Görüş Bildir

Ezel Haberleri

Ezel ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Ezel ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Türküleri, Bağımsız Türkiye İçin Söyleyecekler
Protest müziğin en büyük isimlerinden olan Grup Yorum konseri Bakırköy Halk Pazarı’nda gerçekleştirilecek. Grup Yorum’un 4. Bağımsız Türkiye konseri 13 Nisan 2014 Pazar günü saat 15:00′de Bakırköy Halk Pazarı’nda “Bağımsız Türkiye” çağrısıyla geçen yıl 550 bin kişinin katıldığı halk konserinde bu yıl da yüzbinlerin birlikte olması hedefleniyor. Grup Yorum’a birçok konuk sanatçı eşlik edecek. 30 kişilik senfoni orkestra da Grup Yorum’a konser boyunca eşlik edecek. Grup Yorum’un söyleyeceği bazı şarkılarda solistlik yapacak sanatçılar ise şöyle: Bülent Emrah Parlak, Fırat Tanış, Rıza Kocaoğlu, Ezel Akay, Barış Atay, Ogün Sanlısoy, Erdal Bayrakoğlu, Hilmi Yarayıcı, Erkan Oğur, Hakkı Demircioğlu, Selçuk Balcı, Adile Yadırgı, Ayla Yılmaz, Hüseyin Turan, Tolga Sağ, Yılmaz Çelik, Cengiz Özkan.. Sanat Meclisi’nin Van depremzedeleri için yaptığı “Van Üşüyor” ismine sahip bestede emeği geçen ve klipte bulunan tüm sanatçılar sahnede hep beraber besteyi seslendirecekler.sanatrehberi
Popüler Kültürün Bir Sonucu Olarak 15 Yıl Sonra Sıkça Duyacağımız 21 İsim
Günümüzde insanların çocuklarına isim koymalarını izlediğimiz dizileri, okuduğumuz kitaplar, pop şarkıcıları, futbolcular belirliyor. Bugünün popüler kültür ikonları düşünüldüğünde önümüzdeki 15 yıl içerisinde sıkça karşılaşma ihtimalimiz olan isimleri sizler için derledik. Belki çocuğunuza isim koymadan önce bir göz atmak istersiniz.
Sanatçılardan '31 Mayıs’ta Meydandayız' Videosu
Taksim Dayanışması, Gezi Parkı olaylarının birinci yıldönümü 31 Mayıs'ta meydanlarda olacaklarını açıkladı. Sosyal medyada paylaşılan videoda Gezi Parkı olaylarından görüntüler eşliğinde Tarık Akan, Edip Akbayram, Gence Erkal, Şebnem Sönmez ve Ezel Akay'ın aralarında bulunduğu isimler konuşuyor.Videoda Gezi Parkı olaylarında hayatlarını kaybedenlerin isimlerini de tek tek sayan sanatçılar, '31 Mayıs'ta Meydandayız' ifadesini kullanıyor. DHA
Ayy Ben Yabancı Dizi İzliyorum Bilmişleri İçin Ezel'in Türk Dizisi Olmadığının 9 Kanıtı
Okullar bitti, şimdi yaz... Reklamların aksine tatilde yurt dışına çıkamayan yada güneyde kendine yer beğenemeyen öğrencilerimiz yazın da çareyi sabahlara kadar pes atarak ya da bir bölüme bir bölüm daha diye dizi izleyerek geçirecek. Ancak dizi dediğinin de sarması gerek, soluk soluğa izleyeceksin ki tadı çıksın.  Böyle diziler de iki elin parmaklarını geçmez. Lost'u, Prison Break'i, Breaking Bad'i çoktan devirmiş arkadaşların yeni şeylere ihtiyacı var. İşte bu da bir tavsiye yazısıdır.  Türk Dizi tarihinden bir de Ezel gibi bir dizi geçmiştir. Monte Kristo'dan esinlenilmiş bir intikam dizisi, uyarlama değil çünkü çıkış noktası hariç olayların gelişimi bambaşka bir seyirde ilerliyor ... Türk seyircisinin alışkanlıklarının dışında, flashbackler flashforwardlar gırla giderken elinde örgü ören teyzelerimiz bile Ömer'e ağlamaktan Ezel'e hayranlık duymaktan geri kalmadılar. İki sezon sürdü bitti dünyaya yayıldı. Güney Kore'den dahi ödül geldi. Onu izleyen bir kuşağın dünyaya, dostlarına güveni kalmadı... Her an bir ihaneti yaşar gibi, her an intikam peşinde...  Şimdi Türk dizisi deyip, burun kıvıran arkadaşlarımız şöyle buyrun.
Türk Dizi Sektöründe Yaşam Mücadelesi Vermiş 8 Alternatif Dizi
Arka Sokaklar hala devam ediyor. Kurtlar Vadisi'nin 11 yılda gezmediği kanal kalmadı şimdi ikinciye dönüyor. Doktorları o kadar çok ısıtıp ısıtıp önümüze koydular ki aşk meşk işlerinden fırsat bulsalar bize yarı zamanlı bir tıp eğitimi verebilirlerdi. Çocuklar Duymasın bitti, iki kere yeniden başlattılar. Daha da başlatırlar gibi... Bu dizilerin yıllar yılı devam etmesine sebep birçok neden bulunabilir. Ancak ne kadar kaliteli yapım oldukları, özellikle bazıları için, tartışma götürür. Ne diyelim sitcom koltukları etrafında dönen bildik bilindik bölümlere imza atmaktan, her türlü işe bir minibüs dolusu komiserin koşturduğu diziye bölüm yetiştirmekten, her sene yeni bir büyük düşman yaratmaktan derin derin hikayeler uydurmaktan yorulmamış senaristlere helal olsun...  Böyle dizilerin arasında kaybolmuş, reyting canavarına yenik düşmüş onlarca dizi var. Ve evet, neredeyse hepsi Beyaz'a konuk olduktan sonra yayından kaldırıldı. Zaten pek çoğu klişenin dibiydi diyebilirsiniz, ancak aralarında öyleleri de vardı ki seyircinin gönlünde taht kurdu, candır, dizinin hasıdır dedirtti. Bir kısmı sonuna kadar direndi, bir kısmı 13 bölümde kaldı, öteye gidemedi. İşte onlardan bir kısmı, unutulmuş başka diziler varsa  paylaşalım lütfen.
En İyi Jeneriğe Sahip 23 Dizi
Her dizinin jeneriği elbette kendine has ancak gerek müziği ile gerek teması ile öne çıkanlar da olmuyor değil. işte sizin için seçtiğimiz en iyi 23 dizi jeneriği.