19 Yabancı Ünlünün Fantastik Türkiye Macerası

 > -
Abone ol

Ülkemizi birçok yabancı ünlü oyuncu, şarkıcı, manken ziyaret ediyor. Kimi tatilini geçirirken kimisi iş için ülkemize geliyor. Eminiz hepsi birçok güzel anı ile ayrılıyor ama aralarında başlarına enteresan işler gelenler de yok değil. İşte size ülkemizde yabancı ünlülerin yaşadığı fantastik olaylara birkaç örnek.

1. Russel Crowe

Rasıl abi e-ee waka waka yeee rasıl abi rasıl abi waka waka ye-eeeee... böyle başladı.

2. Yul Brynner

Vakti zamanında Atatürk filmi ile ilgili görüşmek için ülkemize gelen Brynner, Atatürk böyle yapmazdı, Atatürk bunu demezdi, aman dikkat et sen Atatürk olacaksın türü baskılar yüzünden kemençe ve horona bayılarak ülkemizi alel acele terk etti.

3. Emir Kustirica

Antalya, Altın Portakal film festivali jüri başkanı olması için davet edilen Kustirica, sanki haber vermeden kendisi çıkagelmiş gibi arkasından bağıra çağıra ülkemizden gönderilmişti.

4. Nicolas Cage

Film çekimi için ülkemize gelen Cage devlet erkanının hepsiyle görüşmüş, tüm bürokrasinin kucağından geçmişti. Birileri ona bunların Türkiye'de normal olduğunu fısıldamıştır herhalde. Yine de başbakan ile görüşmesinde suratının ifadesi çok şey anlatıyor; "Benim burada ne işim var adamı Nicolas"

5. Angelina Jolie

İnsani amaçlar için ülkemize gelmiş, Suriyelilerin kaldığı kampı ziyaret etmiş ve maalesef dönemin içişleri bakanı İdris Naim Şahin ile görüşme fırsatını (!) yakalamıştı.

6. PSY

Kısa bir konser için ülkemize gelmiş, Twitter üzerinden insanlara "bu adam İstanbul'da nerede kalmış yahu?" dedirten enteresan bir İstanbul fotosu paylaşmış ve ardından maalesef birçok ünlü gibi Acun'un eline düşmüştür.

7. Paris Hilton

Acun'a ve dansöze maruz kalan bir başka ünlü sima ise Paris Hilton'du.

8. Adriana Lima

Ve bir başka Acunzede. Sağdaki fotoğrafta ibriğin kulpundan bakın, o'nu göreceksiniz.

9. Sting

Türkiye'ye gelinir de dansöz oynatılmaz mı? Sting bu geleneğin öncülerinden.

10. U2

Devamında Bono Sting ile başlayan geleneği başarılı bir şekilde devam ettirdi.

11. Ricky Martin

Önceleri dansöz yerine bizzat ünlülerin kendisi oynuyor, hatta bu sırada taciz dahi ediliyorlardı. Ricky Martin'in eşcinsel olduğunu itiraf etmediği yıllardı.

12. Michael C. Hall

Koskoca Dexter ülkemizde çok başka bir yönü ile arz-ı endam etti.

13. Liam Neeson

Yine bir film çekimi için ülkemize gelen Neeson en can yakıcı deneyimlerden birini yaşamış, işerken yakalandığı için o panikle üstüne işeyivermişti.

14. Kevin Costner

Kevin Costner ise "bir Atatürk filmi çekilse Atatürk'ü canlandırır mısınız?" akımının kurbanlarından. Ardından THY için bir reklam filmi çeken Costner'in reklamı, 1 hafta sonra THY uçağının Amsterdam'da düşmesi üzerine yayından kalkmıştı. I feel like a star.

15. Naomi Campbell

Onu nedense he böyle hatırlıyoruz. Sessiz sakin gelip gittiğini hiç göremedik maalesef, sürekli kavga gürültü ile gelip gidiyor kendileri.

16. Justin Bieber

Artık neden, kimden korkuyor bilinmez, Türkiye'ye gelişinde insanların 1-2 saat beklediği kuyrukları transit geçip direkt arabasına atlamış. Türk polisi de ayağına gidip işlemlerini arabasında yapmıştı. Şimdi haşarılıklarına ABD'de devam ediyor.

17. Şivan Perwer

Megri megri, daye megri, aheeooovvv... Hepimiz hala hatırlıyoruz sanırım. Yıllar sonra Türkiye'ye gelen Şivan'ı böyle karşılamıştık.

18. Kraliçe II. Elizabeth

Kendisine önce başbakanın futbol yeteneklerini izlettirmiş, ardından da Maraş dondurması şovu yapmıştık. Nispeten yaratıcıymış aslında diğerlerine kıyasla.

19. Ve son olarak Maradona

Kendisine ne yapmaya çalışmışız inanın biz de çözmedik!?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hasan-ayaydin

Nasıl bir partizanlık. Maalesef ne siz o adamın yaptıklarına bakın. Türkiye'ye hakarettir bu. Biz seçtik saygı dur. Hayatında hayal edemeyeceğin kadar iş başarmış bakanlar var. Bu ne cürret terbiyesiz.

mehmet-keles3

josh holloway'i de unutmayalım.

yunus-akan1

1. İnsanlara, onların mevsiminden bakmaya çalışın. Sen yazın mutluluğunu yaşıyorken belki de o kışın acı soğukluğunu iliklerinde hissediyordur (Y. Akan). 2. Mutluluk, hayal ettiğin şeylerde değil sahip olduğun şeylerde gizlidir (Y. Akan). (Mutluluk) 3. Gökkuşağı, farklı renkleriyle bir arada olduğu için güzeldir (Y. Akan).

yunus-akan1

4. Bir balonu istediğin kadar şişir, kaderi yine bir toplu iğne ucuna bağlıdır. (Tevazu) 5. Marifet kabalıkta değil, inceliktedir; çünkü 1 gram altın, 100 kilo demire bedeldir. (Y. Akan) (Nezaket) 6. Bir kez bile olsa sadakat çiğnendi mi güven yolunu kaybeder (Y. Akan).(Sadakat) Daha fazlası için @aradiginseybenim

clekhes96

maradona paralelden içeri girmesse bende bişi bilmiyom dur baklım çıkar kokusu :D

onay.ocalan.1

maradonaya ne yapmıslar a*k ya yarıldım :D

Görüş Bildir