Görüş Bildir

Paris Hilton Haberleri

Paris Hilton ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Paris Hilton ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

19 Yabancı Ünlünün Fantastik Türkiye Macerası
Ülkemizi birçok yabancı ünlü oyuncu, şarkıcı, manken ziyaret ediyor. Kimi tatilini geçirirken kimisi iş için ülkemize geliyor. Eminiz hepsi birçok güzel anı ile ayrılıyor ama aralarında başlarına enteresan işler gelenler de yok değil. İşte size ülkemizde yabancı ünlülerin yaşadığı fantastik olaylara birkaç örnek.
Paris Hilton'dan Para Gösterisi
Hilton otellerinin varisi sosyetik güzel Paris Hilton geçtiğimiz gün Beverly Hills'de magazin basınına yakalandı. Sosyetik güzel Paris Hilton alışveriş turunda iken taktığı şeffaf çanta ile olay yarattı. Ünlü güzel artık cüzdan kullanmaktan vazgeçtiğini ve zenginliğinin gösterişini yapmak için kullandığı çiçek desenli şeffaf siyah çantasının içerisindeki dolar tomarları ile gündeme bomba gibi düştü. Convertible Bentley aracı ile Beverly Hills'de alışveriş turu atan sosyetik güzel Paris Hilton'un şeffaf çantasının içerisinde vale fişi, iPhone telefonu, 20 dolarlardan oluşan para tomarları ve makyaj malzemeleri olduğu dikkat çekerken servetini sergileyen Paris Hilton oyuncu Kaley Cuoco'dan sonra şeffaf çanta içerisindeki paraları ile olay yarattı.
Ay'da Toprak Sahibi Olan 10 İnsandan 1'i Türk
Lunarregistry.com (Ay'ın toprak kayıtları ve Ay vakfı)'un '' Emre Özerginli '' 6.Sıradan listeye girmiş ve Jennifer Lopez, Donald Trump, Paris Hilton, Richard Branson gibi isimleri geride bırakmış oldu. Emre Özerginli hakkında fazla bilgi sahibi değiliz, sadece Moon-Star Limunary adlı araç şirketin sahibi ve de Ay'da arsa satan çeşitli şirketler ile çalıştığı biliniyor. Bunun yanında yurtdışında bilim ve teknoloji dergilerine vede portallara çeşitli beyanatlar vermesiyle adından söz ettirdi. Özellikle yer altından çıkabilecek değerli madenler , minareller ve Ay'ın A.B.D'nin eyaleti olması gerektiği konusunda. Emre Özerginli'nin ardından zirveye doğru 630.000 dönüm ile Tom Cruise , 700.000 dönüm ile Bill Gates , 880.000 dönüm ile eski A.B.D başkanı George H.W.Bush , 1.000.000 dönüm ile ünlü Rus iş adamı Roman Abramoviç , listenin zirvesinde ise 1.500.000 dönüm ile iş adamı David M.Rothschild bulunuyor. Peki nasıl olabiliyor da Ay'da arsa sahibi olunabiliyor? Bilimsel ve hukuksal bir dayanğı var mı işte yapılan açıklama; Amerikalı bir avukat olan Dennis Hope , 1980 yılında Birleşmiş Milletler Uzay Antlaşması yasasındaki bir boşluğu fark ederek, Ay'ı kendi üzerine tescil ettirdi. Yasada hiçbir ülkenin uzaydaki bir gezegen üzerinde hak iddia edemeyeceği yazıyordu. Hope bu maddeye dayanarak; ülkelerin gezegenler üzerinde herhangi bir hak iddia edemeyeceği, ancak şahısların toprak satın almasında herhangi bir kısıtlayıcı madde olmadığını farketti ve Ay'ı kendi adına tescil ettirdi ardından Beyaz Saray'a , Kremlin'e ve birleşmiş milletlere bir mektup yazıp Ay'ın artık kendi tescilinde olduğunu bildirdi hatta belgelerini ve kendi hazırladığı tapu örneğini de gönderdi olumlu ya da olumsuz herhangi bir yanıt gelmeyince de kanuni süreç başlamış oldu ve Ay'ı kendi üzerine tescil ettirdi. Hope Ay'ı her biri 4 bin metrekarelik 5 milyon parsele bölerek satışa çıkardı.Bakalım Türkiye'den Emre Özerginli'den başka bu büyük çapta başka yatırımlar olacak mı? Kaynak: Sabah