Akit Yazarı Maranki: 'Payitaht, Diriliş Dizilerinin Aralarında Kadın Pedi Reklamı Yayımlayanların Kellesi Alınmalı'

 > -

Yeni Akit gazetesi yazarı Ahmet Maranki, TRT'de yayımlanan Payitaht Abdülhamid ve Diriliş Ertuğrul dizilerinin aralarında gösterilen gazlı içecek ve kadın pedi reklamlarına tepki gösterdi. Bu reklamları 'ihanet ve propaganda' olarak tanımlayan Maranki,  "Müslüman bir kadının gece dahi giymeyeceği kıyafetle ekranlara çıkılmasına göz yumanların mutlaka kellesi alınmalı" dedi.

Maranki'nin Yeni Akit'teki köşesinde "Cumhurbaşkanımıza açık mektup!" başlığıyla yayımlanan yazısından ilgili bölüm şu şekilde:

"Devlet televizyonu TRT’de yapılaşmalar için kesin tedbir alınmalı, bunlar yok edilmelidir. Payitaht, Diriliş gibi “milli ruh”un dirilmesi için Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ve hükümetimizin örtülü destekleriyle yayımlanan dizilerin arasına yerleştirilmiş olan haçlı Siyonist ittifakı besleyen ve beslediğini deklare eden asitli gazlı içecekler, ahlaki çöküntülere sebep olan orkid gibi kadın iç çamaşırı reklamlarına, Müslüman bir kadının gece dahi giymeyeceği kıyafetle ekranlara çıkılmasına göz yumanların mutlaka kellesi alınmalı.

"Buna uzaktan bakanlar hakkında soruşturma açılmalıdır"

Ahmet Maranki

Bu bir ihanettir. Bu bir planlı çalışmanın ürünü, bir algı operasyonu ve bir gri propagandadır. Dünyanın hiçbir yerinde böyle bir devlet kanalı yoktur. Buna uzaktan bakanlar hakkında soruşturma açılmalıdır. Halkın talebi bu doğrultudadır…

Bu necip milletin sayın cumhurbaşkanımızdan taleplerinden birisi de budur. Halkımız bu planlı ve amacı belli çalışmalarının mutlaka önlenmesini beklenmektedir.

Payitaht Abdülhamid Dizisinde Kullanılan Osmanlıca Materyallerdeki Emsalsiz Hatalar! - onedio.com
Payitaht Abdülhamid Dizisinde Kullanılan Osmanlıca Materyallerdeki Emsalsiz Hatalar! - onedio.com

"Böyle devam ederse 2019 ruhu hayal"

TRT'de yayımlanan Diriliş Ertuğrul dizisi

Bu tahribat bu kültür emperyalizmi böyle devam ettiği sürece 2019, 2053, 2071 ruhu hayal olacak. Bu milletten meydanlara inmesi, 15 Temmuz’da olduğu gibi kendisini silahların önüne atması beklenmemelidir… Çünkü halkın beklentilerine cevap verilmemektedir. Sayın Cumhurbaşkanına ve çalışmalarına, FETO’ya karşı savunmalara takipsizlik, takip edenlere soruşturma açılmaktadır. Sayın Cumhurbaşkanımızla hakaretten savcılığa sevk edilen dosyaları savcılar reddedip takipsizlik verilmektedir. Elimizde dosyalar mevcuttur, Sayın Adalet Bakanı veya başsavcılıklar istemeleri halinde kendilerine arz edilir…"

Maranki'nin bir dönem televizyonda cinsel sağlık ilaçları reklamını yaptığını hatırlatan sosyal medya kullanıcıları, bu sözlere tepki gösterdi...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

15 TemmuzDiriliş ErtuğrulRecep Tayyip ErdoğanSosyal MedyaTürkiye Radyo ve Televizyon Kurumu
Görüş Bildir