Görüş Bildir

transfer Haberleri

transfer ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. transfer ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

‘Fatih Terim Fonu’ Skandalında MASAK Raporu: Paralar Bulgaristan’da Kumarhanede mi Aklandı?
Türkiye, bankacı Seçil Erzan’ın karıştığı dolandırıcılık skandalını konuşuyor. Erzan, aralarında futbol camiasının en ünlü isimlerinin de yer aldığı yüzlerce kişiden yüksek faiz vaadiyle para topladığı suçlamasıyla yargılanıyor. MASAK’ın yaptığı incelemede, Seçil Erzan’ın topladığı paraların izin Bulgaristan’da bir kumarhanede çıktı.
O Sadettin Teksoy! Ekranların Fenomen Adamı Sadettin Teksoy'u Gittik Bulduk ve Merak Ettiğimiz Her Şeyi Sorduk
İnsan bazen oturur düşünür ya 'Hani biri vardı, ne oldu ona?' diye, bunu ben çok sık yapıyorum. Sık yapmakla da kalmayıp araştırmaya giriyor ve mümkünse gidip kendisini buluyorum. O isimlerin en başında benim için Sadettin Teksoy vardı çünkü o bir fenomen!Bu röportajı gerçekleştirmeden önce ben normal bir soru cevap yapacağımızı düşünmüştüm ancak Sadettin Teksoy öyle cevaplar verdi ki, neredeyse üniversitede yeniden derse girmiş gibi oldum. O yüzden bu röportaj aynı zamanda bir makale bile sayılabilir.Herkesin merak ettiği büyük fenomen Sadettin Teksoy'u gittik bulduk ve bakın bize neler anlattı neler?
Dolandırıcılık Mağduru Arda Turan'ın 2015'te "Faizler Düşmeli" Dediği Röportaj Gündeme Geldi
Aylardır kimin ne kadar para kaptırdığı konuşulan 'fon' başlıklı dolandırıcılık davasında en çok para kaybeden Arda Turan'ın 2015 yılında Tribün Dergisiyle yaptığı röportaj yeniden gündeme geldi. Çünkü Arda Turan, bu röportajında Türk ekonomisinden bahsederken, faizlerin yüksek olduğunu belirtiyor. Kısaca Turan, hem yüksek getiri amacıyla dolandırıcılık mağduru olacağını 8 yıl önce aklının ucundan geçirmiyor, hem de bugün Merkez Bankası faizleri yüzde 40'a yükseltiyor.
Gündemdeki Gazeteci Murat Ağırel: "Yolsuzluk Yapanın Siyasi Partisi ya da Takımı Olmaz. Hırsız Hırsızdır!"
'Yolsuzluk yapanın siyasi partisi ya da takımı olmaz. Hırsız hırsızdır!' Murat Ağırel bu aralar çok gündemde. Gün aşırı X platformunda TT oluyor. Yani memlekette, dolayısıyla da sosyal medyada en çok o konuşuluyor. Bunun de sebebi sorduğu sorular ve ortaya çıkardığı belgeler ama bana sorarsanız onu bu kadar gündemde tutan daha önemli bir şey daha var ve aslında bir gün her şey yoluna girerse esas tartışmamız gereken konu da bu.Çünkü Ağırel merak ediyor, araştırıyor, sorular soruyor, sorularının muhataplarına ulaşıyor, cevaplarını olduğu gibi aktarıyor ve cevaplar onu tatmin etmezse de karşısındaki kim olursa olsun sormaya devam ediyor.  Yani o aslında kendisinin de söylediği gibi 'işini yapan sıradan bir gazeteci'…Ne hikmetse bizim memlekette süper kahraman muamelesi görüyor.O kadar alışmışız ki gazetecilerin birer ulak gibi kullanılmasına, soracağı sorulara kendi karar vermiş gibi yapan (!) ama sufle alan meslektaşlarıma ve 'reklam panosu' kılıklı köşe yazılarına, TV programlarına...