Görüş Bildir

CHP'li Özel: 'Sofrada, Memlekette Yangın Var, Tayyip Bey Saçını Tarıyor'

Anasayfa > Gündem

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, TBMM'de gerçekleştirdiği basın toplantısında Erdoğan'ın pazar günü yaptığı alışverişe ilişkin, 'Market arabasına et koyamadıktan sonra o arabayı yürütmeye kalkma. Sofrada yangın var, mutfakta yangın var, cüzdanda yangın var, memlekette yangın var ama Tayyip Bey gofret alarak saçını tarıyor' dedi.

CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, TBMM'de gerçekleştirdiği basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yurt sorunu olmadığına dair açıklamasına ilişkin konuşan Özel, 'Yurt sorunu yoksa çocuklardan, torunlardan, konudan, komşudan, akrabadan, eşten, dostan yurt için vekillere telefon gelmiyorsa biz bir şey demeyeceğiz' dedi.

Özel, açıklamasının devamında şu ifadeleri kullandı:

Özel, açıklamasının devamında şu ifadeleri kullandı:
  • MHP yurt sorunu yaşayan öğrencilere ne kadar ilgili olduğunu söylüyor. Özhaseki, 'Talimat verdik. Tüm belediyelerimiz yurt sorununun bir ucundan tutacak' diyor. 

  • Gaziantep Belediye Başkanı, yurtsuz öğrencileri ağırlamak için yaptığı proje ile övünüyor bu sırada bakıyorsunuz Tayyip bey 'Yurt sorunu yok' diyor.

  • Tayyip bey pazar günü Tarım Kredi Kooperatifi'nin Üsküdar'daki marketine giderek alışveriş yaptı. Gitti, iki alışveriş arabası doldurdu 1002 lira ödedi ve 'Fiyatlar gayet uygun' dedi. 

  • Hiçbir yorum yapmadan milletimize şikayet ediyoruz.

'Tayyip Bey gofret alarak saçını tarıyor'

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
78
64
24
11
4
4
2
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Erol

Aklıma gelen ilk iki şeyi yazsaydım, Silivri hava durumunu bildirebilirdim. Özgürcüğüm yavaş :))

Franklin D. Roosvelt

Ulan ya silivri soğuktur demi, ulan ne komik espri, tam bir kekbab humor amk. Böyle devam edin, konuşan herkese bu şekilde hehehe silivri esprisini ağzının s... Devamını Gör

Endoplazmikretikulum

oha lan,kavga da söylenmez amk.. koskoca cb ye o rus bu denirmi amk...!

Gollum

Öyle demedi ki, saçını tarıyor dedi :P hahhaha

Boran Bey

Aha! Yine bir sürü tazminat ödenecek!