Görüş Bildir
hahahahhaha çok iyi olmuş bu. zaten milletin ağzına sakızdı kürtlerin faturasını ödüyoruz diye, kaç kere anlatıldı dağıtım şirketleri farklı; dedaş'ın kayıp-kaçak bedelini dedaş kullanıcısı , gediz'in kayıp-kaçak bedelini gediz kullanıcısı öder diye ama eşekler anlamıyorlardı. böyle iyi olmuş ödüyoruz diye çok konuşuyorlardı, şimdi gerçekten ödesinler.
5 Beğeni
Amazonların memelerini kesip kesmediklerini bırakın var olup olmadıkları bile muamma.antik yunanlıların bir tür fantazi olmuş bu konu hem heykellerde hem vazolarda işlemişler hem de oyuncak bebeklerini yapmışlar.ama bu tarz sadece kadınlardan oluşan bir topluma dair hiç bir arkeolojik buluntu yok. anlatılan hikayelerin çoğu da yalan mesela neymiş amazon kraliçesi büyük iskenderden çocuk yapmak istemiş. büyük iskender devrine bakınca amazon diye bir kavim var mı, yok.büyük ihtimal amazon denilen kadınlar tanrıça artemis'e tapan rahibelerdi. kadınların çocuk doğurmaktan başka hiçbir şeye yaramayacağını düşünen yunanlılar bu tarz bir kadın savaşçı topluluğuna ilgi ile yaklaştılar ve bir süre sonra yalan doğru birbirine karıştı ve sanki sadece kadınların hüküm sürdüğü bir toplum varmış gibi düşünülmeye başlandı.
2 Beğeni
ülkenin problemi bu. bir konu hakkında bilgisi olmayan insanlar saçma sapan yorumlar getirip bir de üzerine insanlara hakaret ediyor. evet, korunma hiv, hepatit, bel soğukluğu, frengi gibi hastalıklara karşı yüksek oranda korunma sağlar ama söz konusu hastalık hpv ve hsv ise prezarvatif neredeyse etkisizdir.
2 Beğeni