Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir. Onedio ana sayfasından, kategori sayfalarından ve arama motorlarından bu içeriğe ulaşılamaz.

Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir. Onedio ana sayfasından, kategori sayfalarından ve arama motorlarından bu içeriğe ulaşılamaz.

8 Soruda 2019'da Hayatına Damga Vuracak Kelimeyi Söylüyoruz!

-
Abone ol

2018 çabucak geçen bomboş bir yıl olarak hafızalarımızda yer edinecek. Ama yeni yıl, yeni umutlar demek. Peki seni 2019'de neler bekliyor?

1. Haydi başlayalım! 2018'e şöyle bir dönüp baktığında suratın hangi şekle giriyor?

2. 2018'deki beklentilerinden gerçekleşmeyen kısmı sence 2019'da gerçekleşir mi?

Her sene aynı umutla yeni yıla giriyoruz ama sonuç değişmiyor...
Benim hala umudum vaaar... 🎼
Bilemeyiz, yaşayıp göreceğiz...
Neden olmasın?
Hiç sanmam!
Ben beklemekten çoktan vazgeçtim!

3. Biraz özele inelim! 2018'de aşk hayatın nasıl geçti, biraz bahseder misin?

Biraz garipti, pek konuşmak istemiyorum!
Valla bir gün biriyle, bir gün biriyle gezdim durdum!
Çok eğlenceli bir bekarlık yılıydı!
Biri vardı, evet, ayrıldık...
Evlenmeye karar verdim!
Nişanlandım!

4. Bize biraz da yılbaşı gecesi planından bahset bakalım.

Bu yıl kutlamalara tek başıma evimden katılmayı planlıyorum.
Henüz bir planım yok, başka birinin planına yanlarım herhalde.
Sevgilimle beraber özel bir gün olması için planlar yaptık.
Ailemle güzel bir akşam geçireceğim.
Sadece çok samimi olduğum insanlarla sıcak bir kutlama yapacağız.
1 Ocak'ta nerede uyandığımı hatırlamayacak kadar eğleneceğim.

5. Yılbaşı planını öğrendik. Peki genel olarak hangi etkinlik daha çok senlik?

6. Dünyanın en yaşanılası 11 şehrinden biri seçilen bu şehirlerden hangisinde yaşamak isterdin peki?

Viyana, Avusturya
Zürih, İsviçre
Auckland, Yeni Zelanda
Münih, Almanya
Vancouver, Kanada
Kopenhag, Danimarka

7. En çok hangisi hakkında düşünüyorsun?

Geçmişim
Bugünüm
Geleceğim

8. Geldik son soruya: Sence aradığın mutluluğa hangi yılda kavuşacaksın?

Aşk!

Verdiğin cevaplara göre 2019'da senin hayatına damga vuracak kelime: Aşk. Bu yeni yılda, O'nu sonunda bulacaksın. Başlarda zor olacak, aşkın git-gellerinden feleğin şaşacak, karnında garip bir ağrı hissedeceksin. Sonra onun aşkı tutacak ellerinden ummadığın anda. Kalbinde Yeni Türkü hunharca müzik yapacak ve diyecek ki: "Aşk yeniden/Akdeniz'in Tuzu gibi"

İş!

Verdiğin cevaplara göre 2019'da senin hayatına damga vuracak kelime: İş. Yıllar yılı saçma sapan işlerde oyalanıp durdun; sırf sigortam yatsın, bir meşgalem olsun diye kendini dünyanın en gereksiz işlerini yaparken buldun. Sabahlarıysa ayakların geri geri gitti. Ya da iş arayıp durdun ama bulamadın. Ancak bunun bitme zamanı geldi, zamanı da: 2019! Evet, hayalindeki işi bulacak ve dünyadaki en önemli şey sevdiğin bir işte çalışmak olduğu içinse, çok net mutlu olacaksın. Güzel günler, seni bekler; EYVALLAH dersin, geçer gider!..

Para!

Verdiğin cevaplara göre 2019'da senin hayatına damga vuracak kelime: Para. Sana tam anlamıyla voleyi vurup, köşeyi döneceksin demek yanlış olmaz. Belki de yılbaşı ikramiyesi vuracak bilemeyiz. Senin için her ne kadar para her şey demek değilse de, parasız da hiçbir şeyin yapılamayacağını biliyorsun. Artık paranın eline geçtiği gün, anında 0'ı gördüğün günler geçti, güneşli ve bol paralı günler seni bekler yani. Biz de müjdemizi alırız herhalde :)

Eğitim!

