Herkes Birbirine Girdi! Gıybet Kazanı Yine Haftanın En Sağlam Dedikodularıyla Fokurduyor! 🔥

-

Bu hafta da gıybet kazanı her zamanki gibi kaos ateşinde ince ince kaynadı. Fakat bu defa kavgaların dozu biraz fazlaydı! 

Neler neler olmadı ki...

Çekirdekleriniz hazırsa, başlayalım gıybet kazanının başında toplanmaya! 🔥

1. Tatlı aşk haberleriyle başlayalım... Düğün tarihi kesinleşti ve Hazal Kaya bu hafta bekarlığa veda partisi yaptı!

Hatta düğün davetiyesi dahi bu hafta ortaya çıktı. Ali Atay ve Hazal Kaya çifti 6 Şubat tarihinde evleniyorlar! 

Sade ve şık olması planlanan düğüne yakın dostlar ve aileler davetli olacak.

Tabii akıllara o meşhur kına gecesi sahnesi gelmedi değil! 😂

Neyse ki Kaya'nın gerçek hayattaki bekarlığa veda partisi son derece sade ve eğlenceliydi. Ali Atay maskesi takmış onlarca kız yoktu en azından! 😂

2. Haftanın başında gelen bir aşk ilanı ise hepimizi şoke etti!

Dilan Deniz Çiçek ve Birkan Sokullu sevgili oldular!

Bu öylesine bir söylenti de değil... Zira bu soru kameralar karşısında Sokullu'ya yöneltildi ve genç oyuncu gülümseyerek bu aşk iddiasını onayladı! 

Bizlere mutluluklar dilemek düşüyor tabii...

3. Birkan Sokullu'nun Berrak Tüzünataç'la olan ilişkisinin bitişi üzerinden çok da vakit geçmedi aslında...

O yüzden de bu yeni aşk haberi birazcık dramayı beraberinde getirdi. Pek çok Instagram kullanıcısı Berrak Tüzünataç'ın fotoğraflarının altını yorumlarla doldurdular ve Birkan ile olan fotoğrafları silmesi için baskı yaptılar. Kimi "geçmişi unut artık" diye şefkatli bir yaklaşımda bulunurken, kimi de "yeni sevgilisi var, terbiyesizlik etme, sil" tarzı sert üslupla Tüzünataç'ı adeta darladı. 

Berrak ise "Hayır arkadaşlar, silmeyeceğim. Bana lütfen mesajlar atıp durmayın. Ne olursunuz. Ben size karışıyor muyum? Değil mi?" diyerek net bir şekilde tüm yorumları savuşturdu.

4. İrem Derici ise bu hafta fena dillere düştü! Baştan başlayalım: Derici'nin artık yeni bir sevgilisi var...

İrem Derici, dansçısı olan Ataberk Özdene ile aşk yaşamaya başladı. Bunda elbette ki sorun yok. Fakat Derici'nin yeni sevgilisinin önce yaşı olay oldu. Özdene, Derici'ye göre biraz gençti; 1998 doğumlu olarak...

Bilirsiniz ki halkımız kadın erkek ilişkilerinde, kadının yaşlı olması durumunu pek sevmez. Fakat olay sadece bununla sınırlı kalmadı. Kısa sürede ihanet skandalı patlak verdi! Ataberk'in eski sevgilisi ünlü Youtuber Gökçe'nin iddiasına göre; İrem Derici, henüz Ataberk ve Gökçe beraberken hunharca Ataberk'e yürümüş ve ikiliyi ayırana kadar çabalamıştı!

Bu haber Derici'nin eski vakaları da bilindiğinden dolayı büyük tepki topladı. İlk savunma Ataberk'ten geldi!

Bu haber Derici'nin eski vakaları da bilindiğinden dolayı büyük tepki topladı. İlk savunma Ataberk'ten geldi!
Bu haber Derici'nin eski vakaları da bilindiğinden dolayı büyük tepki topladı. İlk savunma Ataberk'ten geldi!

"Ortada bir aldatılma durumu asla yok. Sadece Gökçe'yle ayrıldıktan sonra İrem'le ilişkimiz hızlı başladı. Bu kendisini üzmüş ve hırslandırmış olacak ki kendisi Instagram hesabımı hackledi ve İrem'le konuşmalarımızı okudu. Mevzu bahis konuşmalar yapıldığında bizim Gökçe'yle ilişkimiz çoktan bitmiş olduğu için içim son derece rahattır. Ona da hayatında mutluluklar ve başarılar diliyorum, bazı şeyleri güzel anmak tamamen şahısların elinde." diyerek yeni sevgilisini korudu.

Derici ise her zamanki üslubuyla tüm iddiaları yalanladı...

Derici ise her zamanki üslubuyla tüm iddiaları yalanladı...
Derici ise her zamanki üslubuyla tüm iddiaları yalanladı...

"Ben neymişim be abi? Kudretim bir yere kadar arkadaşlar. Onu ayırdı, bunu alıktırdı, sevgilisini çaldı. E yeter. Perakende satış ürünü mü bu insanlar; aldı, çaldı? Gerizekalı mı bu insanlar? Cidden ünlü olmak bu denli heves edilecek bir şey değil. Hele ben bunun için hiç doğru bir 'basamak' asla değilim. Bakın ünlü olunca böyle hedef tahtası oluyorsunuz, vurun popçuya festivali. Hele konuşmayan susan bir yapınız varsa geçmiş olsun. Cidden işimden ve mutluluğumdan başka bir şey umurumda değil. Ben kendimi aşırı iyi tanıyorum ve kendime aşığım. Herkese hayırlı işler, bol kazançlar." diyen Derici tüm hafta bu meseleyle uğraştı diyebiliriz...

Bu aşkın daha çok skandalı olur... Söylemedi demeyin!

5. İlişki dramalarını kaynatırken, bu çiftimize değinmeden olmaz!

Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın, çılgın aşıklar olarak yine kazanımıza düştüler! 

Bu hafta yeniden yeniden yeniden barışan çift, tam olarak beşinci kez ilişkilerine bir şans verme kararı aldı. Şu an keyifleri çok yerinde olan çift oldukça iyi vakit geçiriyormuş, iddialara göre...

Ne diyebiliriz ki, herkes beşinci bir şansı hak eder bizce de! Şaka bir yana, çiftimize mutluluklar diliyoruz.

6. Beşinci, altıncı, yedinci kez şans vermekten bahsetmişken... Evleniyorlar!

Murat Boz ve Aslı Enver çifti ilişkilerine yeniden başladıklarından beri aslında özel hayatlarına dair hiçbir şeyi basına yansıtmama kararı almışlardı fakat her hafta kazanımıza düşmekten kurtulamıyorlar!

Zira çevrelerinde çok fazla laf taşıyan dostun olduğu çiftimiz; bu haftanın başında önce evleri ayırma kararı almalarıyla gündeme geldi... Söylentilere göre ikili bu defa ilişkilerini yavaş fakat sağlam ilerletmek niyetine girmiş ve bu amaçla yeni bir karar almışlardı. Fakat bu karar, hafta sonuna doğru değişti. Yine yakın kaynaklardan gelen haberlere göre Murat Boz ve Aslı Enver, evlenme kararı aldılar ve evlenince beraber yaşayacakları bir villa arayışına girdiler!

Bakalım neler olacak!

7. Deniz Çakır ise bu hafta şoke edici bir haberle gündeme geldi! İnanmak dahi istemedik!

Bir mekandaki başörtülü kadınlara hakaret ettiği iddia edildi ve Deniz Çakır hakkında soruşturma başlatıldı! Haftanın başında gerçekleşen bu olayda nefret suçu işlenmiş olmadı bizzat olaya dahil olan insanlar tarafından kameralar karşısında açıklandı!

Çakır'dan ise günler sonra bir açıklama geldi:

"Sustum, çünkü böyle bir suçlama karşısında savunma yapmayı bile zul gördüm. Şimdi okuyacaklarınız da bir savunma değil, bilgilendirmedir. Belli ki bunu yapmadığım zaman bazı kişiler iftira ve karalamalarına devam edeceklerdir. 
30 Aralık 2018 günü, öğleden sonra iki kadın arkadaşımla doğum günümü kutlamak üzere gittiğim mekanda yaşananlar ile ilgili kamuoyuna yansıtılanlar gerçeği yansıtmamaktadır. 
Arkadaşlarımla gittiğimiz mekanda önce yan masamıza oturan kişiler hal ve hareketleriyle bizden rahatsızlık duyduklarını belli ettiler. Hatta bakışları ve vücut dilleri zaman zaman tacize de yaklaşmıştır. Bizi bilinçli olarak huzursuz ettiler. Daha sonra bizim kutlama ortamımızdan hoşnut olmadıklarını belli ederek yer değiştirip başka bir masaya geçtiler. Arkadaşlarımla kutlama yaparken doğal olarak birbirimizin fotoğraflarını çektiğimiz sırada, bu sefer kendi fotoğraflarını çektiğimizi ima ederek bize sözlü olarak da sataştılar ve bu noktada aramızda kısa bir sözlü tartışma yaşandı. Konu uzamadı kapandı. Aynı ortamda yaklaşık 20 dakika daha oturduk. Mekanda kameralar mevcuttur,görüntüler incelenebilir.. bu konuda hiçbir kaygı yaşamamaktayım. Tartışmanın, benim açımdan giyim, kuşam, türban, baş örtüsü gibi kişisel tercih ve özgürlüklerle ilgisi yoktur, olmamıştır olamaz da. Ancak tam tersi, söz konusu kişiler mekanda beni gördükleri andan itibaren benim tercihlerimden rahatsız olduklarını ortaya koymuşlardır. 

