Görüş Bildir

CEO Haberleri

CEO ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. CEO ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

ÖTV'de Matrah Düzenlemesi 2023'ü Göremeyecek: Yeni Zamlar Kapıda, Otomobilciler Dertli!
Otomobil fiyatlarındaki yükselişe çare beklentisi içinde olan tüketicilere araba fiyatlarını aşan ÖTV'de düzenleme söylemleri hızlı bir şekilde geçen hafta devreye alınmıştı. Uzun zamandır beklenen Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) güncellemesi, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'nin sektör temsilcileriyle yaptığı toplantı sonrasında 1 Aralık olarak belirtilirken, 1 hafta önce 24 Kasım'da devreye alındı. ÖTV'de yapılan yeni düzenlemelerle vergi dilimleri değişmezken, dilimlerdeki matrah değişmişti. Kısaca aracın vergisiz fiyat limitleri artırılmıştı. Ancak ömrü kısa sürdü. Yeni düzenlemeler de beklenmeye devam edilirken, otomobil sektörü temsilcilerinin yorumlarıysa 'bir dokun bin ah işit' şeklinde oldu.
Her Zaman En Şık Halinizi Ortaya Çıkaracak Drapeli Kıyafet Önerileri
Bazen günlük tarzımızın dışına çıkıp farklı kıyafetler giymek isteriz. Bunun için de bir kot bir kazak yerine drapeli bir etek ya da elbise giymek kendimizi daha özel hissettirir.Her gün aynı şeyleri giymek yerine arada farklı kıyafetler giymek de size kendinizi iyi hissettirir. Farkılık her zaman iyidir, güzeldir. 'Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir.'“Bu içerik marka işbirliği içeriyor olabilir.”
Herkes Tarafından İzlenmeyi Hak Ettiği Halde Kıyıda Köşede Kalmış Bilim Kurgu Filmleri
Bilim kurgu filmleri gerek kendine has evreni gerekse konusuyla çoğu kişi tarafından sevilerek takip edilen bir film türüdür. Genetik konulu bilim kurgulardan gerilim ve dram temalı bilim kurgulara kadar birçok konuda filmin içerisinde olduğu Onedio film listesine bakabilirsiniz. İçerisinde; Sinek, Melankoli, Kapsül, The Lobster gibi yapımlarında bulunduğu değeri bilinmeyen bilim kurgu filmlerini izlemek için içeriğe göz atabilirsiniz. İyi seyirler...
Borsa'yı Uzmanlarından Dinleyin: Ekonomi ve Finans Profesyonelleri Yeni Yatırımcılara Neler Öneriyor?
Borsa İstanbul, 2022 yılının gözde yatırım elemanı adeta gelir kapısı oldu. Ancak klasik bir ticaret ortamı olduğundan çıkışları olduğu kadar inişleri de olacak ki birileri kazanacak. Bu iniş çıkışlarda dalga boyu yükseldikçe oynaklık ya da volatilite adı verilen durum oluşuyor ki bu ortamda da sörfçüleri gözünüzün önüne getirin yani iyi bilen suyun üzerinde kalabilecek. Son aylarda özellikle yükselişi 'muhteşem' olan endeks ve haliyle hisselerde kazançlar da aynı şekilde olunca başka alanlarda umduğunu bulamayanlar akın akın Borsa'ya koştu. Yükselirken herkesin kazandığı bir ortam olarak görülen endeks, gündemde de kendine yer buldu. Dedik ya herkes koşunca gözler de XU100'e ve yanıp sönen sayılardan ibaret sanılan hisselere odaklandı. Siyasilerin bile atışmalarına malzeme olan Borsa'da detaylara inelim. En çok hangi şehirde hisse var? Ekonomistler ne öneriyor? Ekranların başındaki finans uzmanları yükselişin devamını bekliyor mu?
İstedikten Sonra İmkansız Yoktur: Boynundan Aşağısı Tutmadığı Halde En Ünlü E-Sporculardan Biri Olan Adam
Bazıları ufacık bir olumsuzlukta hayata tutunmak yerine düşmeyi tercih ediyor ama öyle güçlü insanlar var ki onlar herkese ilham veriyor. Rocky Stoutenburgh da onlardan biri. Rocky, boynundan aşağısı tutmayan bir e-sporcu. Peki, ellerini kullanmadan nasıl oyun oynayabiliyor dersiniz? Gelin, Rocky'nin namıdiğer RockyNoHands'in yaşamını daha detaylı ele alalım. İşte, Rocky'nin herkese ilham olacak hikâyesi!
Enflasyon Sadece Asgari Ücretliyi Ezmiyor! 2022 Yılında Serveti En Çok Eriyen 10 Milyarder
Küresel ekonomideki çalkantı asgari ücretliden, esnafa, öğrenciden emekliye herkesi etkilerken, zenginlere dokunmadan geçmiyor. 2022 yılında yaşanan sert kayıplar dünyanın en zenginlerini bile vurdu. Kaybettikleri bile bir servet olan listede sayıları anlamakta zorlanabilirsiniz. Milyarderler listesi alt üst olurken, Musk'tan Zuckerberg'e CZ'den Bezos'a işte Bloomberg Milyarderler Endeksi'nde eriyen milyarderler👇
  • 1