Görüş Bildir
Haberler
Erkan Özerman Kimdir? Erkan Özerman Kaç Yaşında Ve Mesleği Nedir?

Erkan Özerman Kimdir? Erkan Özerman Kaç Yaşında Ve Mesleği Nedir?

dila bahar
18.10.2021 - 18:36

Eğlence dünyasının yakından tanıdığı isimlerden biri olan Erkan Özerman sosyal medyanın gündeminde. Best Model of Türkiye yarışmasının sembol ismi Erkan Özerman hakkındaki iddialar hayatın araştırılmasına neden oldu. Erkan Özerman kimdir? Erkan Özerman kaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte merak edilen detaylar...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Best Model Of Turkey 2021 yarışmasında ‘Best Smile’ güzeli seçilen Elmas Yılmaz’ın ve yarışmacılarından Barış Arslan’nın iddiaları üzerine sosyal medyada gündem olan Erkan Özerman kimdir?

Erkan Özerman Kimdir?

Erkan Özerman Kimdir?

Türkiye'de yapımcı, organizatör ve sanat yönetmeni olarak tanınan Erkan Özerman, Kasım 1938'de İstanbul'da doğdu. Şimdi 83 yaşında olan Erkan Özerman, orta öğrenimini Galatasaray Ortaokulu'nda, üniversite eğitimini ise Paris VIII Üniversitesi, Paris Siyaset Okulu, Sosyoloji Fakültesi'nde tamamladı. Sinema ve tiyatro eleştirmenliği ve çeşitli gazetelerde dergi yazarlığı yapan Erkan Özerman, geçici olarak Ankara Radyosu'nda eğlence programları yönetmenliği de yaptı. Türkiye'de eğlence dünyasının en ünlü isimlerinden biri olan Erkan Özerman, büyük gece kulüpleri ve diskoların kurucusu olarak da kabul ediliyor. 1976 yılında Fransı-Türk Dostluk Derneği Başkanı, 1989 Best Model Of Turkey ile Best Model Of The World Kurucu Başkanı ve 2001 Sportif Salon Dansları Derneği Kurucu Başkanı olarak da görev yapmaktadır.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın