Görüş Bildir
Haberler
Tek Soruluk Görsel Test: Delirmeye Ne Kadar Yakınsın?

Tek Soruluk Görsel Test: Delirmeye Ne Kadar Yakınsın?

Sena Erdoğdu
09.07.2024 - 17:01 Son Güncelleme: 10.07.2024 - 21:01

Tek soruluk görsel test ile delirmeye ne kadar yakınsın söylüyoruz!

Haydi teste!

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Bu görsellerden birini seçer misin?

Sen çoktan delirmişsin!

Sana bir sır vereyim mi? Sen çoktan deliye dönmüşsün! Evet, evet, yanlış duymadın. Sen, hayatın tüm karmaşasını geride bırakmış, tüm kuralları yıkmış, tam anlamıyla özgür bir ruh olmuşsun. Utanma, çekinme, sıkılma gibi duyguları çoktan tarihe karıştırıp atmışsın. Bir zamanlar başkalarının ne düşündüğünü takıntı haline getirip, onlar için yaşadığın günler var ya, işte onlara en çok kızıyorsun. Kendi hayatını başkalarının beklentilerine göre şekillendirdiğin o dönemler, şimdi sana birer hata gibi geliyor. Şimdi deli mi oldun, yoksa deli rolü mü yapıyorsun, orası biraz karışık. Ama bir şey kesin ki, hayatın akıllıca davranılacak kadar mantıklı bir oyun olmadığını düşünüyorsun. Belki de bu yüzden, tüm kuralları yıkıp, kendi kurallarını koydun ve deliye döndün. Kim bilir, belki de bu senin en akıllıca hamlen oldu. Kim ne derse desin, senin bu deli hallerinle hayat daha da renkli hale geliyor.

Senin delirmene çok az kalmış.

Senin delirmene çok az kalmış. Bu sözler kulağına bir kez daha fısıldandığında, zihnindeki çığlık her seferinde biraz daha yankılanıyor. Her gün, hayatının karmaşası seni biraz daha sarhoş ediyor. Belki dışarıdan bakıldığında her şey yolunda gibi gözüküyor olabilir, ama içindeki fırtınalar hiç dinmiyor. Güçlü kalmak için kendini zorluyorsun, ama her geçen gün o güç duvarlarına daha fazla çeki düzen veriyor hayat. Anlam veremiyorsun artık birçok şeye. Nedenini bilmediğin bir huzursuzluk seni sarıyor, içini kemiren bir boşluk büyüyor. Etrafındaki her şey, her olay, her insan seni yıpratıyor. Zamanla hissettiğin yorgunluk, bedenini ve ruhunu ele geçiriyor. Artık sağlıklı kalmak zorlaşıyor, çünkü bu yükü taşımak için artık tahammülün kalmamış gibi hissediyorsun. Her gün biraz daha zor, her gün biraz daha zayıf düşüyorsun. Senin delirmene az kalmış çünkü içindeki sessiz çığlık, duyulmayı bekleyen bir fırtına gibi büyüyor. Bir gün her şeyin anlamını yitireceğinden korkuyorsun, çünkü şu anda bile her şey kararmaya başladı gibi geliyor. Belki de sadece biraz daha sabırlı olman gerekiyor, belki de sadece biraz daha anlamaya çalışmalısın. Ama şimdi, bu kırılgan anın içinde, senin delirmene az kalmış çünkü artık sakin kalmanın gücünü bulamıyorsun. Yarın belki her şey düzelecek diye umut ediyorsun, ama bugün bu umudu taşımak bile zor geliyor.

Sen delirmeye ne yakınsın ne uzak!

