Görüş Bildir

Kıvanç Tatlıtuğ Haberleri

Kıvanç Tatlıtuğ ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Kıvanç Tatlıtuğ ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Senin Ruh Eşin Hangi Ünlü?
Her birimiz ruh eşimizi bulmak isteriz. Etrafımızda belki biraz uzakta hepimizin ruh eşi var biz inanıyoruz! Peki senin ruh eşin nerde? Ünlülerden hangisi senin ruh eşin olabilir öğrenmek ister misin?Haydi teste!
Kıvanç Tatlıtuğ ve Kurt Efe'nin Hong Kong Pozları Ortada Çıta Falan Bırakmadı
Tatlıtuğ çifti valizlerini toplayıp kendilerini büyük bir tatilin ortasına attılar bildiğiniz gibi. Başak Dizer sürekli eşi Kıvanç Tatlıtuğ ve oğlu Kurt Efe'yi paylaşarak bu süreçte bizi mest ediyor. Henüz sarı saçlarına yeterince methiye dizmediğimiz Kurt Efe ve babası Kıvanç Tatlıtuğ'dan biz önceki pozu sindiremeden yeni fotoğraf geldi! Kurt Efe bu yaşta bile babasından rol çalmaya başladı...
60 Yaşında Aramızdan Ayrılan Oyuncu Tolga Savacı'nın Rol Aldığı Dizi ve Filmler
Geçirdiği kalp krizi nedeniyle 60 yaşında aramızdan ayrılan oyuncu Tolga Savacı'nın rol aldığı dizi ve filmleri sizler için listeledik. Savacı, Yeşilçam'dan televizyon dizilerine sıçrayan oyunculuk kariyerini 2014 yılına kadar sürdürdü. Gelin, Tolga Savacı'nın oynadığı dizi ve filmlere birlikte göz atalım. 👇Kaynak: Filmlerle ilgili bilgiler, IMDb ve TMDB sitelerinden alınmıştır.