Yaşamımın her döneminde ezilenin, haklının, kadınların, yanında oldum. Kişisel özgürlüklerin savunucusu oldum. Hal böyle iken üzerime atılmak istenen işlenmemiş bir suçtur ve utanç vericidir. 
Kamuoyunun bilgisine sunarım." dedi...

Haftanın sonunda ise Deniz Çakır'a dair bu suçlama, mekanda yaşanan bir garson tarafından yalanlandı. Mekandaki müşterilerle olay sırasında ilgilenen garson, Deniz Çakır'ın doğruyu söylediğini açıkladı ve mahkemede tanık olarak konuşacağını da belirtti.

8. Gelelim inceden haftanın ufak tefek çirkefliklerine! Başrolümüz elbette ki Seren Serengil!

Gelelim inceden haftanın ufak tefek çirkefliklerine! Başrolümüz elbette ki Seren Serengil!
Gelelim inceden haftanın ufak tefek çirkefliklerine! Başrolümüz elbette ki Seren Serengil!

Tuhaf... Çok ama çok tuhaf bir paylaşımla gündeme geldi öncelikle!

"Kocama dokunma" akımının bayrak taşıyanı olarak bilinen Serengil, eşinden aldatılarak boşanmış kadınlara ücretsiz dolgu kampanyası paylaşımı yaptı! Evet, yanlış okumadınız...

Bunun üzerine de ilk tepkiyi Deniz Akkaya'dan gördü...

Bunun üzerine de ilk tepkiyi Deniz Akkaya'dan gördü...
Bunun üzerine de ilk tepkiyi Deniz Akkaya'dan gördü...

"Bir şey demeyeyim diyorum ama kadınların yanındayım diyerek böylesine gülünç, böylesine korkunç, böylesine kadınlık onurunu, gururunu ayaklar altına alıp para için kendini heba etmek. Bu ne rezalettir Allah aşkına! Doktor öncelikle böylesine rezil bir pr.'a nasıl alet olur?"

Haksız da değil hani...

Seren Serengil de buna cevap verince...

Seren Serengil de buna cevap verince...
Seren Serengil de buna cevap verince...

"Doktoruma her gün eşinden ayrılmış aldatılmış, kendine güveni gitmiş, kendini daha iyi hissetmek için, gelip bir şeyler yaptırmak isteyenleri gördüm. Instagram'dan biz de yaptırmak istiyoruz ama bütçemiz müsait değil diyen mesajlar aldım. Bu nedenle belki herkese değil ama elimden geldiğince hemcinslerime yardımcı olmaya çalışıyorum. Ya hediye ettiriyorum ya indirim aldırıyorum. Bugün kendini bilmez, gece kulüplerinin kapılarında alkol komalarına giren bir ayyaş bunu bana para için yaptığımı söyleme hadsizliğinde bulunmuş. Menajerimi iki saat bir odada tutup dövdürüp bağlatıp altında arabasını almaya çalışan ama buna izin verdirmeyeceğim.

Bu karanlık adamların arkadaşı hanım, şu an yağmacılık ve gasp suçundan yargılanıyor. Kimin para için rezillikler yaptığı ortada. İşsiz güçsüzlükte kim gündem olmak istiyorsa bana sataşıyor da sataşan da rezil bir tip olmasa."

Nur topu gibi bir magazinsel kan davamız oldu kısacası! 😂

Daha önce birlikte program sunan ikili, bu gidişle birbirlerinin bolca kirli çamaşırını ortaya dökecek gibi duruyorlar! 

