Görüş Bildir

Popüler Falcı 6 Profesörden Fazla Kazanıyor

Anasayfa > Gündem

İzmir'de ortalama 20 ila 25 bin TL arasında maaşla çalışan CEO’lar ile 6 bin 776 TL maaş alan profesörlere karşılık isim yapmış popüler bir falcının aylık geliri 40 bin TL’yi aşıyor.

Habertürk'ten Murat Ervin'in haberine göre, Ekonomik krizler, savaş, fakirlik ve iyi bir gelecek beklentisi falcıların gelirini uçurdu. İzmir’de geleceğe dair güzel sözler duymak isteyen vatandaşların kapısında sıraya girdiği falcılar kazançlarıyla, CEO ve profesörleri katlıyor.

Kahve 15 TL, Tarot 40 TL

Kahve 15 TL, Tarot 40 TL

Kahve falına 15 TL ila 35 TL arasında bakılırken tarot falına ortalama 40 TL’ye bakılıyor, ‘eve servis’te ise 100 TL ücret alınıyor. Randevuyla çalışan falcıların çok az bir kısmı ise ‘fal, astroloji ve spiritüellik hizmetleri’ adı altında vergi levhasını alıyor.

Günde 2.500 TL

Günde 2.500 TL

Kentte ortalama 20 ila 25 bin TL arasında maaşla çalışan CEO’lar ile 6 bin 776 TL maaş alan profesörlere karşılık isim yapmış popüler bir falcının aylık geliri 40 bin TL’yi aşıyor. İzmir’de aylık 40 bin TL üzeri kazanan falcı sayısının 15 civarında olduğu ve büyük kısmının Alsancak, Konak, Güzelyalı bölgesinde çalıştığı belirtildi. İzmir’de yaklaşık 250 falcı faaliyet gösterirken, falcılık 10 bin TL aylık ortalama gelirle 3 milyon TL’nin döndüğü bir sektör haline geldi.

Fiyat tarifesi ise falcının popülaritesine ve falın çeşidine göre değişiyor. 1 saat içinde 10 kişiye kahve falı veya 4 kişiye tarot falı bakabilen falcıların isim yapanlarının günlük gelirinin 2 bin 500 TL’yi bulduğu söyleniyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
258
93
42
25
16
8
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Alican Türkkollu

Türbeler ve falcılardan yalancı hocalardan,şıhlardan değil yalnız Allah'tan dileneceğini ve gaybı Allah'ın bileceğini bilseler bu tarz sahtekarlara prim veri... Devamını Gör

Vertenyan

Yeterince iyi bir yorum.

Pasif Kullanıcı

cehalet başka birşey değil

Tate Langdon

+Ne görüyosun ne görüyosun? -Üç vakte kadar dolandırılacağını görüyorum :D