Görüş Bildir
Haberler
İngiliz Devi Soma İçin Türkiye'ye Geliyor

İngiliz Devi Soma İçin Türkiye'ye Geliyor

Ulaş
21.06.2014 - 11:21

İngiliz devi Chelsea, Ağustos ayında Soma için oynanacak bir turnuva için Türkiye'ye gelecek.

Mayıs ayında Soma'da yaşanan büyük facianın acıları yüreklerde devam ediyor.

CHELSEA GELİYOR

Kulüplerin Soma için yaptığı katkılardan sonra bir organizasyon da Fenerbahçe ve Beşiktaş kulüplerinden geliyor. Daha önce yapılması planlanan özel maç konusunda Chelsea kulübüyle anlaşma sağlandı.

Fenerbahçe, Beşiktaş ve Chelsea, Ağustos ayında geliri Soma'daki maden faciasında hayatını kaybedenlerin ailelerine bağışlanacak özel bir turnuvada karşı karşıya gelecek.

F.BAHÇE & BEŞİKTAŞ KARMA TAKIMI OLABİLİR

Ağustos ayında Türkiye'ye gelecek Chelsea'nin, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın da içinde yer aldığı bir turnuvada mı yoksa Fenerbahçe - Beşiktaş karmasına karşı mı karşı karşıya geleceği ise netlik kazanmadı. Tek devrelik bir maç da ihtimaller içinde...

Bu konuda çalışmalar devam ediyor. Karma takımın kurulmaması durumunda turnuvaya bir takım daha ilave edilerek 4'lü bir organizasyon planlanıyor.

Fenerbahçe ve Beşiktaş kulüpleri Soma faciasının ardından yaptıkları açıklamada sezon öncesi özel bir maç yapma konusunda anlaştıklarını duyurmuştu. İngiltere’nin Ankara Büyükelçisi Richard Moore da dün Chelsea'nin İstanbul'a geleceğini duyurdu.

  • Cumhuriyet
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın