Görüş Bildir

vergi Haberleri

vergi ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. vergi ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Cezaevindeki Polatgiller Cephesinde Ayaklanma: Dilan Polat'ın Sevenleri Adalet Tepkisiyle Yükseldi!
Kara para aklama ve vergi kaçırma gibi suçlamalarla aylardır cezaevinde yatan Dilan Polat ve Engin Polat cephesinde yeniden hareketlilik başladı. Komşu kavgası yüzünden bir kez daha hapis cezası istenen Dilan Polat'ın milyon takipçili Instagram hesabından ilk kez bir paylaşım yapıldı. Üst üste gelen cezaların ardından '#dilanpolatyalnızdeğildir' etiketi gündem oldu.
Böyle R Görülmedi: Engin Polat'ın Annesi Şükran Polat Dava Sürerken Hükümete Fena Çıkıştı!
Tüm Türkiye'nin gündeminden düşmek bilmek Dilan Polat ve Engin Polat cephesinde yeniden hareketlilik başladı. Kara para aklama ve vergi kaçırma gibi suçlamalarla tutuklanan fenomen çiftin bir de farklı konulardan yeniden ceza alması talep edilince Engin'in annesi, Dilan'ın kayınvalidesi Şükran Polat sert çıktı. 'Adalet' çağrısı yapan Şükran Polat bu sefer hükümete fena çıkıştı!
Kripto Paralara Denetim Geliyor: Belli Kazançlardan Vergi Alınacak
Kripto para piyasasının yasal düzenlemelerle güvence altına alınması konusundaki çalışmalarda sona gelindi. Hazırlanan taslakla, belirli bir limitin üzerindeki kripto para kazançlarından işlem vergisi alınacağı öğrenildi. Bu düzenlemenin, seçimlerin ardından Meclis'in gündemine getirilmesi öngörülüyor. Bu gelişme, kripto para piyasasının daha şeffaf ve güvenilir bir yapıya kavuşmasını sağlayacak önemli bir adım olarak görülüyor.