Görüş Bildir
Şimdi benim anlamadığım ne biliyor musun? Devletin savcısını şehit eden şerefsizlerle bir olup açlıktan ölünce, güzelleme yapan Onediocular, pkk terör örgütü şerefsizce, haince, kalleşçe saldırdığında ve vatandaşlarımız şehit edildiğinde ne diye ordaki vatandaşın güzellemesini yapmıyorsunuz.. Bir tane solcu arkadaşım neden şehit haberi geldiğinde bir başsağlığı dileme cesareti gösteremez.. Siz dönüştürülmüş, bu millete düşmanlaştırılmış mankurtlar olmuşsunuz da ağlıyanınız yok.. Neye düşman olduğunuzu sorsam ona bile cevabınız yoktur.. Gerçi aynı dili konuşuyoruz diye de bu vatanın evladı olacak değilsiniz.. Sonuç olarak katil pkk ve benzeri tüm terör örgütlerinin kökü eninde sonunda kazınacak, inlerine girilecek (nokta).
29 Beğeni
Özünde insanlık olan, şefkati, merhameti, vicdanı, yardımlaşmayı ve daha birçok güzelliği emreden dinimizi nerenizle anlıyorsunuz da gencecik çocukların özgür iradesine karışma cüretinde bulunuyorsunuz. Allah seçimi daha en baştan kuluna bırakmış. Gerizekalı Allah karışmamış neyi seçeceğimize sen ne bokum oluyosun da dini görüntü kisvesiyle nefret aşılıyorsun. Üstüne iki cübbe giyince bütün işi hallettin öyle mi.. Ah be Yunus ne güzel söylemişsin "Dervişlik olsaydı tac ile hırka, biz dahi alırdık otuza kırka".. Senin ve senin gibi müslüman görünümlü şeytanlar, elbet fetöden sonra size de sıra gelecek..
2 Beğeni
yine aynı boku yiyen chp belediyesi, haberde tek bir chp lafı geçmiyor.. onedio klasiği yani.. işin garibi yorum yapanlar da aynı durumda.. şimdi bunu akpli bir belediye yapsa ingilizce dünyaya yayardınız aq.. yok sizden olunca kafa, aynı kafa.. Ha bir de İzmirdeki hayvanat bahçesinde de aynı koşulda rakunlar.
7 Beğeni