Görüş Bildir
Harika! Korkutamadın Erdoğan :)
31 Beğeni
Sevgiye muhtaç bir insanım ben. Ne annem ne de babam sevdiğini hissettiremedi bana. Her insan gibi sevilmek istiyorum, sevmek istiyorum. Zor günlerimde arkama baktığımda annemi ve babamı görmek istiyorum. Her zaman yanımda olacaklarını bilmek istiyorum. Ama yine de onları seviyorum, her ne kadar karşılıksız olsa da.
6 Beğeni
Yorumları okumak istedim ama çoğunu okuyamadım. Hepiniz zavallısınız. Gerçekten acıyorum size. Sen gel de şu koskoca evrende Türkiye'de doğ. Çok mutsuzum çok. Kanada adına sevindim ama alttaki lanet yorumlar yüzünden mutlu olamıyorum. Empati yapamayan insanlarsınız, kendinizden başkasını düşünmüyorsunuz. Bir şeye tepki göstermek için illa başınıza gelmesi gerekiyor. İyiyi, kötüyü, doğruyu, yanlışı ayıramıyorsunuz. Heteroseksüellerin her gün onur yürüyüşü var, ama homoseksüellerin bir gününü bile hazmedemiyorsunuz. Eşcinselim, onurluyum, kendimle gurur duyuyorum. Azıcık empati.
23 Beğeni
Al işte. Bitmediniz bitmiyorsunuz. Bir erkeğe ihtiyacınız var ne demek ya? Bir kadın tek başına bir şeylerin üstesinden gelebilir. Sokun şunu artık o kalın kafanıza.
4 Beğeni
Eklemek istediğim bir şey daha var. Türkiye'nin doğusunda çocuklar, masum insanlar ölürken batıdaki insanların hiçbir şey olmamşçasına gündelik yaşamlarına devam etmesi. Kimseden bir tepki duymuyorum. Hatta bazıları seviniyor. O insanları anlamak için illa onlara yakın olmanız ya da onlardan biri olmanız gerekmiyor. İşte bu tepkisiz insanlardan dolayı, bu insanlarla yaşamak istemiyorum. Bazen bir şeye tepki göstermeniz için illa başınıza gelmesi gerekmez. Empatiden yoksun insanlar var her yerde.
10 Beğeni