Kadınların "Bundan Hayatta Koca Olmaz" Dediği Erkeğe Dair 13 Caydırıcı Özellik

-
Abone ol

Bir ilişkide karşımızdakinin gerçekleştirdiği hal ve hareketler, onunla ilgili geleceğe dair ipuçları verir. Özellikle biz kadınlar, bu konuda oldukça seçiciyiz. Ancak seçici olmamız, haksız olduğumuz anlamına gelmiyor beyler. Bakın mesela şu aşağıda yazan tiplerden hiç hoşlanmıyor, kendimize koca olarak zinhar düşünmüyoruz.

1. Aşırı ama aşırı derecede futbolla yatıp kalkan; her ortamda konuyu mutlaka futbola bağlayan tipler.

Hepimiz bir şekilde bir takıma sempati besliyor olabiliriz, taraftar olabilir ama gün aşırı futboldan bahsetmek nedir be kardeşim! Bakın bu da bir tür bağımlılık ve tedaviye ihtiyaç var demektir.

2. Eski ilişkisini bir türlü unutamamış, sohbet arasında hep eski sevgilisinden örnekleme yapan bi tuhaflar.

Yav kardeşim biz de ilişki yaşıyoruz, ayrılıyoruz, acı çekiyoruz falan da bu nedir ya? Yeni bir ilişkiye hazır değilsen başkasını da meşgul etme istersen.

3. Baba parası olmadan hayata tutunabilmeleri imkansız olan başıbozuklar

Bunlardan anca Instagram fenomeni olur ama asla koca olmaz. Babası maddi desteği çektiğini anda sudan çıkmış balık gibi olan adamdan değil karısına, kendine bile hayır gelmez.

4. Annesine haddinden fazla düşkün olan ana kuzuları

Anneler, şu fani dünyada en çok sevilesi insanlardır. Ancak bir insanın annesine olan düşkünlüğü "Anne çişim geldi" seviyesindeyse ondan uzak durmak lazım. Birey olmayı beceremeyen adamı biz ne yapalım?

5. Kadın yerine sık sık "Bayan", "Bayan arkadaş" diyen ve konunun öneminden bihaber olan şuursuzlar

Dünyanın en itici adamı olmak isteyen beyler derhal bunu yapsın. Bunu anlamayan adam daha birçok şeyi çözememiş demektir.

6. Ağızlarının yayı bozulmuş gibi küfür eden kontrolsüzler

Küfür etmek yerinde güzel bazen ama ne demek istediğimi herhalde anlamışsınızdır. Bir cümlede geçen nokta ve virgül kadar küfür eden adamla aynı çatı altında yaşanmaz.

7. Özgüven problemini kıskançlık olarak vücudundan atanlar

Kıskançlık ciddi bir özgüven problemidir. İnsanın kendisiyle ilgili olan bu rahatsızlığı, karşısındakinden çıkartması kadar ilkel bir şey olamaz. Bu adamlarla ömür geçmez çok ciddiyim.

8. Gerçekten çok kötü espriler yapıp algı seviyesini yerkürenin dibine çekenler

Espri yeteneği, bir insanın hayata bakış açısının ipuçlarını çok güzel verir. Eğer karşınızdaki adam bu tarz zekadan uzak espriler yapıyorsa ve her seferinde onu hoş görüyorsanız hiç zorlamayın; ondan koca olmaz.

9. Ayıla bayıla dedikodu yapmaktan geri durmayıp, ortamdan giden ilk insan hakkında anında konuşan gıybetçiler

Bu öyle bir şey ki, insan ister istemez "Herkese böyle yapıyorsa bana da yapar" diye düşünüyor. Düşünenler haksız da değil. Bu kadar samimiyetsiz insandan bir cacık olur mu? Olmaz...

10. Kendi önceliklerini her zaman bir adım önde tutup karşısındakinin isteklerini daha sonraya erteleyenler

Ya bırakın bundan kocayı, arkadaş bile olmaz. Bazen karşımızdaki insanların böylesine bencil taraflarına hep kılıflar buluyoruz, geçiştiriyoruz. Ancak bir adamla ilgili eğer böyle bi teşhis koyduysanız geçmiş olsun, o iş asla değişmez.

11. Kılığına kıyafetine özen göstermeyen, kişisel bakımına zerre dikkat etmeyen pasaklılar

Bir insanın kendine saygısı yoksa karşısındakine asla olmaz. Bütün bu detaylar, insanın kendisini-hayatı sevmesiyle ilgili. Ayrıca güzel giyinmek demek pahalı ya da markalı şeyler giymek demek değil. Temizlik ve bakım bu kadar zor değil!

12. En ufak bir konuyu bile medeniyet eksenine tartışamayan, konuyu sürekli başka şeylerle saptıranlar

Bir insanın böyle bir kişiyle birlikte olmayı istemesi için hayattan hiçbir beklentisinin kalmamış olması lazım. İnsan, böyle kişilerle ilişki içindeyken gerçeği bir türlü göremiyor. Buraya yazıyorum ki eğer böyle bir durum varsa tepenizde parlak parlak ampuller yansın diye.

13. Toplum kurallarına bir türlü uyum sağlayamamış, dünyanın kendi organlarının üstünde döndüğünü sanan zavallılar

Böyle bir adamsa zaten derhal gezegen değiştirin. Bundan değil koca, insan bile olmaz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
rrr

sadece süsüne düşkün (giyim tarzından ziyade, istiyosa soyunuk olsun, ama bi makyajı bozuldu diye feryat edip kendi estetik yargıları olmadan başklarına benzemek için zayıflıktan ölme derecesine gelenler falan vesaire..) kadınla olunmaz. ayağı kokan erkekle olunmaz. sosyal medyaya gömüşüp ilişkisini sahte mutlulukla gösteriş üzerinden yaşatan hiç bi insanla olunmaz. ayağı kokan kadınla da olunmaz ama kadınların ayağı kokmaz. jöleli erkekle olunabilir tabi ama tercihen olmam. bikere de tek galeride hem erkek hem kadın olsun, ne olacak, iki taraflı düşünme kabiliyetiniz gelişir objektif yönünüz şeffaflaşır. hem kadın hem erkek bunu yapmalı, kendine iğne batır insan

atticus-fetch

Her "KADIN" evlenilebilir ama erkekleri araştırmak lazım. BU mu? BAYANdan neden gocunduğunuzu anlıyorum. Hakkaten baydınız.

ozge-sen5

içeriğin tek taraflı olması yanlış ama biz baymayız efendim kadını tercih ederseniz daha makbule geçer

ibrahim-talay

zaten kadınlara ne yapsan yaranamazsın kafanıza göre takılın

hic-benci

3. Madde baz alınarak kendini per perişan eden kızlarımız hakkında bir başlık bekliyoruz.

cutemurderer

espiri :D :D :D gülsenize :D :D :D

Görüş Bildir