El Şekline Göre Seks Hayatını Yorumluyoruz!

-

El şekline göre sana yatakta nasıl bir insan olduğunu söylüyoruz.

Aşağıdaki el tiplerinden seninkine en çok benzeyeni seç sana seks hayatını özetleyelim.

Uzun avuç içi, uzun ve aynı seviyede parmaklar
Uzun avuç içi ve orta parmağın daha uzun olduğu uzun parmaklar
Uzun avuç içi ve yüzük parmağının daha uzun olduğu uzun parmaklar
Uzun avuç içi ve aynı seviyede kısa parmaklar
Uzun avuç içi ve orta parmağın daha uzun olduğu kısa parmaklar
Uzun avuç içi ve yüzük parmağının daha uzun olduğu kısa parmaklar
Kare avuç içi ve aynı seviyede kısa parmaklar
Kare avuç içi ve orta parmağın daha uzun olduğu kısa parmaklar
Kare avuç içi ve yüzük parmağının daha uzun olduğu kısa parmaklar
Kare avuç içi ve aynı seviyede uzun parmaklar
Kare avuç içi ve orta parmağın daha uzun olduğu uzun parmaklar
Kare avuç içi ve yüzük parmağının daha uzun olduğu uzun parmaklar

Hassas ve duygusalsın!

Uzun parmakların ve uzun avuç için senin çok derin bir duygusallığa sahip olduğunu gösteriyor. Bu seni tutkulu bir partner haline getiriyor ve seninle sevişmenin her daim derin anlamlar taşıdığını işaret ediyor. El şeklin 4 elementten suyu temsil ediyor ve bu da seni sadık ve empati yeteneği yüksek bir aşk insanına dönüştürüyor.

Lidersin!

Orta parmağının diğer parmaklarına oranla uzun olması senin doğuştan bir lider olduğun anlamına geliyor. Uzun avuç için ve uzun parmakların senin oldukça duygusal bir insan olduğuna işaret. Bu da seninle seks yapmayı romantik ve anlamlı kılan bir özellik. Seks sırasında liderliği eline alıyorsun. Dominant olmayı tercih etsen bile partnerinin isteklerini ve cinsel arzularını yerine getirmekte oldukça sempatik davranıyorsun.

Duygusalsın!

Duygularınla hareket ediyorsun ve ilişkinin her alanında olduğu gibi yatak odasında da oldukça etkileyicisin. İddialı ve enerjik biri olarak tanımadığın insanlarla seks yapmaktansa çevrendeki aşık olabileceğin kişilerle birlikte olmayı tercih ediyorsun. Seks konusunda gerçekten ne istediğini bilen birisin ve kontrolü karşı tarafa bırakmak hoşuna gidiyor.

İçgüdülerin kuvvetli, yeniliklere açık ve maceracısın!

Eğer konu seksse oldukça meraklı ve deneysel davranıyorsun. Yatakta her yeni şeyi denemek istiyorsun ve bunun için inanılmaz bir çaba sarfetmekten kendini asla alıkoymuyorsun. Bazen sabırsız olabiliyorsun. Sezgisel yeteneklerin, partnerinin zaman zaman isteklerini neden yerine getirmediğini anlaman konusunda sana yardımcı olacaktır.

Her şey kontrolün altında!

Orta parmağının diğer parmaklarına göre uzun olması yatak odasında tüm kontrolü üstüne almayı sevdiğini gösteriyor. Elinin şekli 4 elementten ateşi temsil ediyor ve bu da senin enerjik ve maceracı bir insan olduğuna işaret. Liderlik vasfına sahip olman etrafındakileri etkilemek için yetiyor da artıyor.

Ne istediğini çok iyi biliyorsun!

Yüzük parmağının diğer parmaklarına göre uzun olması, senin güçlü bir karaktere sahip olduğunu ve kendine güveninin oldukça yüksek olduğunu gösteriyor ki bu da seks yaşantına yansıyor zaten. Elinin şekli 4 elementten ateşi temsil ediyor ve bu da senin doğuştan bir lider olduğuna işaret. Maceracı ve heyecan verici bir sevgilisin ancak bazı konularda fazla ısrarcı olmamaya özen göstermen gerek.

