Günlük Burç Yorumları | 08 Ekim 2012

 > -
2 dakikada okuyabilirsiniz

08 Ekim 2012 Günlük Burç Yorumları

08 Ekim 2012 Günlük Burç Yorumları

KOÇ

Parasal konularınız devrede olacak. İş alanlarında kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebileceksiniz. Özel hayatınızda karamsar etkilere kapılmayın ve sevdiğiniz insana daha sıcak davranın.

BOĞA

Kendinizi daha rahat ve iyi hissedeceksiniz. Özel istekleriniz devrede olacak. Güçlü ilişkilerinizle, dış dünyadan alacağınız destekler hayatınızı daha da anlamlandırabilir. Kendinize vakit ayırın.

İKİZLER

Önemli işlerle uğraşmak yerine keyfinizi yerine getirecek konu ve olaylara yönelmeniz yerinde olacak. Bilinçaltınız aktif olacak ve olayları gereğinden fazla gözünüzde büyütmeye müsait olacaksınız.

Önemli işlerle uğraşmak yerine keyfinizi yerine getirecek konu ve olaylara yönelmeniz yerinde olacak. Bilinçaltınız aktif olacak ve olayları gereğinden fazla gözünüzde büyütmeye müsait olacaksınız.

ASLAN

İş ve kariyer alanlarınız birkaç gün ön planda olabilir. Etkili işgücünüzü ve bağlantılarınızı kullanabilirsiniz. İş alanlarınızda özellikle yeni tanışacağınız insanları devreye sokmaya çalışın.

BAŞAK

Birkaç gün, değişik yer ve insanların yanında kendinizi iyi hissedeceksisniz. Eğlenceli ve güçlü yanlarınızla insanları etkilemeniz kolay olacak. Kendinize olan güveniniz bugün düşük olabilir.

TERAZİ

Birkaç gün boyunca ödemeler ve ortaklı para konularınız devrede olacak. Aile hayatınıza yapacağınız harcamalar ve yardımlar sizi mutlu edebilir. Hayatınızla ilgili önemli kararlar devreye girebilir.

AKREP

Birkaç gün boyunca özel hayatınız veya ortaklı işleriniz devrede olacak. Güçlü iletişiminizle hem sevdiklerinizin hem de sevdiğiniz insanın takdirini kazanacaksınız. Enerjinizi iyi kullanın.

YAY

Tamamlamanız gereken günlük rutin işleriniz ve koşturmacalarınız devreye girebilir. Maddi konularda kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Biraz kendi hayatınıza ve yapacaklarınıza odaklanın.

OĞLAK

Aşk hayatınız veya yaratıcılığa dayalı işleriniz devreye giriyor. Kendinizi ve güçlü yönlerinizi, eğlenceli yer ve ortamlarda ortaya koyacaksınız. İş alanlarınızda karamsarlığı bir kenara bırakın.

KOVA

Eviniz ve aileniz için hareket edebilirsiniz. Etkin düşüncelerinizi aile ortamlarınıza yansıtmak öne çıkabilir. Şansınız sizi birçok konuda destekleyecek ama karamsarlıktan uzak durun.kadinca.net

BALIK

İş ilişkilerinizde güçlü ve kalıcı bağlantılar söz konusu olabilir. Parasal konularda destekleneceksiniz. Yakın çevre iletişiminiz devrede olacak. Gün içinde duygusal olarak iniş çıkışlarınız olabilir.

*Hande Kazanova

Astroloji Uzmanı*

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

aşkastrolojigünlük burç yorumları
Görüş Bildir