Tel Tel Döküldük, Eridik, Bittik! 60 Yıldır Sizi Lezzetle Buluşturmak için Neler Neler Çektik!

2.3bPAYLAŞIM

Detaylar için tıklayınız.

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
thegamer

57 tane geldiğinde böyle yapmak mantıklı. ancak bana birkaç tane geliyordu, vaktim de olduğundan tek tek internet sitelerindeki mail adreslerini bulup sms reklamı almak istemediğime dair mail gönderdim, kimisine canlı sohbet başlığında yazdım. şimdi ses kesildi, artık telefonuma istemediğim hiçbir reklam sms'i gelmiyor :))

Gizli Kullanıcı

10 da 6 valla hepsini salladım

xxnotwithoutxx

tam olarak böyleyim .(

onur-coban1

ONE AQ

boldwolves

Özünde insanlık olan, şefkati, merhameti, vicdanı, yardımlaşmayı ve daha birçok güzelliği emreden dinimizi nerenizle anlıyorsunuz da gencecik çocukların özgür iradesine karışma cüretinde bulunuyorsunuz. Allah seçimi daha en baştan kuluna bırakmış. Gerizekalı Allah karışmamış neyi seçeceğimize sen ne bokum oluyosun da dini görüntü kisvesiyle nefret aşılıyorsun. Üstüne iki cübbe giyince bütün işi hallettin öyle mi.. Ah be Yunus ne güzel söylemişsin "Dervişlik olsaydı tac ile hırka, biz dahi alırdık otuza kırka".. Senin ve senin gibi müslüman görünümlü şeytanlar, elbet fetöden sonra size de sıra gelecek..

cameupwithanidea

Kilolayla alakalı bence tek bir eleştiri yapılabilir. Organ yağlanması damar kalp problemlerine yani kısa hastalıklara yol açmadığı sürece istediğiniz kadar kilo alabilirsiniz.

Görüş Bildir