Sadık ve güvenilirsin!

Kare şeklindeki avuç için ve kısa parmakların 4 elementten toprağı sembolize ediyor. Bu da senin pratik, sadık ve güvenilir bir insan olduğunu gösterip seni harika bir partner haline getiriyor. Yatakta pek risk almayı sevmeyen birisin ancak bunun tek sebebi ne istediğini ve hangi konuda iyi olduğunu bilmen. Sonuç olarak da ortaya en iyi işi çıkartıyorsun.

Kendinden eminsin!

Orta parmağının diğer parmaklarına göre uzun olması kendinden emin biri olmana işaret. Bunun yanında el şeklin senin ciddi ve gerçekçi bir insan olduğunu gösteriyor. Söz konusu seks olduğunda ne istediğini çok iyi biliyorsun ancak kontrolü partnerinin ellerine bırakmaktan da mutlu oluyorsun. El şeklin 4 elementten toprağı temsil ediyor ve bu özellik senin pratik ve sadık bir insan olmanın yanında harika bir partner olduğunu da bizlere söylüyor.

Karşı konulmazsın!

Pratik ve gerçekçi biri olman insanların sana her daim ilgi göstermesini sağlıyor. Partnerlerini baştan çıkartmakta neredeyse üstüne yok. Zaman zaman aceleci davrandığın anlar da olmasa yatakta kusursuz bir insan olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Seninle sevişmek keyifli ve tatmin edici!

Avuç içinin kare şekli ve uzun parmakların senin ne kadar düşünceli biri olduğunu ortaya koyuyor. Adeta bir iletişim dehası olman seninle sevişmeyi keyifli ve tatmin edici bir hale büründürüyor. Yaratıcı ve güçlü birisin. Ancak bunların yanında ilişkinin her anında sakin ve dürüst olduğun gerçeği de değişmiyor.

İnanılmaz derecede düşüncelisin!

Avuç içinin kare şekli ve uzun parmakların 4 elementten havayı temsil ediyor. Bu da bize senin inanılmaz derecede düşünceli bir insan olduğunu ve bu özelliğin seks yaşantına da yansıdığını gösteriyor. Partnerinin ne istediğini çok iyi biliyorsun ve yatakta bu istekleri kusursuz bir şekilde gerçekleştiriyorsun. Yaratıcı ve mükemmeliyetçisin. Ne yapıyorsan hep en iyisini yapıyorsun.

İddialı ve cömertsin!

Sen ne istediğini tam olarak bilen ve tuttuğunu koparan birisin. Ancak bu yatakta bencil olduğun anlamına gelmiyor. Avuç içinin kare şekli ve uzun parmakların senin inanılmaz derecede düşünceli biri olduğunu ortaya koyuyor ve söz konusu seks olduğunda seni oldukça cömert bir partner haline getiriyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
aylin-rodwen-sitark

DÜŞÜNCELİSİN

nehir-braderin

sonucu yazmıcam bile okumamış olmayı dilerdim

bebekimm

LİDER

unsal-gonca-cengil

Hemen gaza gelin, hepsinde pozitif yorum var rahat olun:)

herdaimyanliz

Orta parmağının diğer parmaklarına göre uzun olması kendinden emin biri olmana işaret. Bunun yanında el şeklin senin ciddi ve gerçekçi bir insan olduğunu gösteriyor. Söz konusu seks olduğunda ne istediğini çok iyi biliyorsun ancak kontrolü partnerinin ellerine bırakmaktan da mutlu oluyorsun. El şeklin 4 elementten toprağı temsil ediyor ve bu özellik senin pratik ve sadık bir insan olmanın yanında harika bir partner olduğunu da bizlere söylüyor.

Görüş Bildir