Homofobik misin?

-

23.LGBTİ Onur haftası bu yıl da etkinliklerle kutlanıyor.  ''Susma haykır eşcinseller de vardır.'' diyerek yürüyecek eşcinseller ve dostları. Peki ya sen? Hür doğdum hür yaşarım kime ne? diyen eşcinsellere karşı bakışın nedir? Haydi testimize

1. Bu bayrak hakkında düşüncelerin nedir?

2. Hangisi rahatsız edici?

3. Sen gökkuşağının hangi rengisin?

4. Çocuğunun eşcinsel bir öğretmeni olması seni rahatsız eder mi?

5. Bir ünlünün eşcinsel olduğunu açıklaması;

6. Desteklediğin partiden bir eşcinsel aday olursa ona oy verir misin?

7. Eşcinsel komşu seni rahatsız eder mi?

8. Çocuğun eşcinsel olduğunu açıklarsa tepkin nasıl olur?

9. Eşcinsel bir iş arkadaşın olursa

Homofobik değilsin!

Verdiğin cevaplara göre eşcinsellere karşı ne bir nefretin, ne bir korkun ne de bir ayrımcılığın var.  Susma haykır eşcinseller de vardır diyorsun ve eşcinsellerin uğradığı ayrımcılığa karşı her zaman yanlarındasın.  Sokaklarda gökkuşağına dayanamayıp duvarları griye boyayanlara karşı sen bu sene de gökkuşağının altında herhangi bir yerde onur yürüşünde olacaksın!

Homofobiksin!

Evet homofobiksin. Belki bunu sorun ediyorsun belki etmiyorsun. Belki gurur duyuyorsun bundan, belki içinde küçük bir homofobik besliyorsun ama farkında değilsin. Homofobi neydi? Eşcinsellere karşı duyulan  nefret, korku ve ayrımcılıkların bütünü. Aşağıdaki videoyu izlemeye ne dersin?

Homofobi Nedir?

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

FACEBOOK YORUMLARI

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
58berfint

Verdiğin cevaplara göre eşcinsellere karşı ne bir nefretin, ne bir korkun ne de bir ayrımcılığın var. Susma haykır eşcinseller de vardır diyorsun ve eşcinsellerin uğradığı ayrımcılığa karşı her zaman yanlarındasın. Sokaklarda gökkuşağına dayanamayıp duvarları griye boyayanlara karşı sen bu sene de gökkuşağının altında herhangi bir yerde onur yürüşünde olacaksın!

testa-ment-tprk

twitterdanda aynı testi yapmışım :D Homofobik değilsin! Homofobik değilsin! Verdiğin cevaplara göre eşcinsellere karşı ne bir nefretin, ne bir korkun ne de bir ayrımcılığın var. Susma haykır eşcinseller de vardır diyorsun ve eşcinsellerin uğradığı ayrımcılığa karşı her zaman yanlarındasın. Sokaklarda gökkuşağına dayanamayıp duvarları griye boyayanlara karşı sen bu sene de gökkuşağının altında herhangi bir yerde onur yürüşünde olacaksın!

hasan-yilmaz27

Homofobik değilsin! Verdiğin cevaplara göre eşcinsellere karşı ne bir nefretin, ne bir korkun ne de bir ayrımcılığın var. Susma haykır eşcinseller de vardır diyorsun ve eşcinsellerin uğradığı ayrımcılığa karşı her zaman yanlarındasın. Sokaklarda gökkuşağına dayanamayıp duvarları griye boyayanlara karşı sen bu sene de gökkuşağının altında herhangi bir yerde onur yürüşünde olacaksın!

yagiz-pg-karakoc

Homofobiksin.

ipek-ada

ayn ama değilim

bokmuhendisi

Sadece lgbti bayrağıyla Türk bayrarğının birleştirilmesine karşı çıktım diye homofobik oldum. tşk onedio

missperfect00

Biseksüelim ama homofobik çıktım. Yetersiz random.

Başlıklar

EşcinselSosyal Medya
Görüş Bildir