Kuantum Algı Testine Göre Nasıl Bir Beyne Sahipsin?

-

Bu kuantum algı testi diğer algı testlerinden farklı olarak sağ ve sol beyinlerimizi eşit olarak test ediyor. Teste başlamadan önce dikkatinizi toplayın ve 15-20 saniye konsantre olmaya çalışın.

1. Görselde kaç tane hayvan var?

6
7
8

2. Görselde kaç tane yüz görüyorsunuz?

5
6
7

3. Hangi kare grinin daha koyu bir tonu?

A
B
Aynı tondalar.

4. Hangi turuncu daire daha küçük?

Sol
Sağ
Eşitler

5. Dışarıdaki noktalar hangi yönde dönüyor?

Saat yönü
Saatin ters yönü
İkisi de birbirinin test yönünde

6. Görselde ne görüyorsun?

Şamdan
Birbirine bakan iki insan
Hiçbir şey

7. İlk bakışta hangi hayvanı gördün?

Fil
Kelebek

8. Dairedeki renkli noktalara ne oluyor?

Sönüyor.
Renk değiştiriyor.

9. Peki bu balerin hangi yöne doğru dönüyor?

Sağa
Sola

10. Son olarak bu sandalyeye oturan kişinin neresi bize dönmüş olur?

Yüzü
Sırtı

Bilim insanı beyni!

Senin beynin bilim adamlarıyla benzer çalışıyor. Mantıklı, detay odaklı, araştırmacı ve akıllısın. Meraklı ve isteklisin. Sorunlara yaklaşımın gelişi güzel değil belirli bir yöntem çerçevesinde. Bunun yanında şüphecisin de. Kesin doğruların yok. Her zaman sorgulayan, araştıran bir karakterin var. Sana kimse sana kendi doğrularını dayatamaz. Bunun için seni öncelikle ikna etmeli. Son derece dikkatlisin. Sebep-sonuç ilişkilerini çok doğru kuruyorsun. Hayatında saçma sapan kararlara yer yok. İnce detayları görüp büyük resmin parçalarını tamamlayabiliyorsun. Bunu da dünyada çok az kişi becerebiliyor. Bunlardan biri de sensin!  Özetle sen doğru düşünme sanatının ustasısın. Saygılar her şeyde mantık arayan insan!

Sanatçı beyni!

Senin beynin sanatçılarla benzer çalışıyor. Yaratıcı, becerikli ve duyarlısın. Her şeyden evvel yaratıcı bir zekan var. İnsanları her zaman şaşırtabiliyorsun.  Gündelik olaylara yorum yaparken bile özelliğin öne çıkıyor.  Becerikli olman gündelik yaşamını kolaylaştırıyor. Senin için hayat siyah ve beyazlardan  oluşmuyor. Birçok renk, düşünce, duyguyu hayatın her alanına yansıtabiliyorsun. Ayrıca hayatın her alanında duygularının esiri olmuşsun ve bundan oldukça memnunsun. Bunu hiç mi hiç problem yapmıyorsun çünkü böyle mutlusun. İçindeki mantık ve duygular savaşını hep mantık kaybetmiş.  Bu yüzden sen duygusalsın ve hayatını duygularına göre yaşıyorsun, bu şekilde mutlu oluyorsun :) Mutlu olmaya devam et!

Hem bilim insanı hem sanatçı!

Sende sıra dışı bir beyin var. Seni tanımlamak pek kolay değil.  Sen hem gerçek dünyadan bağlarını koparmayıp hem de zihninin yarattığı hayaller âleminin içinde yaşayabiliyorsun.  Bu sayede oldukça fantastik fikirler geliştirebiliyorsun. Olaylara karşı olağan dışı çözümler üretebiliyor, kendine özgü ve etkili sonuçlar getirebiliyorsun.  Dışarıdan belki sana ''rahatsız, çılgın, dengesiz'' diyenler olabilir ama bunu diyenler sendeki cevherin farkında olmayanlar. Hayatı sıradan insanlar gibi yaşamıyorsun. Yaptığın işlerde her zaman bir farklılık. Yemek yapsan beste yapar gibi, araba sürsen şiir gibi sürüyorsun. Bazen çok planlı bazen spontane, bazen son derece duyarlı bazen umursamazsın. Sen çok özelsin çok, seni veren Allah'a şükürler olsun :)

