Görüş Bildir

Dava Haberleri

Dava ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Dava ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Derin Talu’ya Şiddet Uyguladığı İddia Edilen İş İnsanı Emircan Şahin’in 5 Yıla Kadar Hapsi İsteniyor
Defne Samyeli'nin kızı Derin Talu’nun 4 aylık birliktelik yaşadığı iş insanı Emircan Şahin tarafından darp edildiği iddia edilmişti. Darp raporu alan Talu, sevgilisinden şikayetçi olmuştu. Genç kız, kollarından aldığı darbelerin fotoğraflarını çekerek mahkemeye sundu. 5 yıla kadar hapsi istenen Emircan Şahin ise 'Derin'den ayrılmaya karar verdiğimi söyledim. Öfkeye kapılıp beni ısırdı' diye ifade verdi.
Hande Yener, Araba Üstüne Çıkıp Şarkı Söylediği Videoya Gelen Hadsiz Yorumlara Dava Açtığını Açıkladı!
Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) öğrencileri, rektörlük tarafından yasaklanan geleneksel Bahar Şenliği’nin 35’incisini kendi imkanlarıyla düzenlemiş, Hande Yener'den ise ODTÜöğrencilerine tam destek gelmişti. ODTÜ öğrencileri ile buluşan ünlü şarkıcının konser sırasında arabanın üstüne çıkıp öğrencilerle Sopa şarkısını söylediği anlar ise gündem olmuştu. Hande Yener, araba videosuna gelen hadsiz yorumlara dava açacağını açıkladı!
Ağrı Kesicileri Çalan Hemşire Hastaların Serumunu Musluk Suyuyla Değiştirdi '4 Milyon Dolar Kefaretle Tutuklu'
Oregon'da bir hastanede görev yapan eski hemşire, hastaneden güçlü bir ağrı kesiciyi çaldığı ve bu ilacın yerine hastalarına 'steril olmayan musluk suyu' verdiği iddiasıyla suçlanıyor. Bu durum, yaklaşık 40 hastanın ciddi enfeksiyonlarla mücadele etmesine neden olurken. Bu hastalardan 16'sının ise hayatını kaybettiği söyleniyor. İşte, detaylar...