Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hadi İş Hayatında Cinsiyet Farklılığını Ortadan Kaldıralım: Bilim ve Teknolojide Lider Kadınlar Zirvesi!

-

İş hayatında cinsiyet eşitliğinin önemi konusunda farkındalık yaratmak için; bilime ve teknolojiye yön veren kadınlar 17 Şubat'ta Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’de buluşuyor. Siz de davetlisiniz!

Gelin hep birlikte bu etkinliğe göz atalım!

Boğaziçi Üniversitesi Elektroteknoloji Kulübü & IEEE Öğrenci Kolu düzenledikleri Bilim ve Teknolojide Lider Kadınlar Zirvesi ile bilim ve teknoloji dünyasında fark yaratan kadınlar tecrübelerini gelecek kuşaklara aktarıyor.

Özellikle kadınları, bu alanlarda çalışmaya teşvik etmeyi ve cesaretlendirmeyi amaçlıyor.

Zirvede ana tema ile ilgili konuşmaların yanı sıra farklı konulardan atölyeler ve molalarda katılımcılarla konuşmacıların iletişim kurmasına olanak sağlayan bir network alanı olacak.

Bu sosyal alanda katılımcılar hem konuşmacılara sorularını yöneltme imkanı bulacak hem de alanda kurulacak stantlardan farklı programlar hakkında detaylı bilgi alabilecek.

Arçelik, Yıldız Holding, Unilever ve Intertech sponsorluğunda bu yıl 4.sü düzenlenecek olan zirveye katılımı kesinleşen isimler ise şöyle:

Intertech CEO'su Dilek Duman, Roketsan İnsan Kaynakları Müdürü Devrim Simav Uysal, Araştırmacı Yazar Günseli Naymansoy, Egon Zehnder Türkiye Office Leader Murat Yeşildere, ODTÜ Elektrik Elektronik Mühendisliği Profesörü Elif Uysal Bıyıkoğlu, Gittigidiyor CMO'su Feyza Dereli.

Başarılı iş kadınlarının, kadın mühendislerin kendi hikayelerini anlatacağı, gelecek nesle önerilerde bulunacağı ve farklı çalışma alanlarında kadınların rolü hakkında konuşacağı Bilim ve Teknolojide Lider Kadınlar Zirvesi’ne biletinizi almak için: Biletino.com

Etkinlik ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için:

Lider Kadınlar Zirvesi '18

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir