Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Kemal Sunal'ın Oynadığı Hangi Efsanevi Karakter Seni Yansıtıyor?

 > 
12bPAYLAŞIM

Onun gibisi gelmedi, gelemez!

1. Öncelikle, hangi kadın oyuncunun Kemal Sunal'ın yanına yakıştığını öğrenelim senden!

Bahar Öztan
Meral Zeren
Semra Özdamar
Ayşen Gruda
Müjde Ar
Suna Yıldızoğlu
Ayşin Atav
Nevra Serezli
Çiğdem Tunç

2. Peki ya, hangi Kemal Sunal repliği?

"Parka gidecekmiş iki gözümün çiçeğii"
"Tutmayın küçük enişteyi salıverin gitsin"
"Suyun esansı eksikti ağam."
"Ben zamansız gelen paranın anca üstüne sıçarım."
"Ben de nazırım (hazırım)"
"Ben seni koşarken de seviyorum"
"- Karşındaki futbolcu zehir mi zehir ne yaparsın?" "- Yoğurt yerim."
"Sıçmak da yasak mı gurban?"
"Ne yapacağı hiç belli olmaz, bak yazılı gibi başladı sözlüye döndü."

3. Arkadaş çevrende genelde hangi özelliğinle ön plana çıkarsın?

4. Kemal Sunal'ın en iyi ekürisidir sence kimdir?

Erdal Özyağcılar
Şener Şen
Halit Akçatepe

5. Ne kadar şanslısın. Kendini 1'den 9'a puanlasan kendine kaç verirsin? (9 en şanslı olmak üzere!)

6. Bazen gülüşler çok farklı anlamlara gelebilir. Peki sen en çok hangi gülüşü kullanırsın?

"Sana daha neler edeceğim" gülüşü
"Siz öyle sanın eşekoğlueşekler" gülüşü
"Gülmek bana yakışıyor" gülüşü
"Ben çok zekiyim" gülüşü
"Çok komiksin" gülüşü
Saftirik gülüşü

7. Kimse ona benzemez, ama en azından ona bugünkü komedyenlerden hangisi daha yakın?

Cem Yılmaz
Ata Demirer
Tolga Çevik
Beyaz
Ferhan Şensoy
Şahan Gökbakar

8. Gülen adam bugüne kadar hiç ağlamamıştır ve sen onu ağlatmaya çalışıyorsun. Peki ama nasıl?

9. Aynen Kemal Sunal gibi, kimin yeri dolmadı? (Diğerlerinden daha çok!)

Yılmaz Güney
Neşet Ertaş
Ahmet Kaya
Adile Naşit
Barış Manço
Cem Karaca
Zeki Müren
Tuncel Kurtiz
Müslüm Gürses

10. Son olarak, Kemal Sunal'ın söylediği hangi şarkı/türkü?

Kıyıdan Köşeden Minareden Düş de Gel
Ne Haber
İndim Derelerine
Can Hatice
Hayırdır İnşallah
Ağlamak Yok, Gülmek Var
Ay Akşamdan Işıktır
Fes Başıma
Ben Kör Genç Bir Dilenciyim

"Babanın Oğlu Kemal" çıktı!

Sen bu alemlerin en bıçkın delikanlısısın. Kimse sana posta koyamaz asla. Adamı madam yaparsın madam. Fakat kurallarını da kendi içinde barındırırsın, yani yeni yetme külhanbeylerine, mafyatik leş kargalarına asla benzemezsin: Kabadayısın sen! Son kertede baba takımını bile haraca bağlamışlığın vardır. Vodkanla eriği çalıştırıyoruz abi!

"Çöpçüler Kralı" çıktı!

Bu dünyada o kadar çok pislik var ki: Rüşvet, açgözlülük, ikiyüzlülük... Saymakla bitmez. Ancak bunların da tam karşısında sen varsın. Eee bugüne bugün sen çöpçüler kralısın. Aynı zamanda bu kadar çöpün içinde, hem de çöpçülüğün kralını yaparken saf kalabilmen de şaşılacak şey doğrusu. Yine de bu kadar pisliğe "hadi ulan" gülüşünle öyle bir ayar veriyorsun ki, anlayan anladı!

"Tosun Paşa" çıktı!

Öncelikle sen doğal lidersin. Şöyle diyebiliriz, bu dünyaya insancıkları yönetmeye gelmişsin. Bir kere zekisin, saftirik hareketlerinse bunun sadece bir maskesi. Bunun için gereksiz ünvanlara, şana şöhrete de ihtiyacın yok. Evet hakiki Tosun Paşa olmayabilirsin, hatta İbrahim Paşa da. Sana lütfüyü versinler yeter :) Salalım mı enişteyi paşam?

"Kibar Feyzo" çıktı!

Sen başkaldırının timsalisin ve bilumum kompradorun, kan emici patronların/ağaların/paşaların da korkulu rüyasısın. Onları rahatsız etmede sınır tanımıyorsun ve bir türlü de baş edemediler seninle. Köyden mi kovmadılar, çoluğunu çocuğunu-eşini elinden mi almadılar? Sonuç: Hesapları kendi ayaklarına dolandı. Kısaca suyu kötü olanların, bir adet esansısın sen, ey dünyanın en kibar insanı :)

"Bombacı Mülayim" çıktı!

Sen çelişkilerin insanısın. Mesela hem korkusuzsun, hem de korkaksın veya hem Sert'sin, hem de Ters'sin ya da içindeki birisi "bas gidelim" diyor devamlı, öbürü ise "dur nereye". Paradoksun timsalisin bir nevi. Ayrıca sen tam bir cesur yüreksin. Dinamiti lokum gibi yer, bombayı koynuna alıp yatar, Rus ruletinde iki defa kafana sıkarsın, bay/bayan Mülayim Sert/Ters!

"Şabaniye" çıktı!

Sen parlak güneşin bu yeryüzüne yansımasısın. Işılıtılısın, eğlencelisin; ancak en önemlisi zarifsin. Şaban haline kadınlar, Şabaniye haline ise erkekler hasta. Sana çok güzel/yakışıklı diyemeyiz; ama çekici olduğun su götürmez bir gerçek. Çok iyi bir dinleyicisin ayrıca: Bu zamanlarda nadir rastlanan bir erdem. Aynı zamanda sevdi mi tam seviyorsun: Bu uğurda tabancanın önüne geçmek bile laf sana laf!

"Zübük" çıktı!

Senin en belirgin özelliğin zehir gibi bir zekaya sahip olman. İnsanları nasıl kullanacağını, onları nasıl manipüle edeceğini çok ama çok iyi biliyorsun. Bir özelliğin daha var ki, lanet mi hediye mi bilemiyoruz, bir insana baktığın zaman, onun zayıflıklarını hemen anlayabiliyor ve anında onun üstüne oynayabiliyorsun. Çok rahat yalan söyleyebiliyor, kıvırmadaysa yaratıcılığın sınırlarını zorlayabiliyorsun, ey dünyanın en Zübük insanı :)

"Gol Kralı Sait" çıktı!

Sen tam bir iyi aile çocuğusun. İyi yetiştirilmişsin, eğitimlisin, saygılısın, kibar ve naziksin. Dış dünyayla da çok temasa geçmediğin için hep saf kalmışsın. Ancak dış dünyanın ne kadar gaddar olduğunu öğrendiğinden beri, çok değiştin. İçinde yıllardır bir potansiyel taşıyordun ve bu potansiyel dışarı çıkmaya başladı. Şimdi artık Kelkenez Sevim'ler düşünsün :)

"Hanzo" çıktı!

Seni bir şeye benzetecek olsak, o doğanın ta kendisi olurdu. Doğa kadar bozulmamış ve durusun. Ancak bir o kadar da tehlikeli ve güçlüsün. Evet tehlikelisin, ancak bu tehlike asla saldırı amaçlı değil; sadece kendini koruma adınadır; hatta belki de sadece korktuğundan. Ayrıca en iyi anlaştığın kişilerse çocuklar, çünkü çocuklardan zarar gelmeyeceğini çok iyi biliyorsun. Son olarak, favori nesnelerin meme ve armut :)

"İnek Şaban" çıktı!

Muhtemelen dünyanın en saf insanı olarak görünebilirsin ama hayır efendim alakan yok. Sana saf, salak, avanak diyenlerin, asıl kendisi salak. Bunun yanında oldukça romantik birisin, öyle görünmese de... Hem de en eski moda: Sayfalarca ona mektup yazabilir ya da sadece bir "fikir"e aşık olabilirsin. Son olarak liderlik hamurun var, bazılar dominant doğar, neylersin, ey inek! :)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
beran-erdogan

Bombacı Müvalim

tmct9

Bu dünyada o kadar çok pislik var ki: Rüşvet, açgözlülük, ikiyüzlülük... Saymakla bitmez. Ancak bunların da tam karşısında sen varsın. Eee bugüne bugün sen çöpçüler kralısın. Aynı zamanda bu kadar çöpün içinde, hem de çöpçülüğün kralını yaparken saf kalabilmen de şaşılacak şey doğrusu. Yine de bu kadar pisliğe "hadi ulan" gülüşünle öyle bir ayar veriyorsun ki, anlayan anladı!

Gizli Kullanıcı

"Çöpçüler Kralı" çıktı! Bu dünyada o kadar çok pislik var ki: Rüşvet, açgözlülük, ikiyüzlülük... Saymakla bitmez. Ancak bunların da tam karşısında sen varsın. Eee bugüne bugün sen çöpçüler kralısın. Aynı zamanda bu kadar çöpün içinde, hem de çöpçülüğün kralını yaparken saf kalabilmen de şaşılacak şey doğrusu. Yine de bu kadar pisliğe "hadi ulan" gülüşünle öyle bir ayar veriyorsun ki, anlayan anladı!

sergulkeskin

"İnek Şaban" çıktı!

aruchanblog

Bombacı Mülayim" çıktı! Sen çelişkilerin insanısın. Mesela hem korkusuzsun, hem de korkaksın veya hem Sert'sin, hem de Ters'sin ya da içindeki birisi "bas gidelim" diyor devamlı, öbürü ise "dur nereye". Paradoksun timsalisin bir nevi. Ayrıca sen tam bir cesur yüreksin. Dinamiti lokum gibi yer, bombayı koynuna alıp yatar, Rus ruletinde iki defa kafana sıkarsın, bay/bayan Mülayim Sert/Ters!

Görüş Bildir