Görüş Bildir
Haberler
indir.com Mobil Uygulama Yarışması'na Artık Windows Phone da Dahil

indir.com Mobil Uygulama Yarışması'na Artık Windows Phone da Dahil

WeBeyn
21.02.2014 - 19:12

indir.com Mobil Uygulama Yarışması'na Artık Windows Phone da Dahil

Bir süre önce sizlerle paylaştığımız ve son başvuru tarihinin olarak açıklandığı indir.com Mobil Uygulama Yarışması’na artık Windows Phone uygulama geliştiricileri de katılabiliyor. Detaylar haberimizde.

WeBeyn.com olarak destekleyenler arasında yer aldığımız yarışmaya, ilk etapta sadece iOS ve Android uygulama geliştiricileri katılabiliyordu. Windows Phone uygulama geliştiricilerinden gelen talepler üzerine yarışmaya Windows Phone da dahil edildi. Yarışmada birinciye ayrı ödüller var ancak buna ek olarak, Nokia Türkiye sponsorluğunda Windows Phone uygulamalarına özel ödüller de var.

Birinci seçilen Windows Phone uygulamasına Nokia Lumia 1320 , ikinciye Nokia Lumia 820 , üçüncüye ise Nokia Lumia 625 hediye ediliyor.

Uygulamam.com ana sponsorluğunda düzenlenen yarışmanın genel kategori birincisine 4.000TL para ödülü ve 1 hafta San Fransisco tatili (Silikon Vadisi, Otel ve gidiş dönüş uçak bileti) verilecek. Bunun yanı sıra Reklamstore ‘dan 3.000 TL’lik reklam, Camekan ‘dan 2.000 TL’lik Google Adwords reklamı, Reknova ‘dan uygulamanın sitesi için 1 yıllık seo hizmeti, Userspots ‘tan UX Testleri için 10 saatlik laboratuvar kullanımı, indir.com ‘dan 1 yıl uygulamanın tanıtımı verilecek.

Yarışmanın ikincisine, Antalya ‘da 1 hafta tatil, Reklamstore ‘dan 1.500 TL’lik reklam hakkı, Camekan ‘dan 1.000 TL’lik Google Adwords reklamı, Reknova ‘dan uygulamanın sitesi için 6 aylık seo hizmeti, Userspots ‘tan UX Testleri için 10 saatlik laboratuvar kullanımı, indir.com ‘dan 6 ay ücretsiz uygulamanın tanıtımı verilecek.

Yarışmanın üçüncüsüne Kapadokya tatili, Camekan ‘dan 500 TL’lik Google Adwords reklamı, Reknova ‘dan uygulamanın sitesi için 3 aylık seo hizmeti, Userspots ‘tan UX Testleri için 10 saatlik laboratuvar kullanımı, indir.com ‘dan 3 aylık uygulamanın tanıtımı gibi ödüller hediye edilecek!

Yarışmanın son katılım tarihi olarak belirlendi. ’da halk oylaması başlayacak, halk oylaması sonucu ile yapılacak ön elemenin sonuçları tarihinde açıklanacak. Yarışmanın jüri değerlendirmesi tarihleri arasında yapılacak, ’ta ise kazananlar belli olacak.

Yarışmanın ödül töreni ise tarihleri arasında düzenlenen Ortadoğu Teknik Üniversitesi Android Günleri’nde açıklanacak.

Halk oylaması; Twitter, Facebook ve Google+ widget’larındaki sayıların toplamına göre belirlenecek. Halk oylamasında ilk 10 seçilecek. Jüri üyeleri ilk 10′a kalmayan, fakat yarışmaya devam etmesini uygun gördüğü en fazla toplam 5 adet uygulamayı finale taşıyabilecekler.

Yarışma ile ilgili daha fazla ayrıntı ve başvuru için http://www.indir.com/yarisma/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

WeBeyn

Kaynak: http://www.webeyn.com/indir-com-mobil...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın