Görüş Bildir
Bazı çocuk bakıcıları gerçekten insanın başına bela olabiliyor. Laubali, işini savsaklayan, ondan eksta bir şey yapılması rica edildiği zaman hemen oflayıp poflayan, kendi yoz kültürünün çocuk yetiştirme tarzlarını çocuğa uygulayan ve en kötüsü çocuğa şiddet uygulayan bakıcılar insana yaka silkecek cinsten gerçekten. Hele hele yabancı kökenli bakıcılar en kötüsü. Çok zor bir durum gerçekten.
4 Beğeni
Bunlar kendilerine nasıl anne diyor aklım almıyor. Aile faciası yaşanmasınmış... Bak sen şu yaratığa! O çocuk bu anneden de, bu babadan da koparılmalı, hayatı boyunca da asla bir araya getirilmemeli. Böyle eşi çocuğuna ya da kendisinde her türlü haltı yaptığı halde bu kadınlar inkar etmiyorlar mı, susup "İğzimizin tidi kiçmisin." demiyorlar mı çıldırıyorum! Ben o ağzınıza sıçayım e mi!
24 Beğeni
Çocuklar bize empoze edildiği gibi masum, saf varlıklar değildir. Dünyanın en acımasız varlıklarıdır. Çocuklarda acıma, merhamet ve insaf duyguları yoktur. İsterse gayet de vahşileşebilirler.
119 Beğeni
Bazı insanlar böyle ciddi konularda bizim güvenimizi öyle bir sarstı ki böyle şeyler gerçekten yaşanmış olsa bile inanamıyoruz. Sürekli arkasında bir şey arıyoruz. " Hee kesin yaşanmıştır bu." demek istemiyorum ama sorgusuz sualsiz inanamıyorum da. Ben sahsen bu tür olaylarda arada kalıyorum.
53 Beğeni
Gereksiz, saçma sapan bir gelenek işte... Her gelenek gibi...
29 Beğeni