Verdiğin cevaplara göre 2019'da senin hayatına damga vuracak kelime: Eğitim. Sen aslında çok potansiyelli, zeki ve bilim insanı mayası olan birisin. Okuluna da bu hayallerle girdin; fakat bir türlü olmadı/olduramadın. Okulun saçma sapan kuralları yoruma, yaratıcılığa engel olan uygulamaları neden oldu buna belki de. Ancak 2019'da bunu bir şekilde çözmeyi başaracak ve bir nevi okulunla barışacaksın! AA'ları yan yana koyacak, hocadan ikinci kağıdı sınavın daha 10. dakikasında isteyeceksin. Hiç şüphesiz...

Arkadaşlık!

Verdiğin cevaplara göre 2019'da senin hayatına damga vuracak kelime: Arkadaşlık. Sen aslında eğlenceli, pozitif ve dışa dönük birisin. Fakat bu zamana kadar gerçek arkadaşlıklar edinme noktasında zorluklar çektiğin de bir gerçek; nedense kendini hep yalnız ve muhabbetin dışında hissettin, belki gerçekten öyleydi. Ama 2019 öyle olmayacak. Hakiki dostlarınla, hakiki konuları konuşabileceğin bir sene olacak. O dostlar ki, seni sen olduğun için sevecek. :)

Hayaller!

Verdiğin cevaplara göre 2019'da senin hayatına damga vuracak kelime: Hayaller. Karakteristik özellik olarak hayalperest bir insan olduğun için, aslında bütün yıllarına damga vuran kelime de buydu. Ancak 2019 bütün bu yıllar içinde bir yıldız gibi parlayacak; çünkü bu yılda, bu hayallerini gerçekleştirecek cesareti ve imkanı bulacaksın. Tüm kalbimizle başarılar diliyoruz sana, çünkü bu dünya senin gibi hayal kurabilen insanlarla güzel...

Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gokmen-yesil

Eğitim! Verdiğin cevaplara göre 2018'de senin hayatına damga vuracak kelime: Eğitim. Sen aslında çok potansiyelli, zeki ve bilim insanı mayası olan birisin. Okuluna da bu hayallerle girdin; fakat bir türlü olmadı/olduramadın. Okulun saçma sapan kuralları yoruma, yaratıcılığa engel olan uygulamaları neden oldu buna belki de. Ancak 2018'de bunu bir şekilde çözmeyi başaracak ve bir nevi okulunla barışacaksın! AA'ları yan yana koyacak, hocadan ikinci kağıdı sınavın daha 10. dakikasında isteyeceksin. Hiç şüphesiz...

yomgir

Eğitiiimmm

eralife

Ahahaha çok güzel bir testti :)

harry-potter-

Verdiğin cevaplara göre 2018'de senin hayatına damga vuracak kelime: Eğitim. Sen aslında çok potansiyelli, zeki ve bilim insanı mayası olan birisin. Okuluna da bu hayallerle girdin; fakat bir türlü olmadı/olduramadın. Okulun saçma sapan kuralları yoruma, yaratıcılığa engel olan uygulamaları neden oldu buna belki de. Ancak 2018'de bunu bir şekilde çözmeyi başaracak ve bir nevi okulunla barışacaksın! AA'ları yan yana koyacak, hocadan ikinci kağıdı sınavın daha 10. dakikasında isteyeceksin. Hiç şüphesiz...

tubal

Arkadaşlık! Verdiğin cevaplara göre 2018'de senin hayatına damga vuracak kelime: Arkadaşlık. Sen aslında eğlenceli, pozitif ve dışa dönük birisin. Fakat bu zamana kadar gerçek arkadaşlıklar edinme noktasında zorluklar çektiğin de bir gerçek; nedense kendini hep yalnız ve muhabbetin dışında hissettin, belki gerçekten öyleydi. Ama 2018 öyle olmayacak. Hakiki dostlarınla, hakiki konuları konuşabileceğin bir sene olacak. O dostlar ki, seni sen olduğun için sevecek. :)

Görüş Bildir