Sen delirmeye ne yakınsın ne uzak! Bu sınırdaki denge, hayatın her anında seni sıkıştırıyor. İçindeki karmaşa bazen dışa vurmuyor gibi görünse de, ruhunun derinliklerinde bir fırtına kopuyor. Günlük rutinlerine sarılıyor ve kendi içindeki kaosla başa çıkmaya çalışıyorsun. Belki dışarıdan bakıldığında her şey yolunda gibi görünüyor, ama senin içindeki zorlu mücadeleyi kimse görmüyor. Hayatın kısmen güzel gidiyor, evet. Belki işler yolunda, belki arkadaşların ve ailen seni destekliyor. Bunlar hayatındaki parlak noktalar, seni ayakta tutan güç kaynakları. Toparlayabiliyor ve kendini motive edebiliyorsun, bu da senin direncini artırıyor. Ancak bazen, sessizlik içinde düşüncelerinde boğuluyorsun. Gelecekten, geçmişten, bilinmezlikten gelen karanlık düşünceler seni sıkıştırıyor. Delirmekten kaçmak için kendini kollarına atıyorsun. Belki yoğun çalışma, belki hobiler ya da sosyal etkinliklerle meşgul oluyorsun. Ancak bazen, yalnız kaldığında veya sessizlik hakim olduğunda o kırılgan denge sarsılıyor. O zaman, içindeki fırtınayı dizginlemek zorlaşıyor. Sen delirmeye ne yakınsın ne uzak! Bu çıkmazda, belki de kendini anlamaya çalışıyorsun. Nedenini bilmediğin bir huzursuzluk, içinde büyüyor. Kimse anlamıyor gibi geliyor, çünkü belki de sen bile anlam veremiyorsun. Hayatın karmaşıklığında, her gün bir adım atıyor ve sadece bir sonraki adımı düşünüyorsun. Belki de delirmekle delirmemek arasında sıkışıp kalmak, senin için bir mücadele. Her gün biraz daha güçleniyor ve her gün biraz daha zayıflıyorsun. Ama yine de, umut var. Bu zorlu yolculukta, belki de kendi içindeki gücü keşfetmeye çalışıyorsun. Belki de bir gün, bu dengeyi bulacak ve içindeki huzursuzluğu yatıştıracaksın.

Sen delirmeye çok uzaksın!

Sen delirmeye çok uzaksın! Evet, şu an için ruhun hala dengede duruyor. Merak etme, hayatının büyük bir kısmı düzenli ve kontrollü. Ufak tefek pürüzler haricinde her şeyin yoluna gireceğine olan güvenin sana kuvvet veriyor. Bu güven, seni delirmeye sürüklemekten koruyor. Hayatında zaman zaman zorluklarla karşılaşıyorsun, bunu biliyorsun. Önemli olan, bu zor zamanlarda en az hasarla çıkmak ve ayakta kalmak. Belki iş hayatında veya kişisel ilişkilerinde bazı meydan okumalarla karşılaşıyorsun. Ancak sen, bu zorlukların üstesinden gelmek için güçlü bir iç motivasyona sahipsin. Günlük rutinlerin, hedeflerin ve sorumlulukların seni ayakta tutuyor. İşte bu düzen, senin için bir nevi kalkan görevi görüyor. Kendini motive etmek, önündeki engelleri aşmak için kendine sağlam bir rota çizmek senin doğal refleksin olmuş durumda. Bu disiplin, seni güçlü kılıyor ve karşılaştığın her problemi çözme yeteneğine sahip olduğunu biliyorsun. Hayatının büyük resmi, senin için önemli. Her şeyin zamanla düzeleceğine inanmak, seni umutlandırıyor. Belki geçmişte yaşadığın zorlu deneyimlerden edindiğin bilgelik, şu anki kararlarını şekillendiriyor. Geleceğe dair planlarını yaparken, yaşadığın her deneyimin bir öğreti olduğunu kabul ediyorsun. Senin için delirmek, içindeki dengeyi kaybetmek anlamına geliyor. Bu yüzden, ruh sağlığını korumak için çaba gösteriyorsun. Kendi sınırlarını tanıyıp, gerektiğinde destek almaktan çekinmiyorsun. Bu, senin güçlü olmanın ve zorluklar karşısında direnç göstermenin bir yolu. Sen delirmeye çok uzaksın çünkü senin için hayat, bilgelik kazanma ve her gün biraz daha güçlenme sürecidir. Zor zamanlar, seni daha da olgunlaştırır ve hayata daha sağlam adımlarla ilerlemeni sağlar.

Bu içerikler de ilgini çekebilir;

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
55
21
18
10
9
4
1
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın