Görüş Bildir
Haberler
Erdoğan: Oğlum ve Bakan Çocukları Savcılara Dava Açacak

Erdoğan: Oğlum ve Bakan Çocukları Savcılara Dava Açacak

Fatih UZUN
13.02.2014 - 22:40 Son Güncelleme: 13.02.2014 - 23:15
İçeriğin Devamı Aşağıda

Erdoğan: Oğlum Ve Bakan Çocukları Savcılara Dava Açacak

Başbakan Tayyip Erdoğan, 17 Aralık operasyonuna ilişkin önemli bir açıklamada bulunarak, oğlu Bilal Erdoğan ile operasyonda adı geçen bakan çocuklarının savcılara dava açacaklarını söyledi.

Baş bakan Tayyip Erdoğan , 17 Aralık operasyonuna ilişkin önemli bir açıklamada bulunarak, oğlu Bilal Erdoğan ile operasyonda adı geçen bakan çocuklarının savcılara dava açacaklarını söyledi.

TÜRGEV DE DAVA AÇACAK

Erdoğan, ATO Congressium’da eski milletvekilleriyle yemekte buluştu. Erdoğan, 17 Aralık operasyonunu yapan savcıları “paralel yapı” ile birlikte hareket etmekle eleştirerek, “Benim oğlum da dahil bakanlarımın çocukları savcılara tazminat davası açacaklar” dedi. Çocuklarının yönetiminde yer aldığı TÜRGEV’in de savcılara dava açacağını söyleyen Erdoğan, Gülen cemaatinin kendisine beddua ettiği iddialarına da şu yanıtı verdi:

“UZUN ADAM” BEDDUASI

“Bunlar ‘uzun adam’ diye bana beddua ediyorlar, sonra da ‘bu kadar yıl beddua ediyoruz tutmadı’ diye kendi kendilerine şikayet ediyorlar. Halis olsanız bedduanız tutardı. Ama bize millet dua ettiği için Allah da yardım ediyor. Millet bize samimi dua ediyor, biz de samimiyiz. Onlar samimi olmadıkları için ayakları kayıyor.

BİZİ ARKADAN VURDULAR

Son yapılan işler Ak Parti ’ye karşı değil, TC devletine, birliğimize beraberliğimize yapılmış bir harekettir. Bunlarla mücadeleyi bırakmayacağım. Biz bunlara her türlü kolaylığı, imkanı sağladık, ama bunlar bizi arkadan vurdu. Zorlu bir seçim sürecinden geçiyoruz. Bize çok saldırılar oluyor. Sizler de arazide olun, teşkilatlarımıza yardımcı olun, seçimleri birlik beraberlik içinde geçirelim. Zaten çalışmalardan geri durmayacağınızı biliyorum. Bu seçimlerden de çok iyi netice alacağız, halkın arkamızda olduğuna inanıyoruz. Önümüzdeki hafta çarşamba günü seçim startını verip, sonra da mitinglere başlayacağım.”

Başbakan Erdoğan Eski Ak Parti Milletvekilleriyle Bir Araya Geldi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, eski AK Parti milletvekilleriyle akşam yemeğinde bir araya geldi.

ANKARA

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, eski AK Parti milletvekilleriyle akşam yemeğinde bir araya geldi.

Başbakan Erdoğan, Ankara Ticaret Odası Congresium'da verilen yemekte, AK Parti eski milletvekilleriyle buluştu.

Basına kapalı düzenlenen yemekte, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik de yer aldı.

Yemeğe katılan eski Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe, gazetecilere yaptığı açıklamada, siyasi çalışmalarına devam ettiğini söyledi.

Hayatlarının 7 gün 24 saat çalışma esasına göre kurgulandığını belirten Pepe, 'Hayat tarzımız sadece seçimden seçime çalışmak değil. Siyaset benim hayat tarzım. Seçim bölgem Kocaeli, İstanbul, Yalova ve Trabzon'da aktif olarak çalışmalara katılıyorum' dedi.

Eski Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç da bol bol kitap okuduğunu, siyasi çalışmalarını sürdürdüğünü ifade etti.

AA

Kaynak: http://www.aa.com.tr/tr/u/287823--bas...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın