Görüş Bildir

Moov Boomerlow Haberleri

Moov Boomerlow ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Moov Boomerlow ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Fenomen Olmak İsteyenler İçin Instagram'da Like Yağmuruna Tutulacak Fotoğraflar Çekme Rehberi
Yediklerimiz, içtiklerimiz, giydiklerimiz, yaptıklarımız, yani artık her şeyimiz Instagram’da. Eğer profilinizin takipçi sayısını arttırmak istiyorsanız ilk adımınız güzel fotoğraflar çekmek olmalı. Elbette sizin için ruh güzelliği daha önemli fakat günümüzde her şey böyle yürüyor. Bazı küçük detaylara dikkat ettiğinizde güzel bir fotoğraf çekmemek için hiçbir sebebiniz yok. İşte fenomenlere taş çıkartacak fotoğraf çekme tüyoları...
Yıllar Önceki Filmleriyle Başarı Sinyallerini Veren Sinemanın Dahi Çocuğu Christopher Nolan'ın En İyi Filmleri
Film sektörünün en dikkat çeken yönetmenlerinden biri olan Nolan, özellikle son yıllarda yaptığı işlerle adından sıkça söz ettiriyor. Öyle ki kendisi film sektöründe gösterdiği başarıyla geçtiğimiz sene İngiltere Prensi William tarafından CBE Nişanı ile onurlandırıldı. Christopher Nolan, filmlerindeki atmosfer ile müthiş soundtrack seçimlerini bir araya getirip izleyiciyi tam anlamıyla etkilemeyi başarıyor. Film bittikten sonra ise kesinlikle etkisinden çıkamıyorsunuz! Kurgu, görüntü, müzikler, oyunculuk derken her filmiyle bir şaheser ortaya koyan Nolan'ın mutlaka izlemeniz gereken filmlerini sizler için derledik.