Görüş Bildir
Çok güzel okuyorsun ama yayınlamıyorsun ne anladım o işten. Belgede ne yazıyor göremiyoruz. Bu kadar bilgi var paylaşmıyorsun. Kusura bakma da çıkıp ne yazdığı belli dahi olmayan bu belgeleri yayınlamaktan aciz bir siyasetçiye güvenmiyorum. Yanlış anlaşılmasın AKP yapmaz öyle şey demiyorum çünkü liyakatsizlikte bir dünya markası oldular. Benim eleştirdiğim kısım Sayın Kılıçdaroğlu hep aynısını yapıyor " Bunlar var diyor." belge paylaşmıyor. İcraat görmek istiyorum.
0 Beğeni
0 faiz ile olmayacağına ben de eminim fakat 14 faiz oranı çok yüksek bize en yakın ülke Amerika'da 7 yani bizim yarımız kadar 8 yapmak istediler halk sokağa çıktı.
0 Beğeni
Sana göre tek hatası diyelim, bence İETT ye yılda 2 kere zam yapılması diğer bir hata oluyor. Açıklamayı "İptal edemeyeceğimiz bir diplomatik görüşme vardı." yerine "19 saat çalıştık bir yemek molası verdik" şeklinde yapınca da o görüşmenin o kadar da ertelenemeyecek bir görüşme olmadığı anlamına geliyor. Trol ordusu dediğiniz insanların çoğu yolda mahsur kalan insanlar, hükümet kaynaklı bir mağduriyet olunca haklı yakarış ama muhalefet kaynaklı olunca trol mü oluyor bu insanlar?
1 Beğeni