İtalya'daki Referandumda 'Hayır' Oyu Verenlere Oral Seks Yapan Kadından Eleştirilere Cevap

4bPAYLAŞIM

Birkaç önce İtalya'daki referandumda "hayır" oyu verenlere oral seks yapan kadın, kendisine yöneltilen eleştirilere bir cevap vermek istedi. Haberin detaylarını sizler için Unilad'dan derledik.

Kaynak: http://www.unilad.co.uk/viral/model-who-...

Öncelikle oral seks turuna çıkan Paola'yı bir hatırlayalım. 👇👇

İtalya'daki Referandumda "Hayır" Oyu Verenlere Kapı Kapı Dolaşıp Oral Seks Yapan Kadın - onedio.com
İtalya'daki Referandumda "Hayır" Oyu Verenlere Kapı Kapı Dolaşıp Oral Seks Yapan Kadın - onedio.com

Paola, "Pompa Tour" adını verdiğini oral seks turnesini bitirdi. Fakat yaptığından ötürü aldığı eleştirilere karşın söyleyecek bir şeyleri olduğunu belirtti.

Paola, hükümetin reform planlarına karşın "hayır" oyu kullanan erkekleri oral seks ile zevkin doruklarına ulaştırdığı bu "sevgi görevini" bitirdi. Tartışmalı yolculuğu sırasında aldığı eleştirilere ve yargılamalara karşı söyleyeceklerini dile getirme zamanı geldiğini söyledi.

27 yaşındaki genç kadın, 7 Ocak'ta başladığı turuna 8 Mart'a kadar devam etti. İtalya'da 22 şehirde 700 erkeğe oral seks yaptı.

Son durağı İtalya, Bomarzo'ydu. Fakat belediye meclisi üyesi Marzia Arconi etkinliğin yasaklandığını ilan etti.

Tuscia Times'da ; "Umarım bu bir şakadır. Umarım Bomarzo Belediye Meclisi kendini bu tarz etkinliklerden uzak tutar ve bu tarz durumları yasaklar. Benimle aynı düşünceleri paylaşan herkese bu konudaki anlaşmazlıklarını ifade etmelerini ısrarla tavsiye ediyorum." dedi Marzia.

Turun son günü tesadüfen Kadınlar Günü'ne denk geldiğinden, "problemlerden ötürü" o gün yalnızca sekiz oral seks yapabilmiş Paola.

ah, yazık.

"İtalya'daki insanlar çok geleneksel oldukları için beni ve yaptıklarımı anlamıyorlar. 'Pompa Tour' sadece sevgiden ötürü yapılmıştı."

"Turun son günü Kadınlar Günü'ydü. Bu yüzden davranışlarım ve turum böyle bir günde kadınlara yapılan bir aşağılama olarak algılandı. Ama çok saçma çünkü her gün kadınların günü. Kadınlığımızı kutlamak için böyle saçma bir güne ihtiyacımız yok. Bana "domuz" demişler, neden? Ben hayvan değilim, ben bir kadınım, gücüm var."

Paola, yaptıklarından gurur duyduğunu söyledi ve kendisini eleştiri yağmuruna tutan herkesi "aptal" olarak nitelendirdi.

"Yasa dışı hiçbir şey yapmıyorum ve insanlara zarar vermiyorum. Yalnızca özgür bir şekilde hayatımı yaşıyorum." 

Bu turu "dünya üzerindeki bütün kızlar için" düzenlediğini söyledi. Yaptığının da sadece oral seksten ibaret olmadığını, bunun çok daha ötesinde olduğunu ekledi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
selene-serrena

kadına da çok üzüldüm, güçlü olmayı bedenini kullanmak sanmış. en büyük aşağılamayı yapmış kendine farkında olmadan.

selene-serrena

o değil de 700 kişinin referanduma etkisi olmuş mu bari?

hastalik-hastasi

katkısız kaşar.

sonay-demir2

böyle bişiy olabilirmi ya... biz atatükçü olduğumuz için değilmiydi.... bacım yinede ağzına sağlık... tebrik ediyorum................

muhammed-el-muhamadi

Türkiyede böyle bir kadın olsaydı %99 Hayır oyuyla kazanmıştık referandumu :D Şaka bir yana hoş bir şey degil bir taraftan şükretmek lazım

Görüş Bildir