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
altaybilgin

Vay be ne beyin varmış bende; BİLİM İNSANI!!! Şurada test gördüm paratic testleri çok daha zor:

hasan-yilmaz27

Bilim insanı beyni! Senin beynin bilim adamlarıyla benzer çalışıyor. Mantıklı, detay odaklı, araştırmacı ve akıllısın. Meraklı ve isteklisin. Sorunlara yaklaşımın gelişi güzel değil belirli bir yöntem çerçevesinde. Bunun yanında şüphecisin de. Kesin doğruların yok. Her zaman sorgulayan, araştıran bir karakterin var. Sana kimse sana kendi doğrularını dayatamaz. Bunun için seni öncelikle ikna etmeli. Son derece dikkatlisin. Sebep-sonuç ilişkilerini çok doğru kuruyorsun. Hayatında saçma sapan kararlara yer yok. İnce detayları görüp büyük resmin parçalarını tamamlayabiliyorsun. Bunu da dünyada çok az kişi becerebiliyor. Bunlardan biri de sensin! Özetle sen doğru düşünme sanatının ustasısın. Saygılar her şeyde mantık arayan insan!

duskapanisakini

Senin beynin sanatçılarla benzer çalışıyor. Yaratıcı, becerikli ve duyarlısın. Her şeyden evvel yaratıcı bir zekan var. İnsanları her zaman şaşırtabiliyorsun. Gündelik olaylara yorum yaparken bile özelliğin öne çıkıyor. Becerikli olman gündelik yaşamını kolaylaştırıyor. Senin için hayat siyah ve beyazlardan oluşmuyor. Birçok renk, düşünce, duyguyu hayatın her alanına yansıtabiliyorsun. Ayrıca hayatın her alanında duygularının esiri olmuşsun ve bundan oldukça memnunsun. Bunu hiç mi hiç problem yapmıyorsun çünkü böyle mutlusun. İçindeki mantık ve duygular savaşını hep mantık kaybetmiş. Bu yüzden sen duygusalsın ve hayatını duygularına göre yaşıyorsun, bu şekilde mutlu oluyorsun :) Mutlu olmaya devam et!

byztrk

hem bilim insanı hem sanatçı! Sende sıra dışı bir beyin var. Seni tanımlamak pek kolay değil. Sen hem gerçek dünyadan bağlarını koparmayıp hem de zihninin yarattığı hayaller âleminin içinde yaşayabiliyorsun. Bu sayede oldukça fantastik fikirler geliştirebiliyorsun. Olaylara karşı olağan dışı çözümler üretebiliyor, kendine özgü ve etkili sonuçlar getirebiliyorsun. Dışarıdan belki sana ''rahatsız, çılgın, dengesiz'' diyenler olabilir ama bunu diyenler sendeki cevherin farkında olmayanlar. Hayatı sıradan insanlar gibi yaşamıyorsun. Yaptığın işlerde her zaman bir farklılık. Yemek yapsan beste yapar gibi, araba sürsen şiir gibi sürüyorsun. Bazen çok planlı bazen spontane, bazen son derece duyarlı bazen umursamazsın. Sen çok özelsin çok, seni veren Allah'a şükürler olsun :)

abdullah.r.yaylaci

Sanatçı beyni! Senin beynin sanatçılarla benzer çalışıyor. Yaratıcı, becerikli ve duyarlısın. Her şeyden evvel yaratıcı bir zekan var. İnsanları her zaman şaşırtabiliyorsun. Gündelik olaylara yorum yaparken bile özelliğin öne çıkıyor. Becerikli olman gündelik yaşamını kolaylaştırıyor. Senin için hayat siyah ve beyazlardan oluşmuyor. Birçok renk, düşünce, duyguyu hayatın her alanına yansıtabiliyorsun. Ayrıca hayatın her alanında duygularının esiri olmuşsun ve bundan oldukça memnunsun. Bunu hiç mi hiç problem yapmıyorsun çünkü böyle mutlusun. İçindeki mantık ve duygular savaşını hep mantık kaybetmiş. Bu yüzden sen duygusalsın ve hayatını duygularına göre yaşıyorsun, bu şekilde mutlu oluyorsun :) Mutlu olmaya devam et!

Görüş Bildir