Görüş Bildir

Rihanna Haberleri

Rihanna ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Rihanna ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Bir Zamanlar Yer Sofrasında Yemek Yiyenlerin Yaptığı Trajikomik Tespitlere Hepiniz Hak Vereceksiniz!
Köy evlerinde verilen yemekleri hatırlıyor musunuz? Yer sofrasında, servis tabağı olmayan, kullanılmaktan paslanmış kaşıklar... Bunları bazılarınız hiç görmemiş olabilir ama Anadolu'nun bir yerlerinde hâlâ bu sofralar hazırlanıyor. Twitter'da @xmjkk adlı bir kullanıcı, bir yer sofrası fotoğrafı paylaşıp 'Aklınıza ilk ne geliyor?' sorusunu sordu. Ortaya enteresan cevaplar geldi.
RTÜK'ten Shakira ve Rihanna’nın Klibine 'Eşcinselliği Teşvik' Cezası
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) son toplantısında dünyada büyük yankı yaratan Shakira ve Rihanna’nın, “Can’t Remember To For You” adlı klibine ilişkin raporu ele aldı. Raporda, Show TV’nin tekrar tekrar bu klibi yayınladığına dikkat çekilerek, şu ifadelere yer verildi:“Klipte, Shakira bir yatağın içerisinde ellerini sık sık bacaklarının arasına götürmekte, iki kadın sanatçı aynı yatağın içerisinde, vücutlarının yarısı açık biçimde, son derece açık saçık giysilerle ve ritmik hareketlerle kıvrılmaktadır. Shakkira ve Rihanna sırtını-kalçasını duvara sürterek olumsuz görüntüler veriyor.” 'EŞCİNSELLİĞE TEŞVİK EDİYOR' Raporda, Bogota’da bir meclis üyesinin Shakira’nın lezbiyenliği teşvik edici klibiyle Kolombiya ve Latin Amerika gençliğinin ahlaki karakterini yaraladığına ilişkin sözlerine yer verildi. Raporda, “Söz konusu klipte eşcinselliği çağrıştıran görüntülerin olduğu mülahaza edilmiş olup, bu durumun doğuştan gelen bir şey olmadığı, aksine model olma yaklaşımıyla ortaya çıkabileceğine ilişkin çeşitli görüşler de mevcuttur” denildi.Raporda, “İncelenen klibin çocuk ve gençlerin ekran başında olduğu saatlerde yayınlandığı(defalarca ekrana geldi) ve olumsuz unsur içerdiği, yine bu izleyici kitlelerin fiziksel, zihinsel ve ahlaki gelişimine zarar verecek türde olduğu, eşcinselliği çağrıştıran ve yanlış mesaj içeren unsurları barındırdığı düşünülmüştür” denildi. Üst Kurul, Show TV’ye ocak ayı reklam gelirinin yüzde 1’i kadar para cezası verdi.ÖNDER YILMAZ | Milliyet
Shakira Açıkladı
'Sevgilim erkeklerle klip çekmeme izin vermiyor' Shakira açıkladı..Kolombiyalı pop kraliçesi Shakira, Rihanna ile çektiği olay klibe açıklık getirdi: “Pique erkeklerle klip çekmeme izin vermiyor.Uzun süredir Barcelonalı defans oyuncusu Gerard Pique ile birlikte olan Shakira, ilişkilerinin bazı ayrıntılarını gözler önüne serdi.37 yaşındaki şarkıcı kendisinden 10 yaş küçük 27 yaşındaki sevgilisi için “Erkeklerle klip çekmeme izin vermiyor, çok tutucu birisi” ifadelerini kullandı.