Görüş Bildir
Küçücük kızlara göz koyup çocuk yaştakilerine tecavüz eden; dini, imanı, kur'an-ı kerim'i kullanarak adam kandırıp çalıp çırpan; iman yolunda görünüp milleti galeyana getirerek kafa kesen; kol, bacak koparan canilerin yaşadığı bir cahillik toplumundan geldi bu ülke. Dinsiz, imansız, gavur-ecnebi köpekler diye aşağıladıkları ülkelere yardım edip, onlarla anlaşarak kendi vatanına, kendi insanına ihanet edip ülkeyi bölmek için istihbaratlık yapan, kendi adice ve sapıkça emelleri elden gitti diye "din elden gidiyor" yaygarası yaparak milleti askere karşı kışkırtan, ekmeğini yediği suyunu içtiği yurdunun askerinin, subayının kafasını keserek kazığa oturtan sarıklı şeyhler, şıhlar ve sözde dervişlerin idam edilmesine üzülen 21.yy nesli ile karşı karşıyayız.
124 Beğeni
Her yönüyle tam bir lider, mükemmel bir önder. Adam gibi adam..
35 Beğeni
Şu doğayı biraz rahat bırakın artık gözünüzü seveyim ya. Salda Gölü'nde insanın ne işi var? Her yerin canına okuduk zaten kesin artık şu katliamı!
72 Beğeni
Kadın tacizine, tecavüzüne ve kadınların öldürülmesine karşı toplantı yapıp gösteri yürüyüşü düzenleyenlerin yer aldığı videonun altına yapılan sapıkça ve canice yorumlara bakıp da ülkemizdeki durumun çok daha ciddi olduğunu görmemek mümkün değil. O ruh hastası sapıkların anası, ablası, kardeşi, sevgilisi, eşi, çocuğu, akrabası; kısacası, yakın çevresindeki tüm kadınların insan gibi yaşaması için de çabalayıp seslerini duyurmaya çalışan duyarlı kadınlara sarf edilen söylemleri okuduktan sonra anladım ki benim bu ülkeden zerre umudum yok.
26 Beğeni