Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Karanlık Tarafı Seçmiş Olduğu Halde Kalbimizde Yer Etmeyi Başarmış Erkek Dizi Karakterleri

-

Sevilen başrol karakterlerine zaten hepimiz aşinayız. Bir de madalyonun düğer yüzü var; kötü kalpli ve kötü eylemli olduğunu bildiğimiz halde bir şekilde kendini sevdirenler...👇

1. Emir Kozcuoğlu - Kara Sevda

Kaan Urgancıoğlu, Kara Sevda dizisinde Nihan'a olan sınır tanımaz aşkı için her kötülüğü yapan Emir rolünde çıktı karşımıza. Ne yalan söyleyelim, hepimiz Nihan'ı kıskandık. 🙄

2. Cengiz Atay - Ezel

Her karakterin şahsına münhasır olduğu dizi Ezel'in sempati duyduğumuz kötüsünü Yiğit Özşener canlandırmıştı. Cengiz'in aşkına vurulduk yine...

3. Ercüment Çözer - Behzat Ç.

Psikopatlık sınırlarında nasıl dolaşılır pek güzel gösterdi bize Behzat Ç'nin Ercüment'i. Nejat İşler bu rollerin hakkından iyi geliyor. 💪

4. Sermet - Merhamet

Merhamet dizisinde ona hem kızdık hem üzüldük. Hayattan intikamını karanlık yollardan geçerek almaya çalışan Sermet'i Mustafa Üstündağ canlandırdı. Mutlu sonu hak ediyordu aslında. 😔

5. Takoz İrfan - Suskunlar

Ona ne kadar kızsak, ne kadar sövsek hıncımızı alamayız. Ah bu senaristler işte, bir iki sempatik sahne koyuyor, biz de seviyoruz. Mehmet Özgür, Takoz İrfan olarak karşımızdaydı efsane dizi Suskunlar'da.

6. Erdal Bakkal - Leyla ile Mecnun

Gerçek hayatta olsa böyle bakkal olmaz olsun, derdik. Uzaktan izleyince seviyor insan demek ki.🤷 Cengiz Bozkurt, çıkarcı ve sinsi Erdal Bakkal olarak hafızalara kazındı bir kere.

7. Turgay Atacan - Deli Yürek

Ali Sürmeli'nin hayat verdiği Deli Yürek dizisinin kötü karakteri Turgay Atacan, sevilenler arasına girmeyi başardı.

8. Burhan Altıntop - Avrupa Yakası

Sevilmeyen bir insanın sahip olduğu bir çok özelliği bünyesinde barındıran karakter Burhan Altıntop, Engin Günaydın'ın oyunculuğu ve Avrupa Yakası'nın efsane kadrosuyla sevildikçe sevildi.

9. Arda - Leyla ile Mecnun

Mecnun'un Leyla'sının zengin talibi Arda karakterini Ushan Çakır canlandırıyordu. Kötü karakter olduğu halde Mecnun'la olan diyaloglarını çok seviyorduk.

10. Selahattin Çakaler - Yalan Dünya

Karısını aldattığı yetmezmiş gibi, metresi de dahil tüm cevresine hiç çekinmeden yalan söyleyebilen Olgun Şimşek'in canlandırdığı Selahattin'i Allah'a havale ettik, ne diyelim.

11. Kenan Birkan - Ezel

Ezel'in Cengiz'i varsa, Ramiz Dayının da Kenan Birkan'ı var. Haluk Bilginer'in karizması ve gençliğini canlandıran oyuncunun sempatikliği bizi bir kötüyü daha sevmeye itti.

12. Behlül - Aşk-ı Memnu

Kıvanç Tatlıtuğ zehir olsa içilir malumunuz.😅 Behlül karakteri Aşk-ı Memnu dizisinin en aşağılık karakterlerinden biri de olsa, sevdik işte.

13. Can Manay - Fi

Ozan Güven sayesinde hayatımıza bir Can Manay girdi ki, vay halimize. Toplumsal ve ahlaki değerleri yerle bir etmekten hiç çekinmeyen Fi dizisinin Can'ı, daha çok canlar yakacak. 😬

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kimligibelirlenemeyenkisilerce

4 hariç sıçmışsınız azizim

walter-sullivan

Başta, Ercüment Çözer ve Can Manay gibisi var mı lann?

yagmur-ys

Hepsini sevebilirim ama şu #5 takoz irfanın sevilecek neresi var? Kötülüğün vücut bulmuş haliydi adam. O çocuklara yaptığı işkenceler, düğüm gününde yaptıklar, ağzının bozuk olması vs vs. Bu rolün sevilecek bi yanı yok.

penguen-geri-dondu

erdal bakkal mı kötüydü ya bence çok tatlıydı

tugcelii

Burhan kötü mü yaahs

Görüş Bildir