara maddi manevi zarar yaşatmaya devam ediyor. Ahmet Usta isimli bir X kullanıcısı da şahit olduğu yeni bir dolandırıcılık yöntemini anlattı.
Adnan Oktar'ın Elinden Kurtulan F.K (27): "Örgütteki Herkes İdam Edilse Gözümden Yaş Akmaz"
Adnan Oktar, bilinen ismiyle 'Adnan Hoca' yaklaşık 40 senedir ülkede yüzlerce evladın ailesinden kopmasına sebep oldu. Belki binlerce kadının hem bedeninde hem de ruhunda ömürleri boyunca unutamayacakları derinlikte yaralar açtı. Kedicik belgeselinden sonra Özkan Mamati ile de irtibat halindeydik. O da Furkan Sezer de tüm programlarda süreci detaylarıyla anlatıyorlar. Ben işkenceye maruz kalmış birini dinlemeyi istedim. İkna etmesi zordu ama Özkan bey (Mamati) vesilesi ile cevaplarını yolladı.Aşağıda dört sene boyunca Oktar ve örgütü tarafından türlü işkencelere maruz kalmış bir genç kadının hislerini okuyacaksınız ve en acısı da Özkan Mamati'nin 'kesin' diyerek onayladığı ihtimal: Oktar da yüksek ihtimalle şu anda bu satırları KEYİFLE okuyor olacak.  Uzmanların onun hakkında 'ümitsiz vaka' demesinin sebebi tam da keyif kelimesinde saklı gibi.Oktar'ı tanıyanların kurdukları ortak bir cümle daha var; birkaç kez bizzat duydum. Derler ki 'Şeytan, Oktar'ı görse kaçar. İnsanlık tarihi bu kadar kötü bir canavar görmemiştir.'Kulağa fazla iddialı geldiğinin farkındayım. İçinizden 'Hitler mi bu yahu?' dediğinizi de duyar gibiyim. En iyisi aşağıdaki röportajı okuduktan sonra siz kendi kararınızı verin.
Tarot Falına Göre 21 Temmuz Pazar Günü Senin İçin Nasıl Geçecek?
Günlük tarot falına bakmak ve neler olacak hemen öğrenmek ister misin? Günlük olarak hazırladığımız tarot falı ile birlikte falsız kalmayacaksın. :)Bakalım 21 Temmuz Pazar günü senin için nasıl geçecek?  Yeni bir günde acaba hangi kartı seçeceksin? Aşk, aile, kariyer ve para konularında başına neler geleceğini merak ediyor musun?Merak ediyorsan, tarot falına başlayalım!