Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Garanti Bbva Entegre Faaliyet Raporu'na Altın Stevie Ödülü

0PAYLAŞIM

Garanti Bbva Entegre Faaliyet Raporu'na Altın Stevie Ödülü

İSTANBUL Anadolu Ajansı - Garanti BBVA, dünya çapında kabul görmüş galibiyetli kuruluşları ve idareyicileri mükâfatlandıran, dünyanın tek beynelmilel iş mükâfatları programı Stevie International Business Awards kapsamında, "Gelecek On Sene" temalı 2019 Entegre Faaliyet Raporu ile "En İyi Faaliyet Raporu" kategorisinde birinci oldu ve Altın Stevie mükâfatına layık görüldü.

Garanti BBVA'dan yapılan açıklamaya göre, Ekonomiye ve cemiyete yarattığı bedeli senelik legal raporlamasında entegre faaliyet raporu biçiminde yayınlayan Türkiye’deki ilk banka olan Garanti BBVA, Türkiye’nin ilk ve tek diyalog bazlı suni akıl çözümü olan Dijital Rapor Asistanı ile de dikkatleri topladı.

Garanti BBVA, Stevie International Business Awards kapsamında, "Gelecek On Sene" temalı 2019 Entegre Faaliyet Raporu ile "En İyi Faaliyet Raporu" kategorisinde birinci oldu ve Altın Stevie mükâfatına layık görüldü. 60’tan fazla ülkeden takribî 4 bin müessese ve idareyicinin yarıştığı organizasyonda, mükâfat alacak müessese ve idareyicilerin tanımlanması için 250’den fazla beynelmilel idareyici değerlendirmede bulundu.

Garanti BBVA idaresinin 2030 görünümünü mega trendler, dönüşen iş modelleri ve kendi alanlarındaki yansımaları yönünde aktardığı 2019 Entegre Faaliyet Raporu, bu sene içinde ayrıca üç büyük mükâfat daha kazandı. Garanti BBVA, LACP tarafından organize edilen ve Fortune 500 işletmelerinin yoğun katılımıyla asıllaşan Vision Awards’ta Gümüş mükâfat alırken, Mercomm ARC Awards’ta da Bronz mükâfat kazandı. Banka, müessesesel mesullük raporlaması alanındaki tek mükâfat programı olan Corporate Register Reporting Awards kapsamında ise dünya çapında "En İyi ilk 10" derecesini elde etti.

60’tan fazla ülkeden takribî 4 bin müessese ve idareyicinin yarıştığı organizasyonda, mükâfat alacak müessese ve idareyicilerin tanımlanması için 250’den fazla beynelmilel idareyici değerlendirmede bulundu.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Garanti BBVA Genel Müdürü Recep Baştuğ, "Teknoloji, geçtiğimiz 10 senede bugüne kadar olmadığı bir süratte yaşamımızı değiştirdi. Bu süreçte, teknolojiyle desteklenen yeni tecrübeleri kavramak ve iş modellerini dönüştürmek daha da kritik bir ehemmiyet kazandı. 'Çağın imkânlarını herkese sunma' emeliyle şekillendirdiğimiz iş modelimizi, teknolojiyle beşeri öğeleri bir araya getiren, uzun soluklu ve sağlam bir taktikle destekliyor, tehlike ve fırsatlarımızı bu kapsamda idarıyoruz. Sürdürülebilir kalkınma dingilinde tüm hissedarlarımız için yarattığımız bedeli anlatmayı kastettiğimiz faaliyet raporumuzu, bu entegre düşünce çerçevesinde hazırlıyoruz. Emelimize doğru, her bir hissedarımız için öncelikli olan mevzuları stratejimizle birleştirerek ilerlediğimiz yolda, mesul ve saydam irtibatımızın beynelmilel otoriteler tarafından mükâfatlandırılması bizim için şeref verici. Tek bir takım olarak, bedel yaratmak için çalışmaya devam ediyoruz." ifadelerini kullandı.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir