İlluminati Hakkında Bilinmeyen 10 Şey

-

İlluminati hakkında bilmediğin bilgiler olabilir!

Çoğumuz inanmıyor olabilir ama bir çoğumuz da inanıyor. Sen de İlluminati örgütünün var olduğuna inanıyorsan mutlaka okumalısın!

1. Ne zaman kuruldu?

1 Mayıs 1776'da Adam Weishaupt ve 4 arkadaşı tarafından kurulduğu iddia edilir. Kurulan bu örgüt aydınlanma çağı olarak da görülüyor. 1785'te Baveryan hükümeti tarafından dağıtılan grubun tüm dökümanları yayınlanmıştır. O tarihten sonraki illuminati topluluğu sürekli gizli kalmıştır.

2. Kaç üyesi var?

Örgütte üçgenin iç açıları kadar yönetici görevinde üye var. Yani 180.

3. İşaretleri ve nedenleri ?

Sürekli üçgen ve tek göz işaretinin insanların gözüne gözüne sokulmasının sebebi tamamen planlı bir şey. Çünkü bir gerçeği en iyi göz önüne sererek saklayabilirsiniz.

4. Amacı ne olabilir ve bunun kesinliği ne kadar?

İlluminatinin amacı, bütün dinleri yıkmak, tek bir Dünya ülkesi kurmaktır. Yani savaşa savaş ile son vermek istemektedir.Bu toplum bu amaca ulaşmak için yapacağı şeyler aklı hayali zorlar.

Topluluğun kesin varlığı hakkında hala bir bilgi yoktur. Örgütün en temel amacı yeni dünya düzenini kurmaktır. Çoğu kişi inansa da, inanmayan kişi sayısı inanan kişi sayısına göre 2 kat daha fazladır.

5. 5.Örgütün insanları etkileyecek silahları neler olabilir?

Subliminal mesaj,  Backmasking, 25. kare tekniği bu örgütün vazgeçilmez silahlarıdır. Bu silahları insanlara doğrultmakla daha güçlü olduklarını ve büyüdüklerini düşünmekteler.

6. Baphomet kimdir?

Baphomet, tapınak şövalyelerinin kullandıkları şeytânî bir semboldür. Baphomet, aynı zamanda eski pagan bereket tanrısıdır. Baphomet'in sağ eliyle negatif ve kötü enerjiyi alarak, sol eliyle yeryüzüne ulaştırdığı tasvir edilmektedir. Lan Wilson, "The Shroud of Turin" adlı eserinde de şöyle der: "Korkunç yüzü ve dağınık sakalları olan bir cin şeklinde tarif edildiğine bakılırsa, bu putun Asmodeus'u (tapınağın yapımında Süleyman'a yardım eden koruyucu cin) temsil ettiği söylenebilir. Rennes Le Chateau'da bulunan köy kilisesinin kapısında da Asmodeus'un bir heykeli mevcuttur."

Ve İlluminati onu insanları korkutmak için kullanmaktadır.

7. Örgüte hangi ünlüler üye?

Lady Gaga da fazlasıyla pompalanan popüler "şeytanlar" arasında. Konserleri ve resimleri anlayabilenler için gizli mesajlarla dolu.
Bu sisteme hizmet ettiğini "resmen" gözümüze sokuyor.

Müzik aleminin en ünlülerinden birisi Madonna da bu sistemin içerisinde.

Ve daha Beyonce, Rihanna , Hayley Williams ,Ke$ha, Katy Perry, Paris Hilton, Maroon 5, Shakira gibi bir çok ünlü bu akıl almaz ,kesinliği belli olmayan grupta yer aldıkları söyleniyor, konuşuluyor.

8. İlluminati kartlarının önemi nedir?

Bu kartlar 1995 yılında basılmıştır. Bu kartlarda birçok önemli bilgiler vardır. Mesela İkiz kule saldırısı bu kartlarda gösterilmektedir. Japonya depremi de. Ve Japonya depremi kartında, devrilen Japonya saat kulesinde saat  3.11'dir. Deprem ise Kasımın 3'ünde gerçekleşmiştir. Bu kartlar İllüminati'nin yapacağı kötülükleri gösterir. Gelecekte klonlar, syborglar (vicdanı yok edilmiş, öldürülmesi zor olan harika askerler) gibi şeyler olacaktır. Eğer böyle bir şey varsa vay halimize!

9. İlluminati Nerede?

Kesin bir bilgi yok ama 51. bölge bu düşünceyi değiştiriyor. Buraya giren kişinin cenazesinin çıktığı söyleniyor. Amerika'nın uzaylılar ile ilgili deney yaptığı yer olarak da bilinir. Burada olduğu konuşuluyor.

10. Ve son olarak; bu örgüte girmek için hangi özelliklerde olmalıyız?

Aşırı zeki iseniz veya ünlü iseniz, sizi zorla içlerine alacaklardır. Girmezseniz ölürsünüz. İlluminati tarafından öldürülen çoğu ünlü 27 yaşında ölmüştür. Bu yaşlarda girmeye zorlanırlar. İstemezlerse öldürülürler. Amy Winehouse 'Beni üçgenin içine çekmeye çalışıyorlardı. Ama ben direndim, onlardan olmadım.' dedikten 3 gün sonra evinde ölü bulundu.

Arkadaşlar bu haberi yapmamın amacı benim inanmam değil. Ben şahsen böyle bir şeyin olmamasını dilerim .Ama çok fazla gündemde gördüğüm için böyle bir haber yapmak istedim. Umarım beğenirsiniz.Her bir haberde emek olduğunu unutmayalım lütfen!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ela-bayirhan

Şey ben şunda takılıyorum neden 1 ünlü ilmünati hakkında bir şey söylese Kesin olarak 3 gün sonra ölüyorlar? acaba Üçgenin 3 köşesi olduğundanmı? çok merak ediyorum

ramazan-piskin1

Dostum Hiç Birinin Aslı Yok Olsa Bile Onların Daha Adım Atmadığı Ve Atacağı Bütün Yerlerde ALLAH YÜCE C.C Var. Bu Alemin Tek Yaratıcısı Bizim Rabbimiz ALLAH Varken İlluminati Bir Köşede Dursun. Eğer İlluminati Olsaydı Haberlerde Forumlarda Görürdük Hiçbirinde Neden Göstermiyorlar? Korkuyorlarmı? Hayır Korksalardı 15 Temmuz Darbesini Halen Göstermezdi Bizim Milletimiz Ayrıca Amy Winehouse Mustafa Kemal Atatürk Gibi Alkol Zehirlenmesinden Öldü Sizi İnandırıp Burada Para Kazanıyorlar Siz İse Sadece Korkuyorsunuz Benden Bu Kadar ALLAH C.C Varken Onlar Bize Hiçbir Zarar Veremez ALLAH C.C In İzni İle Bize Birşey Olamaz . Yani Anlayacağın: Ne İlluminati Var, Nede O İlluminati Üçgeninin 3 Köşesi Nede Öldürdüğü Ünlüler. Ölen Ünlüler Sadece Kaderiyle Ölüyor O kadar Kafana Takma Böyle Şeyleri Kendine İyi Bak :)

sadik-percin

666 be my life

elder-eddy-patrick

Hello friends ...... Here you have the opportunity to join this rich man in the States United, where you will be and be powerful. All you have to do is be a loyal contact, whatsapp +4368860326436) and around the world, be part of us and be rich. You can also contact us for more information and the membership process so you can be a member of the fraternity. Benefits of congratulations. Then, you can start having your normal annual brotherhood benefits. monthly and weekly NEW BENEFITS OF THE ILLUMINATI MEMBERSHIP. 1. 550,000 USD USD Reward in cash 2. A new dream of $ 134,000 CAR of the world and the best family of the great Illuminti brotherhood. All you have to do is contact us through brotherhoodilluminati19@gmail.com or whatsapp +4368860326436) +9957468736388 +34 7586748936

anil-verma

Greetings Welcome to The Illuminati World. Bringing the poor, the needy and the talented to limelight of fame and riches. Get money, fame, powers, security, get recognized in your business, political race, rise to the top in whatever you do, be protected spiritually and physically! All these you will achieve in a twinkle of an eye when you get initiated into the GREAT ILLUMINATI TEMPLE. Once you are initiated to the BAPHOMET EMPIRE, you will have numerous benefit. Contact us if interested. Whatsapp +1 (725) 5293-666 Email Address: alberto2rich@hotmail.com ...DO NOT BE A VICTIM OF SCAM...Only the Grand master has the number with the {666} No Fake emails don't be deceived.

anil-verma

Saludos Bienvenidos al Mundo Illuminati. Traer a los pobres, los necesitados y el talento de la fama y la riqueza. Obtenga dinero, fama, poderes, seguridad, sea reconocido en su negocio, carrera política, ascienda a lo más alto en lo que haga, ¡esté protegido espiritual y físicamente! Todo esto lo lograrás en un abrir y cerrar de ojos cuando llegues al GRAN TEMPLO DE ILLUMINATI. Una vez que haya iniciado el IMPERIO DE BAPHOMET, tendrá numerosos beneficios. Póngase en contacto con nosotros si está interesado. Whatsapp +1 (725) 5293-666 Dirección de correo electrónico: alberto2rich@hotmail.com NO SEA UNA VICTIMA DE ESTAFA ... Solo el Gran Maestro tiene el número con los {666} No hay mensajes de correo electrónico falsos que no sean engañados.....

Görüş Bildir