Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Erkekler Koşun, Bilim Yatağınıza Geldi! Kadınlara Göre Mucizevi Seksin Süresi Kaç Dakika?

456PAYLAŞIM

Ah bu seks, ah bu seks! Neler çektik en iyi tabloyu ortaya çıkarabilmek için, beklentileri karşılamak için. Yanıtları çokça aradık ama sonunda bulduk, hazır olun yatağın yolunu tutmaya!

Kadınlar erkeklerden ne bekliyor, nedir bu mucizevi seksin onlara göre kerameti?

Kadınları seviyoruz, onlar da bizi sevsin istiyoruz ama kendimizi sevdirecek o 'zamanlamayı' seks esnasında ne kadar sağlayabildiğimiz meçhul. Ne bekledikleri sır kapısının ardında değil, en azından onları bulutlara çıkaracak sürenin ne olduğunu yavaş yavaş ortaya çıkarıyoruz.

Önce bilimin uslu durmayarak yatağımıza dek girip yaptığı araştırmayı mercek altına alalım.

4000'e yakın farklı ırklardan kadın ve erkekten oluşan deney grubuna hazzın başından sonuna dek beklentileri soruldu.

Araştırmanın ilk ayağı erkeklerin beklentisini ölçmüş, bakalım kronometreler neyi göstermiş.

Erkekler seks esnasında ortalama veriye göre tabii, 25 dakika 43 saniyede zirveye ulaştığını paylaşmış. Peki bu süreye dek direksiyon sallayabiliyorlar mı, onu da sormuşlar.

Kadınlar daha fazlasını istiyor beyler!

Ama çok da fazlasını değil. Ortalama olarak kadınların zirve noktasındaki son durağa ulaşım süresi 25 dakika 51 saniye olarak ölçülmüş. Bu süreler göz önüne alındığında ABD'nin verileri en iyi sonucu vermiş, sonrasında da Kanada gelmiş. Kıta olarak hiç fena iş çıkarmamış buranın erkekleri.

Süre ve yaş grafiğinde Hindistan'ın beylerini istisna olarak tutarsak yaş ilerledikçe işler raydan çıkıyor.

Yaşlıların 'En iyi zamanlarınız, bunların değerini bilin.' dediği yaşlar 25-30 yaş arası, bu yaşlara aman dikkat!  Tüm bu yaşların ötesinde bir de ortalamayı incelemek şart. Ortalama bir seks 5.4 dakika sürüyor, beklentilere rağmen iki taraf da yolun başında yelkenleri suya indiriyor.

'Ver mehteri!' demeyi çok isterdik ama vatanımızın verileri boyun bükecek cinsten.

Türkiye'de ortalama seks 3.7 dakika sürüyor, araştırmaya göre. Ama yalnız değiliz, Hollanda ve İspanya'da da aynı veriler elde edilmiş. Avrupa standardındayız diyebiliriz yani.

Peki 25 dakika hayal mi demeyin, partnerinizin istediğini verebilmek öyle en zor denklemin sonucu değil.

Önce kural basit, her zaman kadınlar önceliğe sahiptir. partnerinizin sizden daha önce zirveye ulaştığından emin olmak ve asıl kuralı unutmamak gerek: Yavaşlık mutluluk getirir. Yavaş olun, acele etmeyin.

Favori pozisyondan uzak durmayı deneyin, işe yarıyor.

Alışkın olduğunuz ortamda değişiklikler yapmak da bu pozisyonun bir diğer ayağı. Değişimler, kontrol elde tutulduğu sürece daha iyi bir cinsel deneyimin kapısını açacaktır.

İdeal zamanı yakalamak için filmlerdeki sahnelerden, sürelerden etkilenmeyi bırakın.

Çünkü çıtayı yukarıda tuttukça yakınlaşma bir noktada stres kaynağı olarak hayatınızda yerini alabilir. Önemli olan evrensel süre değil, partnerinizin zirvede olduğu o anların tanıklığı, bunun için de partnerinizle konuşmanız ve onun neye ne kadar yakın olduğunu ondan dinlemeniz gerek. Bulutların üstünde yakınlaşmalar diliyoruz!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sinanoku

Bizim ülkedeki kızlar seks istemiyor ki insan değillermidir nedir anlamıyorum gerçekten kimse sorarsam diyor kızlar seks sevmiyorlar abi bizim kızlar neden değişik acaba

uraltay

"Çıharmadan 5" çiler gelmeden. :))

jord

Sahin K. nin makine muhendisligi ogrencileri ile yaptigi röportaj aklima geldi..

ismail-uzun

herşey kafada bitiyor direk sonuç odaklı olmadıktan sonra değil 25 dk 1 saat bile sürer ilişki kendimden biliyorum

sbstnbjk

En güzel seks aynı anda orgazm olunan sekstir. Bu sürelerin bir önemi yok. Tüm dünyayla yatmıyoruz. Partneriniz kimse onun orgazm olduğu süre önemlidir.

Görüş Bildir