Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Uçak Yolculukları Sırasında Kabin Görevlilerini En Çok İğrendiren Yolcu Davranışları

-

İnsanın içinde ne kadar pislik varsa uçaktayken ortaya çıkıyormuş. The Sun'dan derledik, kabin görevlilerin işi çok zor vallahi.

Kaynak: https://www.thesun.co.uk/travel/7451083/...

Uçak yolculuğu sırasında ayakkabılarınızı çıkarmak istemeniz gayet normal, sonuç olarak ayaklar şişiyor, terliyor.

Uçakla yolculuk yapan tek insan siz değilsiniz maalesef, birazdan okuyacaklarınızdan sonra da uçakta bir daha ayakkabılarınızı çıkarır mısınız orası belli olmaz...

Kabin görevlileri ve uçakla yolculuk yapan insanlar Reddit'te yolculukları sırasında karşılaştıkları en iğrenç olayları paylaştılar.

Tahmin edeceğiniz gibi insan ırkı pis bir ırk. Buyurun kendiniz görün.

Tuvalet zemininde gördüğünüz sıvı su değil.

Bir kabin görevlisi "Sizi temin ederim, zamanın %90'ında gördüğünüz sıvı su değil çiş oluyor." dedi. "Tuvaletler genellikle iğrenç durumda oluyor ve ancak uçak tam bir güzergahı tamamladığında iyice temizleniyor. Bu da dünyanın bir ucundan diğerine gidene kadar uçakta tuvalete giden 200 yolcu demek. 12 saatlik uçuşun sonunda nasıl görünüyor tahmin edin..."

Mesela bu hanımefendi 'Tuvalete gidebilir miyim?' diye sorduğunda 'Hayır' cevabını alınca direkt kapının önüne işemeye karar vermiş. Ne kadar temiz bir hareket değil mi?

Uçak mutfağına kusan yolcu:

Uçaklarda yüzlerce yolcu için yalnızca birkaç tane minik tuvalet bulunuyor. Yani midesi bulanmaya başlayan yolcular her seferinde tuvalete yetişemiyor.

Bir kabin görevlisinin paylaştığı hikaye şöyle:

"21 yaşında erkek bir yolcu arkadaki mutfağa geldi, her tarafa iki defa kustu sonra tuvalete girmeye çalışırken uçağın kapısı da bu felaketten payını aldı. Tuvalete girdi ve kusmaya devam etti."

"Başka bir uçuş sırasında da bir adam dehşet ishal olmuş, klozeti tıkamış. Sonuç olarak tuvaleti su bastı ve koridordaki halıyı da sırılsıklam etti. Ortaya çıkan leş koku yüzünden uçak farklı bir yere indirildi."

Koltuğunuzun altı temiz mi sanıyorsunuz?

"İnsanlar uçakta genelde tiksindirici davranışlar sergiliyorlar. Bir keresinde bir koltuğun altında kaka buldum. Uçaklar iki uçuş arasında temizleniyor (en azından benim çalıştığım firma böyle) ama düşünsenize eşyalarınızı koltuğunuzun her tarafına koyuyorsunuz."

Tuvalete yetişemeyenler:

Seyahat sırasında insanların midesinin bozulması çok normal, bu yüzden her yerde kusmuk olma ihtimali var. Bu sefer bir yolcunun anlattığı hikaye şöyle:

"Uçağa bindim ve bir anda kendimi garip hissetmeye başladım. Bir bakmışım lavabonun her yerine kusuyorum. İşim bittiğinde klozetin dışında, içinde olduğundan daha fazla kusmuk vardı. O da yetmezmiş gibi biraz da üstüme kusmuşum, yanımda oturan zavallı yolcular tüm uçuş boyunca o kokuyu çekmek zorunda kaldılar."

Son olarak türbülans:

Ayakta işemek zorunda olan yolcular, özellikle türbülans sırasında klozeti tutturamıyorlar. Bir yolcu şunları yazmış:

"Bir keresinde uçak tuvaletindeyken türbülansa girdik ve her yere s*çtım."

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
harley-quinn

özel jetle giderken böyle şeyler yaşamadığım her saniye için şükredeceğim D:D

csa

Ulan milyarda 1 olan şeylerden milleti burada şey etmeyin. Koltuğun altında bok olma olasılığı kaç yahu bir uçakta ?? İçerik tam saçmalık.

engin-turk1

Şeyi unutmuşsunuz, uçakta kahve tuvalet suyunun yanındaki sudan yapılıyor

cukko

yok ebenin amı

askito-muyum-ben

Abi 'sıçmak' oturarak yapılan ve sınırları belli olan, nereye gideceği belli bir yere yapılan bir eylem değil mi? 'her yere' sıçmak nasıl oluyor?

Gizli Kullanıcı

hastalık dolayısı ile olan şeylere şaşırmıyorum insanız o durumda biz de olabiliriz de bilerek pislik yapan insanlar bence bi daha ucağa bindirilmemeli. uzun yolda bi kere rahatsızlandım otobüsü durdurdum benzinlikte. hızlı trende de denk geldi beni yolculuk rahatsız ediyor. tabi böyle pislik bi olay olmamıştı ama olursa da hastalık hoşgörmek gerek.

Görüş Bildir