Görüş Bildir

Fikret Orman Köprüleri Attı!

Anasayfa > Spor

Fikret Orman Köprüleri Attı!

Kadro dışı bırakılan İbrahim Toraman ve Sezer Öztürk'ün takıma dönmesinin imkansız olduğunu belirten Başkan Orman, şampiyonluk için de 'Beşiktaş gibi oynarsak neden olmasın' dedi.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, kadro dışı bırakılan ancak ara transfer döneminde siyah beyazlılarda kalmayı tercih eden İbrahim Toraman için 'Takıma dönmesi mümkün değil' dedi.

Sky360 kanalına açıklamalarda bulunan Başkan Orman, transfer döneminden, stat projesine kadar birçok konuya açıklık getirdi.

İbrahim Toraman konusundaki kararın teknik heyete ait olduğunu belirten Başkan Orman 'Kaptanlığımızı yapmış çok düzgün bir futbolcu. Teknik ekiple İbrahim'in takıma dönmesi için görüşmelerimiz oldu ama sıcak bakmadılar. Şu anda takıma dönmesi söz konusu değil. İbrahim Toraman ve Sezer Öztürk 'geri dönecek' dersem otoriteyi sarsmış olurum' ifadelerini kullandı. Başkan Fikret Orman, Hugo Almeida ve Manuel Fernandes ile sezon sonunda tekrar görüşeceklerini de sözlerine ekledi.

'BEŞİKTAŞ GİBİ OYNARSAK ŞAMPİYONLUK NEDEN OLMASIN'

Galatasaray'dan Dany'nin kiralanmasıyla ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Orman 'Geçen sezon ara transferlerde pek başarılı olamadık. Dany transferi için ben olumsuz düşünüyordum fakat arkadaşlarım bu transferi gerçekleştirdi. Bence faydalı olur' diye konuştu.

Başkan Fikret Orman, önlerindeki Gaziantepspor, Kasımpaşa, Bursaspor ve Galatasaray maçlarının önemine dikkat çekerek 'Beşiktaş gibi oynarsak şampiyonluk neden olmasın' dedi.

Stat inşaatının hızla devam ettiğini belirten Başkan Orman, Bursaspor maçının Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda oynanma ihtimalinin yüksek olduğunu söyledi. 'Atatürk Olimpiyat Stadı'nın doğu tribününde taraftarlarımızın alınması engellendi. Kasımpaşa ile imzaladığımız bir protokol var ve orada oynamamız engellenemez. Bursaspor maçının Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanması için İstanbul valisine başvurduk ama açıkçası olumlu bir sonuç beklemiyoruz. Bursaspor maçı ya Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda ya da şehir dışında bir statta oynanacak' diye konuştu.

Başkan Fikret Orman, sponsorluk gelirlerinin 204 milyon dolara ulaştığını, hedeflerinin de sezon sonuna kadar 250 milyon dolara ulaşmak olduğunu söyledi.

ntvspor

Kaynak: http://www.radyospor.com/Futbol/17326...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?