Görüş Bildir

berrak tüzünataç Haberleri

berrak tüzünataç ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. berrak tüzünataç ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Sosyal Medya Kullanıcıları Şimdi de Eğitim Hayatında Karşılaştıkları 'Absürt Olaylarla' Hepimizi Şaşırttılar!
Sosyal medya platformu X üzerinden yapılan 'soru-cevap' akımına bir yenisi daha eklendi. Bu kez gündemde, eğitim hayatı var. Sosyal medya kullanıcılarını eğitim hayatında karşılaştıkları en absürt olayı soran hesaba gelen yanıtlar, bir hayli eğlenceli. Ülkemizde, eğitim dünyasında neler olmuş neler... Birlikte inceleyelim.Kaynak: no context yıldız
Nejat İşler ile Berrak Tüzünataç Evleniyor mu?
96 gün boyunca yoğun bakım ünitesinde tedavi gören ve beş gün önce taburcu olan Nejat İşler’i zor günlerinde yalnız bırakmayan eski sevgilisi Berrak Tüzünataç’la yazın evlenecekleri yönünde çıkan haberleri Tüzünataç yalanladı.Hastaneden çıkar çıkmaz cihangir’de Berrak Tüzünataç’la buluşan İşler’e, Tüzünataç’ın “Bundan sonra yalnız yaşaman doğru olmaz. Ya sen benim evimde kal ya da ben sende kalayım” dediği ve yazın evlenecekleri iddia edildi.Tüzünataç dün Twitter sayfasından hakkında çıkan evlilik iddialarını “Çok iyisiniz ama öyle bir şey yok. Sevmek sahip olmak telaşı barındırmadan da var. Sevmek iyi ki var” tweet’iyle yalanladı. Tüzünataç’ın kısa bir süre sonra attığı tweet’i silerek yerine “Telli duvaklı mention’larınız için teşekkürler, ama haberdeki yakın arkadaşlar hayali, ya da arkadaşlar hayal kuruyor” yazdı.kaynak:http://gecce.com/
Bu Yıl 30 Yaşına Giren 30 Şey
Zaman çabuk geçiyor. 1984 doğumluların 30 yaşına girdiği yıldayız. Bazılarınız için daha dün gibi olan şeyler, aslında orta yaşlarına yaklaştı. Sizler için 2014 yılında 30 yaşını kutlayacak 30 şeyi tarihin sayfalarından bulup çıkardık.
Dizilerde Ölümüne En Çok Üzüldüğümüz, Adeta Milli Yas İlan Ettiğimiz 18 Karakter
Türk Toplumu olarak izlediğimiz dizilerle büyük bir bağ kuruyoruz. Oyunculara bağırıyoruz, çağırıyoruz. 'Gitme kızım gitme o adama güvenme sakın' diyebiliyor, onlarla adeta uhrevi bir ilişki içinde bulunabiliyoruz. O diziyi bir senaristin hayal dünyasında kurduğunu asla ama asla kafamızdan geçirmiyoruz.  Ama bazı karakterlere normalden daha fazla bağlanıyoruz.Bu bağlılık o kadar yüksek derecelere gelebiliyor ki, dizide öldürülen bir karakter için cenaze namazı düzenleyebiliyor, hatta onu öldüren karakteri oynayan oyuncuyu sokak ortasında dövebiliyoruz. O lanet senaristler birdenbire o oyuncunun ölüm sahnesini çekiyor, ve biz gözyaşlarımızla başbaşa kalıyoruz.. Onun gerçek hayat olmadığını bilsek de ağlamaktan kendimizi alamıyoruz...NOT: Bu galeri bol bol spoiler içerir
Size 'Şu Adam/Kadına Bak, Bir de Yanındakine Bak!' Dedirtecek 15 Çift
Toplumun gözü önünde olan insanlar için yaşadıkları ilişkiler her zaman soruna yol açmıştır. Hayranlarının tepkilerinden tutun da, magazin basınına kadar herkes ilişkinizin içindedir. Biz de kamuoyu tarafından farklı tepkilerle karşılanan, yok artık dedirten ilişkileri inceledik. NOT: Galeri hazırlanırken kesinlikle kişisel tercihlerle dalga geçme gibi bir niyet güdülmemiştir. En nihayetinde bu aşktır, güzel bir şeydir.
Berrak Tüzünataç'ın Komik Nihat Doğan Taklidi!
Ünlülerin seslerinin, kendi görüntüleriyle montajlanarak yaptığı dubblaj uygulaması sosyal medyanın yeni trendi haline geldi. Ünlü sanatçı Berrak Tüzünataç da eğlenceli uygulama dubblaj'da yerini alırken, tercihi Nihat Doğan'dan yana oldu.Nihat Doğan'ın sesini kendi görüntülerinin üzerine montajlayan ve ünlü türkücünün aforizma sözlerini söyleyen Berrak Tüzünataç, bu videoyu kendi İnstagram hesabında paylaşınca beğeni rekoru kırdı. Tüzünataç'ın bir çok takipçisi ünlü sanatçının Nihat Doğan montajını beğenirken, ilginç yorumlarda bulundular.
Türk Dizilerinde Ölümün Ayırdığı Çiftler
Tecrübesizlikten olsa gerek çılgın oğlan kızın gözlerinin içine bakıp “Ölüm bile bizi ayıramaz” dedi. Kaç defa öldü ki? Bunu nerden bilebilirdi. Kız, esas oğlanın gözlerinin içine bakıp duygusallaştı. Deli oğlan hiç ölmediği için geniş geniş konuşuyor. Kız da bir anda anasından, babasından görmediği şefkati oğlanda gördüğü için gözyaşları sel oluyor akıyor. 'Durun bu böyle olmaz' diyerek sahneye dalmak istiyorum. Ayakları yere basan bir hikaye olmasını için 'ne Mahmut Abi, ne de Aynur Teyze, bizi sadece ölüm ayırır bebişim' demesi gerekiyor. Kızın da 'ay ne kadar realist sevgilim var' diyip bir kez daha aşık olması gerekiyor. Tabi ki söz konusu Türk televizyonları olunca durum böyle olmuyor. Süper kahraman, bilim kurgu, aksiyon gibi eksiklerimizi genel olarak süper aşıklarla gideriyoruz.Gerçekliğe bir an olsun yakalamış olan senaristlere selam ederek, Türk televizyonlarında ölümün keskin bir biçimde ayrıldığı çiftleri listeledim.
Örnek İlişkinin İlk Kıskançlık Krizi! Murat Boz'dan Aslı Enver'e "Eski Eş" Yasağı
İlişkileri hızla evlilik kıvamına gelen Murat Boz ve Aslı Enver, şüphesiz ki 2016 yılının en çok şaşırtan ve en beğenilen çifti! Haziran'da evleneceklerini açıklayan çift, şimdiden hazırlıklara başladı. Söylentilere göre, Aslı Enver'in eski eşi Birkan Sokullu'yla aynı menajerlik şirketine bağlı olmasını istemeyen Murat Boz; müstakbel eşinden özel bir ricada bulundu.