Biz de elimizde çekirdeklerle kaosu izleyeceğiz belli ki! 😂

9. Demet Akalın neredeyse iki haftadır herhangi bir kavgaya karışmıyordu... Bu kabul edilemez bir durum olduğundan, bu hafta yeni bir kavga başlattı elbette! 😂

Hem de uzun yıllar yakın dostu olan Ece Erken ile...

İkilinin arası geçtiğimiz haftalarda olan Okan Kurt haberinden dolayı bozulmuştu. Bu hafta ise Demet Akalın'ın, Ece Erken'in kanlı bıçaklı ayrıldığı eski eşini Instagram üzerinden takibe alması; resmi olarak savaşı başlattı.

Ece Erken, Demet Akalın'ın "düşmanımın dostu, dostumdur" tavrını eleştirirken; yıllar içerisinde dostluklarını da hep bu benzer çıkar ilişkisi üzerine kurduğunu iddia ederek kırgınlığını dile getirdi.

Bakalım neler olacak!

10. Yeşim Salkım'ın dinmek bilmeyen o Gülben Ergen nefreti... Bu hafta ürkütücü bir boyuta geldi doğrusu!

Bu hafta Gülben Ergen, Yeşim Salkım'ı "Bana ve çocuklarıma zarar gelmesinden korkuyorum" açıklamasını yaparak savcılığa şikayet etti. Olayın başı ise şöyle:

İddialara göre Gülben Ergen'in geçtiğimiz ay bir törende ödül almasına Yeşim Salkım çok içerledi ve "Ben Hakan Uzan'ın eski karısıyım, bu işlerin nasıl gittiğini iyi bilirim. O ödül benim hakkımdı. O ahlaksız kadını davet edip ödül vereceğinize benim hakkımı yediniz. Bu iş artık kan davasına dönüştü. Beni davet bile etmediniz. Gülben Ergen'i bitireceğim. Benim o kadını yok etmeme engel olamayacaksınız." dedi.

E doğal olarak "yok edeceğim, engel olamayacaksınız" tadında bu laflar, adeta birer tehditti. Gülben Ergen, "Yeşim Salkım, bana ait olduğu iddia edilen görüntüleri herkese göstererek itibarımı zedeliyor. Kariyerime, saygınlığıma ve çocuklarıma zarar gelmesinden korkuyorum. Salkım'dan şikayetçiyim" diyerek şikayetçi oldu.

Salkım'ın yıllardır dinmeyen bu öfkesi, bu olayı bakalım daha nerelere sürükleyecek...

11. Bu kavgaları bir kenara bırakırsak, magazin gündemimize şirin haberlerle gelen ve gülümseten çiçek gibi bir Hadise'miz var!

Bu kavgaları bir kenara bırakırsak, magazin gündemimize şirin haberlerle gelen ve gülümseten çiçek gibi bir Hadise'miz var!
Bu kavgaları bir kenara bırakırsak, magazin gündemimize şirin haberlerle gelen ve gülümseten çiçek gibi bir Hadise'miz var!

Hadise önce şapkasıyla yaptığı paylaşımda orta parmağı havada olduğu için sosyal medyada ağır eleştiri topladı; haftanın ilerleyen günlerinde de bu makyajsız fotoğrafı paylaştığı için "bakımsız ve saygısız" diye itham edildi!

Tüm bu eleştirilere de mis gibi bir cevap verdi!

Seviyoruz seni Hadise!

12. Bebek haberleri olmadan kazan kapanmaz! Sosyetenin en sevilen ismi Şahika... Ay, pardon! Süreyya Yalçın, hamile!

2 yıl önce Ozan Baran ile evlenen Süreyya Yalçın’ın 2 aylık hamile olduğu iddia ediliyor. Son derece mutlu olduğu söylenen Yalçın, eminiz ki en tarz hamilelerden biri olacak!

13. Aşırı pozitif bir fotoğrafla da kazanımızı kapatalım: Doğa Rutkay ve ikizleri 🧿

Haftaya görüşmek üzere!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
human-papilloma-virus

hadise'nin makyajsız fotoğrafı şuana kadar gördüğüm en güzel hadise resmen :) çok tatlı görünüyor.

drybtk

Haluk Levent’i aradı gözlerim. Oldu mu şimdi???

wednesday-addams

bir ilişkide pekala kadın da erkekten büyük olabilir, ne var bunda?

turkkalemi

Halka kaptırılan marjinalliği 2019 da ünlüler geri almaya karar vermiş. Yapıştırrrrrr

Görüş Bildir