Görüş Bildir
Lise 2 de okul değiştirdim, yeni okulda üst sınıftan konuştuğum bir çocuk oldu. Bir sabah okula beraber girdiğimizi(!) gören müdür, derste beni odasına çağırttırdı. Babanın öğrenmesini istemezsin herhalde bir daha Yanyana görmeyeceğim sizi dedi. Yanındaki yardımcısına da “her nakil öğrenciyi kabul etmeyeceksin işte bak” dedi, ne şanstır ki son sınıfta aldığım ygs puanımla okul birincisi olup, tüm okula alkışlatmış, gittiğim üniversite ile de alt dönemlere bayağı havasını yapmıştı sonradan müdür bey.
24 Beğeni
Birinci sınıfa yeni başlamıştım, sabahları sınıfta kahvaltı yapardık, durumumuz pek olmadığı için sadece zeytin ekmek yedim. Zeytini çok yediğimden sanırım sınıfın ortasına kustum. Sınıf öğretmenim de beni çocukların içinde azarlayıp kuşağımdan tutarak müdürün odasına götürdü. Müdürün adı atillaydı bak o zamana kadar Atila ismini duymamışım, atillanın anlamını müdür sanıyorum. Müdürden de hakaret, azar işitip sınıfa gittim. Birkaç ay sonra okul değiştirdim, çocuklara sorduğum şey “burada atilla var mı?” Allah belanızı versin be.
23 Beğeni
Kadın hala çocuğunun sağlıklı olduğunu,nazardan dolayı yürüyemediğini falan iddia ediyor... hadi bile bile çocuk yaptın ama tedavisini de eksik etme!
187 Beğeni