Görüş Bildir
Hayatımda gördüğüm en tatlı şeylerden biri bu 🙂 inci küpeli cikcik, monalisa cikcik hahaha çok tatlı 🥰 birde anlıyor gibi bakıp gezmesi yok mu senin tatlı gaganı yerim ben. Ayağından biride sakat sanırım kıyamam 🙏🏻 çok tatlı çok avucuna alıp minik minik bir sürü öpeceksin 🐦
1 Beğeni
Umarım çok sevdiğin birini kaybetmezsin ve “acını paylaşmak” için kalbin yanmaz. Bu ufacık hatıra canlandırmalarını bile nefretle karşılıyorsun, hiç sevdiğin birini kaybetmediğini burdan anladım. Günün birinde bunu yaşarsan insanların bunu malzeme yapmak için değil acısını paylaşmak için yaptığını anlarsın. Çünkü o acı göğsüne çöküyor ve 1 kişi seni dinlese görse anlasa diye çaresizlikte kayboluyorsun.
41 Beğeni
Her kim bir hayvana zarar veriyorsa her kim derdini anlatamayan tek isteği biraz yemek biraz sevilmek olan bu canlara zulmediyorsa kötü davranıyorsa katlediyorsa kötü davranmayı aklından geçiriyorsa tek bedduam var: ACISI ÇOCUĞUNDAN ÇIKSIN. Ben bir müslümanım ve yüce Allah’a yalvarıyorum. Bu zavallı hayvanlara eziyet edenlere en büyük acıyı evlat acısı ile göster Allahım.
15 Beğeni
Üstelik bu ortamlarda sadece “hastalık kapan” olmuyorsun aynı zamanda “hastalık bulaştıran” insansın. Doğal seleksiyon söz konusu değil. “Bu eğlence ve parti ortamlarına katılan katılan insan kendi aptallığı bencilliği cahilliği yüzünden öldü ve ben üzülmüyorum” diyemiyorsun çünkü ölene kadar 100 tane suçsuz kişiye bulaştırıyor. İnanılmaz haksızlık.
1 Beğeni