Pentax'da 560 mm Objektif

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Pentax Da 560 Mm Objektif

Pentax Da 560 Mm Objektif

K-mount objektifi değiştirilebilir dijital fotoğraf makineleri için tasarlanan, uzaktaki öznelerin net ve iyi dengelenmiş görüntülerini çekmeyi garantileyen süper- telefoto objektif

PENTAX , objektifi değiştirilebilir PENTAX K-mount dijital fotoğraf makineleri için tasarlanan HD PENTAX-DA 560 mm F5.6 ED AW değiştirilebilir süper-telefoto objektifi piyasaya sundu. PENTAX tarafından yeni geliştirilen -birinci sınıf çok-katmanlı objektif kaplaması- orijinal HD Kaplama ve teleskop tipi optikler sayesinde bu süper-telefoto objektif, uzaktaki öznelerin görüntülerini net ve iyi dengelenmiş olarak yansıtıyor.

Uzaktaki öznelerin görüntülerini olağanüstü yansıtma

Bu süper-telefoto lens, PENTAX K-mount objektifi değiştirilebilir bir dijital kamera gövdesine takıldığı zaman, 35mm formatında yaklaşık 859mm odak mesafesi sağlıyor. Benzersiz teleskop tipi optikler, geleneksel objektif optiklerine göre daha az optik elemanı gerektirdiğinden, özellikle uzaktaki öznelerin net ve iyi tanımlanmış görüntülerini elde etmeyi garanti ediyor. Ayrıca, iki ED (ekstra-düşük dağılım) optik elemanı birleştirerek renk sapmalarını etkin biçimde en aza indirirken, kenarları bile canlı, yüksek çözünürlüklü görüntüler sağlıyor.

AW (All Weather/Tüm Havalar) serisinin yeni bir modeli olarak bu objektif, içine toz ve su girmesini etkin biçimde engelleyen 29 özel yalıtım contası ile toza ve hava koşullarına dayanıklı bir yapıya sahip. Bu objektifi, PENTAX K-5 veya PENTAX K-30 gibi toza ve hava koşullarına dayanıklı, objektifi değiştirilebilir bir PENTAX dijital fotoğraf makinesi ile birlikte kullanarak, yağmurlu veya sisli havalar, su sıçramalarına veya püskürmelerine yatkın mekanlar gibi zorlu açık hava koşullarında bile üstün performans gösteren dayanıklı ve güvenilir bir görüntüleme sistemi elde edebilirsiniz.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir