Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir. Onedio ana sayfasından, kategori sayfalarından ve arama motorlarından bu içeriğe ulaşılamaz.

Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir. Onedio ana sayfasından, kategori sayfalarından ve arama motorlarından bu içeriğe ulaşılamaz.

Derin misin, Hassas mı Yoksa Umursamaz mı?

263PAYLAŞIM

Bakalım sen hangisisin?

1. Cinsiyetini öğrenerek başlayalım.

Kadın
Erkek

2. Yaşın kaç peki?

12 - 17
18 - 24
25 - 34
35 - 45
46 +

3. Hayatında planların var mı? Onlara göre hareket eder misin?

4. Sence sen inançlı biri misin?

5. Sabah ritüelin var mıdır mesela?

6. Kendini, varlığını ve hayatını sorguladığın oluyor mu?

7. Ciddi bir insan mısın peki?

8. Doğduğun andan itibaren amaçlarının olduğunu ve o amaçlar uğruna hareket ettiğini söylesek bize katılır mısın?

9. Yaptığın şeylerin seni tatmin etmediği oluyor mu peki? Başka bir şey istiyormuşsun gibi sanki?

Umursamaz çıktı!

Umursamaz çıktın! Böyle bakınca sanki sana kötü bir şey söylemişiz gibi görünüyor, farkındayız ama bu yerine göre mükemmel bir şey. Sağlığın yerinde mi? Gerisi hallolur mesela. Olaylar karşısında doğru tavrı aldığın takdirde önceliklerini belirleyip umursamaman gereken şeyleri saptayabiliyorsun. Bu da hayatında doğru kararlar vermen için iyi bir özellik. Ama ateşle oynadığını da unutmamalısın. Umursamazlığın fazlası hayatını fazlasıyla kötü etkileyebilir, dikkat et.

Derin çıktı!

Senin iki yüzün var resmen. Bir kendinle başbaşa kaldığında beyninle arandaki sohbetler, diğeri de senin dışındaki insanların gördüğü. Birçok şeyi sorguluyor, birçok ayrıntıya fazlasıyla takılıyorsun. Büyük resmi görmek için kendini zorluyor, geliştiriyorsun. Duygusal olarak kendini dengede tutayım derken kendi sorularınla sorun yaşadığın olmuyor değil. Kendini bu kadar sıkmana gerek yok, bazen beynindeki düşünceleri boşluğa bırakmayı ihmal etmemelisin.

Hassas çıktı!

Dünyaya diğer insanlardan farklı baktığın ortada. Her canlının derinine inilebileceğini biliyor, onları birçok açıdan tanımak için elinden geleni yapıyorsun. Kendini onlara açmaktan çekinmiyor karşılığında çok güzel karşılıklar alıyorsun. Paylaşmayı seviyor, verdikçe alıyorsun. Bazen bazı duygu değişimlerini sert atlatsan da böyle yaşamakla ilgili bir sorunun yok. Dünya'daki güzellikleri görmeyi tercih ediyorsun.

Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
papichulopapichulo

Robin ne sexi hatun ya.

homeless69

ben hepsiyim

psyhedelichead

İçim derin bir kuyu.. birden fazla kapılarım var, bir de iki yüzüm var benim. Bir yüzüm kendimle kaldığımda beynimle aramdaki sohbetler, diğer bir yüzümde benim dışımdaki insanların gördüğü. Birçok şeyi sorguluyor, birçok ayrıntıya fazlasıyla takıldığı ve düşünceler içinde kaybolup gittiğim.. ve ruhum bi dakika yerinde durmuyor kıpır kıpır, oradan oraya çılgınlar gibi koşuşturuyor. Yaşamımda büyük resmi görmek için kendimi hep zorlamalıyım, geliştirmeliyim.

comawhite

Kuruyemişle hassasiyetin alakası ne lan? :D Bari biraz alakalı bi reklam sokaydınız araya, bu kadar belli olmasın testlerin bokluğu, kandırılmaya ihtiyacım var anlıyor musunuz, biraz saygı!

mayisakm

derin! Senin iki yüzün var resmen. Bir kendinle başbaşa kaldığında beyninle arandaki sohbetler, diğeri de senin dışındaki insanların gördüğü. Birçok şeyi sorguluyor, birçok ayrıntıya fazlasıyla takılıyorsun. Büyük resmi görmek için kendini zorluyor, geliştiriyorsun. Duygusal olarak kendini dengede tutayım derken kendi sorularınla sorun yaşadığın olmuyor değil. Kendini bu kadar sıkmana gerek yok, bazen beynindeki düşünceleri boşluğa bırakmayı ihmal etmemelisin. iki yüzüm yok ama kısmen doğru

Görüş Bildir