Bugün Hava Nasıl Olacak?

 > 
27PAYLAŞIM

Yapılan son değerlendirmelere göre, ülkemizin kuzey ve doğu kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu, Rize, Artvin, Ardahan, Kars, Şırnak ve Hakkari çevreleri ile hafif olmak üzere Orta Karadeniz kıyıları, Doğu Anadolu'nun batısı, Güneydoğu Anadolu'nun doğu kesimleri ile Elazığ, Edirne, Kırklareli, Amasya, Tokat ve Balıkesir'in batı kıyılarının yağışlı geçmesi tahmin ediliyor. 

Yağışların genellikle sağanak yağışlı, sabah ilk saatlerde Doğu Anadolu'nun kuzeydoğusu ile Muş ve Bitlis'in yükseklerinin karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

HAVA SICAKLIĞI: Hava sıcaklığının doğu bölgelerde 2 ila 4 derece azalacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle güneyli, Karadeniz kıyılarında kuzey ve kuzeybatı yönlerden hafif ara sıra orta kuvvette esmesi bekleniyor.

BÖLGELERİMİZDE HAVA

MARMARA

Parçalı ve çok bulutlu, Edirne ve Kırklareli ile Balıkesir'in batı kıyılarının hafif sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. 

BURSA Parçalı ve çok bulutlu 19

İSTANBUL Parçalı ve çok bulutlu 17

KIRKLARELİ Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı hafif sağanak yağışlı 16

KOCAELİ Parçalı ve çok bulutlu 18

EGE 

Parçalı ve çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

A.KARAHISAR Parçalı ve çok bulutlu 16

AYDIN Parçalı ve çok bulutlu 19

İZMİR Parçalı ve çok bulutlu 19

MANİSA Parçalı ve çok bulutlu 18

AKDENİZ 

Parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

ADANA Parçalı bulutlu 21

ANTALYA Parçalı bulutlu 19

HATAY Parçalı bulutlu 20

ISPARTA Parçalı bulutlu 15

İÇ ANADOLU 

Parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

ANKARA Parçalı bulutlu 14

ÇANKIRI Parçalı bulutlu 14

KAYSERİ Parçalı bulutlu 16

KONYA Parçalı bulutlu 16

BATI KARADENİZ 

Parçalı ve çok bulutlu, Bartın, Kastamonu ve Sinop çevrelerinin hafif sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

BOLU Parçalı ve çok bulutlu 15

DÜZCE Parçalı ve çok bulutlu 18

SİNOP Parçalı ve çok bulutlu, hafif sağanak yağışlı 13

ZONGULDAK Parçalı ve çok bulutlu 15

ORTA ve DOĞU KARADENİZ 

Parçalı ve çok bulutlu, Doğu Karadeniz'in doğusu ile hafif olmak üzere Orta Karadeniz kıyıları, Giresun, Gümüşhane, Bayburt, Trabzon, Amasya ve Tokat çevrelerinin sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

AMASYA Parçalı çok bulutlu, hafif sağanak yağışlı 19

ARTVİN Parçalı çok bulutlu, aralıklı sağanak yağışlı 17

SAMSUN Parçalı çok bulutlu, hafif sağanak yağışlı 14

TRABZON Parçalı çok bulutlu, hafif sağanak yağışlı 15

DOĞU ANADOLU 

Parçalı yer yer çok bulutlu, Bingöl, Muş, Bitlis, Elazığ ile bölgenin doğusunun sağanak yağışlı, sabah ilk saatlerde kuzeydoğusu ile Muş ve Bitlis'in yükseklerinin karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

ELAZIĞ Parçalı ve çok bulutlu, hafif sağanak yağışlı 15

ERZURUM Parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinden itibaren yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların genellikle hafif olmak üzere yağmur, sabah ilk saatlerde yükseklerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor. 10

KARS Parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinden itibaren yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların genellikle yağmur, sabah ilk saatlerde yükseklerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor. 11

TUNCELİ Parçalı ve çok bulutlu 14

GÜNEYDOĞU ANADOLU 

Parçalı ve çok bulutlu, doğusunun hafif sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

BATMAN Parçalı ve çok bulutlu, hafif sağanak yağışlı 17

DİYARBAKIR Parçalı ve çok bulutlu, hafif sağanak yağışlı 17

GAZİANTEP Parçalı ve çok bulutlu 17

SİİRT Parçalı ve çok bulutlu, hafif sağanak yağışlı 16

DENİZLERDE HAVA

Fırtına beklenmiyor.

KARADENİZ Hava Durumu: Parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerine kadar aralıklı sağanak yağışlı, Rüzgar: Batı Karadeniz’de batı ve güneybatıdan, doğusu kuzeybatıdan, öğleden sonra tamamı güneydoğudan 2 ila 4 (10-30 km/sa), sabah saatlerinde 3 ila 5 (20-40 km/sa), Doğu Karadeniz'de batı ve kuzeybatıdan 3 ila 5 (20-40 km/sa), öğleden sonra 2 ila 4 (10-30 km/s) kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 1,5m Görüş: İyi, yağış anında orta.

MARMARA Hava Durumu: Parçalı bulutlu, Rüzgar: Güney ve güneybatıdan 3 ila 5 (20-40 km/sa) öğleden sonra 2 ila 4 (10-30 km/sa) kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 1,5m Görüş: İyi.

EGE Hava Durumu: Parçalı bulutlu, Rüzgar: güney ve güneybatıdan, akşam güneydoğudan 3 ila 5 (20-40 km/sa) kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 2,0m Görüş: İyi.

AKDENİZ Hava Durumu: Parçalı bulutlu, Rüzgar: Batı ve güneybatıdan 2 ila 4 (10-30 km/sa), doğusu akşam saatlerine kadar 3 ila 5 (20-40 km/sa) kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 2,0m Görüş: İyi.

VAN GÖLÜ Hava Durumu: Parçalı ve çok bulutlu, hafif sağanak yağışlı, Rüzgâr: Kuzey ve kuzeydoğudan, güneyi güneybatıdan 2 ila 4 (10-30 km/sa), öğle saatlerinde 5 (40 km/sa) kuvvetinde; Dalga: 0,25 ila 0,50m Görüş: İyi, yağış anında orta.

ÖNÜMÜZDEKİ 4 GÜN TÜRKİYE GENELİNDE HAVA

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir