ABD'li Anne Çocuğunu Kurtarmak İçin Köpeğin Kulağını Isırdı

 > 
69PAYLAŞIM

ABD'li Anne Çocuğunu Kurtarmak İçin Köpeğin Kulağını Isırdı

Chelsi Camp: Böyle bir durumda insan yapabileceği herşeyi yapıyor. Gücüm tükenmişti ve kızımı kurtarmak için başka çarem yoktu

Habercilikteki "Köpeğin insanı ısırması değil, insanın köpeği ısırması haberdir" klişesi ABD’de gerçeğe dönüştü. Teksas'ta Chelsi Camp adlı kadın, iki yaşındaki kızına saldıran Pitbull cinsi köpeği ısırarak kulağını kopardı.

Olayla ilgili Khou televizyonuna konuşan Teksaslı Chelsi Camp, “Böyle bir durumda insan yapabileceği herşeyi yapıyor. Gücüm tükenmişti ve kızımı kurtarmak için başka çarem yoktu" dedi.

Camp'in anlatımına göre olay şöyle gelişti:

"Bir arkadaşı Pitbull cinsi köpeğini Chelsi Camp'a birkaç günlüğüne bıraktı. Normalde çok uysal olan köpek, Makenzi adlı küçük kızla oynarken aniden saldırdı. Anne Chelsi Camp, kızını kurtarmak için köpeğin üzerine atlayarak sıkıca tuttu ve vurmaya başladı. Köpeğin saldırısını engelleyemeyince ısırarak kulağını kopardı. Bir yandan köpekle boğuşurken polisi aramayı da başardı. Olay yerine gelen polislerin vurarak yaraladıkları köpek daha sonra uyutuldu. Kafası, yüzü, eli ve ayaklarından yaralanan küçük kız ise hastanede tedavi altına alındı. "

  • t24.com.tr
Haberin Tamamı İçin:
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir